Jak vydělat 1000 dolarů v hodnotě bitcoinu pomocí kryptoměny Simpleminers Cloud Mining Platform

single-image
关于简单

12. března dosáhla cena bitcoinu historického maxima 72 953 dolarů a investoři, kteří dnes alokují bitcoin, budou pětkrát až desetkrát jistější než před několika lety.

Po tomto kole cenového karnevalu se důvěra investorů v bitcoiny skutečně výrazně zlepšila. Autor se domnívá, že nyní je stále ideální cyklus pro investování do Bitcoinu. Několik mých přátel například dosáhlo vynikajících investičních výsledků v podobě zisku v podobě zisku $1,000 a day by investing in Simpleminers‘ cloud mining contracts.

Po tomto kole cenového karnevalu se důvěra investorů v bitcoiny skutečně výrazně zlepšila. Autor se domnívá, že nyní je stále ideální cyklus pro investování do Bitcoinu. Několik mých přátel například dosáhlo vynikajících investičních výsledků v podobě zisku 1 000 USD denně díky investicím do cloudových těžebních zakázek společnosti Simpleminers.

Těžba v cloudu Simpleminers je sdílená těžební činnost, kterou spustili nejlepší světoví těžaři bitcoinů. Investoři nemusí kupovat těžební stroje, pronajímat si místa, provozovat a udržovat. Prostřednictvím tohoto způsobu investování pouhým zakoupením smlouvy o výpočetním výkonu nemusí investoři nést náklady na těžební stroje, lokality, energii, údržbu, práci atd. ani se nemusí starat o to, zda mohou těžit bitcoiny.

Earn-revenue

Vedoucí pracovníci společnosti Simpleminers autorovi sdělili, že těžební činnost v cloudu může společnosti Simpleminers zajistit stálý přísun finančních prostředků na nasazení výpočetního výkonu ke zvýšení produkce Bitcoinu. Investoři se mohou vyhnout riziku kolísání aktiv způsobenému přímým držením Bitcoinu a mohou se také vyhnout nepředvídatelnosti produkce, které čelí jejich vlastní investice do těžby. Jedná se o skvělý projekt výhodný pro všechny.

Podle přátel, kteří investují do Simpleminers, můžete investováním do smlouvy o výpočetním výkonu Simpleminers získat nejméně 3 druhy příjmů:

① Registrační bonus: Stáhněte si a zaregistrujte účet Simpleminers a získejte registrační bonus 10 USD;

② Denní příjem: Zakupte smlouvu o výpočetní síle a získejte denní příjem ze smlouvy (maximální sazba denního příjmu je 3 %);

③ Příjmy z pozvánek: Pozváním přátel k investici do Simpleminers můžete získat odměnu ve výši 3 % z investice vašeho přítele. Pokud váš přítel pozve své přátele, aby investovali do Simpleminers, můžete také získat bonus 1 % z jejich investice.

Investovat do Simpleminers a vydělávat 1 000 dolarů denně je zcela dosažitelné.

Před zveřejněním tohoto článku jsem také zažil používání Simpleminers. Investice do cloudových těžebních smluv Simpleminers je velmi jednoduchá. Jediné, co musíte udělat, je splnit tři kroky:

1: Vytvořte si účet na Simpleminers. (Je to velmi jednoduché. Stačí kliknout na oficiální webové stránky a zaregistrovat se, do formuláře vyplnit e-mailovou adresu, přihlašovací účet, přihlašovací heslo atd.). Při vytvoření účtu můžete také získat 10 amerických dolarů ve zkušenostních fondech, což je velmi ohleduplné.

2: Vyberte si smlouvu, která vám vyhovuje, a kupte si ji. Simpleminers vám nabízí různé smlouvy s různými hodnotami „hash power“. Investovat můžete již od 100 dolarů a denní míra návratnosti dosahuje 3 %. Můžete si vybrat kterýkoli z nich, nebo si koupit více různých kontraktů či násobky stejného kontraktu, v závislosti na vašich potřebách..

项目收益

3: Zaplaťte požadovanou částku podle smlouvy. Po provedení platby nejsou nutné žádné další operace a vy můžete jen sedět a čekat na výhody.

Simpleminers navíc poskytuje 24hodinový online servis týmu odborníků a denně vyplácí zisky. Zákazníkům také poskytuje služby stažení mobilní aplikace APP, která uživatelům usnadňuje operace nákupu a výkupu smluv a zajišťuje bezpečnost a viditelnost finančních prostředků uživatelů. Simpleminers si kromě poplatků za smlouvy neúčtuje žádné poplatky za údržbu, což z ní činí skutečně nízkonákladovou platformu pro těžbu v cloudu s vysokým výnosem.

Pokud máte také zájem vydělávat peníze na Simpleminers a chcete se o Simpleminers dozvědět více, můžete se nyní přihlásit na jejich oficiální webové stránky: simpleminers.com

Nenechte si tuto příležitost ujít. Začněte vydělávat ještě dnes a nezapomeňte si stáhnout Google Play nebo Apple Store.

Komerční sdělení.

loading...