Francouzská studie: Počet zemřelých po očkování je o 16,4% vyšší než státem uváděná čísla zemřelých na koronavirus

single-image

Oficiální korona kampaň, že vakcíny “vyřeší” koronavirou pandemii, dostala další velkou ránu. (Foto: Pixabay)

Francouzská toxikoložka Véronique Malard a inženýr Philippe Pradat analyzovali oficiální data francouzské zdravotnické agentury (ANSM) zemřelých “s koronavirem” a zemřelých po očkování v období mezi 1. březnem a 5. květnem.

Jejich analýza ukázala šokující závěr. Počet úmrtí na koronavirus koreluje s počtem očkovaných. Konkrétně na 700 očkovaných připadá jeden zemřelý. Počet zemřelých po očkování je o 16,4% vyšší než počet zemřelých s koronavirem.

Ona i roční statistika tuhle hypotézu potvrzuje.

Od 1.1 2020 do 1. 1. 2021 zemřelo ve Francii s koronavirem 82.226 osob, což je 0,12222 % celkové francouzské populace. Počet úmrtí vakcinovaných osob při poměru na 700 očkovaných připadá jeden mrtvý, je ale na úrovni 0,1428%!

Není divu, současná vakcinační kampaň je masový laboratorní test na lidech. Vedlejší účinky nových experimentálních vakcín (Pfizer, Moderna) a (Astra/Zeneca atd.) nikdo nezkoumal a tak nemůžeme být umírajícími očkovanými překvapeni.

Jako perlička na konec. V průběhu strašlivé pandemie, která kosila údajně celou populaci, oficiální počet obyvatel Francie VZROSTL! Na konci roku 2020 žilo ve Francii o 0,3 % víc obyvatel!

Podobná data jsou bohužel hlášena i z dalších zemí, kde se masivně očkuje. Lze proto předpokládat, že podobně je to i v ČR. Jenže úřady se snaží úmrtí a vedlejší účinky korona vakcín bagatelizovat.

Rozumným postupem by bylo okamžité zastavení očkování a podrobná a poctivá analýza dat úmrtí po očkování a vedlejších účinků očkování. Na základě nich, pak zahájit veřejnou rozpravu o smyslu očkování. Nic takového se ale neděje. V ČR “česká” vláda a “odborníci” jako Prymula, Maďar, Arengerber, Chlíbek, kteří jsou přímo napojeni na farmaceutickou lobby naopak požadují očkování už i nejmenších dětí od podzimu letošního roku. Přitom sami se očkovat nenechali, stejně jako generální ředitel výrobce vakcín Pfizer A. Bourla.

Zdroj: 1, 2

loading...