Fox News: Pokud Biden prohraje, bude Amerika v plamenech!

single-image

Americký prezidentský kandidát Joe Biden říká, že pokud bude zvolen, násilí v ulicích amerických měst skončí. Ale co když prohraje? (Foto: Wikimedia)

To je otázka, kterou si položil moderátor Fox News Greg GutfeldPodle něj neexistuje jistota, že protitrumpovská média budou schopná nebo ochotná zastavit agresivní davy pogromistů, kteří jsou přesvědčeni o zločinnosti Trumpa.

Tento týden Robert Reich požadoval vytvoření komise pro jednání s těmi, kteří se nepřipojili k hrdinskému „odporu“. Jistě, jakmile vyhraje Biden. Tato komise by pojmenovala každého, kdo Trumpa podporoval, a řádně je potrestala. Je to nechutné. Vyzývá k honu na čarodějnice pod rouškou usmíření: vítězové potrestají poraženého, tj. polovinu země.

Je legrační, že my s nimi nikdy tak nejednáme. Možná jsme lepší než oni?

Pokud to ale naznačuje, jaké je to pro ně přijatelné chování, když vyhrají, co je pro ně sakra přijatelné, když prohrají? Přemýšlejte o tom.

Joe Biden uvedl, že pouze on může zastavit násilí páchané agresivními davy v našich městech a hlasování pro Trumpa povede pouze k novému násilí. Jako kdyby Trump ovládal Antifu a v noci v pantoflích a županu chodí znetvořovat sochy, bít lidi do krve a ničit domy a instituce.

Biden promluvil z pozice vydírání. A to nás nutí se divit. Joe, řekl jste nám, že pokud vyhrajete, násilí přestane. Co když prohrajete? Co potom řeknete svým příznivcům? A zejména – šíleným a pomstychtivým dětem elity, běhajícími ulicemi, ubližujícím občanům, kteří dodržují zákony, zapalují budovy? Co uděláte, abyste to zastavil?

Stejná otázka by měla být položena médiím, která vyvolala hněv svých posluchačů. Během tohoto záchvatu hysterie, který trvá čtyři roky, vykreslily Trumpa jako monstrum, které musí být zastaveno. Ale co když neodejde? Co když vyhraje? Co kdybyste svým dětem slíbily, že jim na Vánoce dáte poníka a oni místo toho dostanou Trumpa? To je znepokojující.

Když se v New Yorku pomalu přibližujeme k okraji propasti, putuje starosta města po ulicích celé hodiny. Den co den. Místo ochrany občanů. Směs všech špatných levicových nápadů, které vycházejí z nenávistných poslucháren našich úpadkových univerzit, de Blasio se potácí uličkami jako Frankensteinovo podivné monstrum, děsící děti a rozumné lidi. Můžete ho srovnat s Nerem, který hrál na loutnu, zatímco Řím hořel. Ale Nero alespoň věděl, jak na loutnu hrát.

Ale není to jen de Blasio. Jde o to ve všem, co ho vedlo, ve všem, co ho chrání, ve všem, co předvídá další události, ale přesto nic nedělá. Toto je bolestivá doba, kdy naši starostové, média, naši paraziti v zábavním průmyslu a akademická obec odmítají nést svůj podíl na riziku a odsuzovat budoucí agresivní davy. Nechtějí o tom mluvit, i když je to naprosto jasné.

Náš průmysl je tedy posedlý posledními dny před volbami, ale neříká ani slovo o tom, co bude následovat. Tento přístup je nejen pošetilý, ale také nebezpečný. Samozřejmě se musíte na silnici opatrně rozhlížet, ale co útes, kterým končí? Co když kandidáti získají téměř stejný počet hlasů? Co když dojde k podvodu na objednávku? Co když výsledek nebude okamžitě znám? A co když výsledek pobouří ty, kdo ovládají éter, platformy sociálních médií a algoritmy, které tolik podporují nespokojenost?

Co třeba levičáci, kteří pípají „Vypalte to všechno“? Zdá se, že prozatím jediným plánem je ponechat zuřit požár, uzavřel Greg Gutfeld.

Zdroj: 1

loading...