Důkazy, že se právě teď hraje špinavá hra o budoucnost kontroly planety v USA. Čeká nás…

single-image

Je po všem, přátelé, zločinný podnik známý jako korporace Spojených států amerických je u konce. Amatérští novináři s přístupem do Bílého domu potvrzují, že v Bílém domě nikdo není. Zkorumpovaní členové Kongresu a Senátu se neodvažují ukázat ve Washingtonu DC, protože vědí, že by mohli být zatčeni. ODKAZ (Foto: Youtube)

Zde je fotografie oválné pracovny, kde natáčejí takzvaného „prezidenta“ Bidena, vytvořeno ve video softwaru Hollywood FX. Existuje spousta dalších důkazů, například fotografie parkoviště za „Oválnou pracovnou.“ Ve skutečnosti by za ní měl být trávník.

Vždy je tato možnost (Bílý dům: Replika oválné kanceláře plné velikosti v Norfolku) ODKAZ

Při falešné inauguraci Bidena byly použity odlišné uniformy. Jeden místní zdroj tvrdí, že byli využiti herci.

Nyní to porovnejme s inaugurací George Bushe juniora. Všechny uniformy mají insignie.

Vrchnímu zloději Bidenovi a jeho týmu bylo odepřeno použití vládního letadla a museli letět soukromým letadlem, což dokládá, že Biden je nelegitimním prezidentem.

Podle zdrojů Pentagonu se nyní nacházíme v mezidobí bez vlády předtím, než bude ustavena Republika Spojených států amerických. Mohla by se rozprostírat od Aljašky po Argentinu. Bude založeno nové hlavní město a Washington DC se stane muzeem a turistickou atrakcí.

Nezapomínejte, že Republika Spojených států amerických založená v roce 1776 byla v roce 1871 nahrazena soukromou korporací. Doba použitelnosti této korporace nyní vypršela.

Nicméně majitelé korporace, zločinecké rodiny Rockefellerů, Rothschildů a dalších stále bojují zuby nehty, aby si udrželi iluzi kontroly. Dohodli se s komunistickou Čínou na financování jejich korporace a vydírali americkou armádu nukleárními zbraněmi.

Proto je jejich špinavá hra stále předváděna v médiích. Ještě jeden důkaz, že se nás Rockefellerové snaží prodat do Číny, podívejte se na přisluhovače Čínské komunistické strany, který má řídit CIA: ODKAZ

Zdroje Pentagonu, britské MI6 a ruské FSB však tvrdí, že probíhá protiútok, který ukončí celou jejich falešnou pandemii a s ní související pokus o nastolení totalitní vlády. Ruské zdroje FSB tvrdí, že „globálním trendem je zastavit pandemickou hysterii do května.“ Jelikož už jsme očekávali tolik termínů a přesto nedošlo k viditelným změnám, tak tomuto uvěříme, až když to uvidíme.

Důvodem, proč Rusové říkají, že to do května skončí, je nicméně to, že ačkoliv byly informace pečlivě vymazány z anglického internetu, je fakt, že v roce 2020 globální statistiky úmrtnosti nevykazovaly žádný nárůst. Jinými slovy, objektivní fakta ukazují, že celá pandemie je falešná.

Podívejte se níže na odkaz v ruštině, najdete tam anglické grafy zobrazující tyto statistiky. (Můžete využít překladač Google nebo něco podobného.) ODKAZ

Šokující odhalení skutečného důvodu probíhající vakcinační kampaně mRNA navíc motivuje světové speciální síly k tomu, aby s ještě větší intenzitou pronásledovaly nejvyšší vedení chazarské mafie a jejich poskoky. To znamená, že například probíhá zatýkání široké rodiny Rockefellerů.

Zde je důkaz viny Rockefellerů v dokumentu, který jejich nadace předložila již v květnu 2010:

„V roce 2021 nakonec přišla pandemie, kterou svět už léta očekával. Narozdíl od viru H1N1 z roku 2009 byl tento nový kmen chřipky pocházející z divokých hus prudce nakažlivý a smrtící. Dokonce i ty národy, které byly nejlépe připravené na pandemii, byly rychle přemoženy. Virus se rozšířil po celém světě, infikoval téměř 20 procent světové populace a zabil 8 milionů lidí za pouhých sedm měsíců, přičemž většina z nich byli zdraví mladí lidé.

.

Pandemie měla také likvidační dopad na ekonomiku: mezinárodní pohyb lidí i zboží se rychle zastavil a oslabil průmyslová odvětví, jako je cestovní ruch, narušil globální dodavatelské řetězce. Projevilo se to i na lokální úrovni, obvykle rušné obchody a kancelářské budovy zůstávaly prázdné po celé měsíce, bez zaměstnanců a bez zákazníků.

.

Pandemie zahalila planetu – nepřiměřené množství lidí zemřelo v Africe, jihovýchodní Asii a Střední Americe, kde se virus šířil jako požár kvůli nedostatečným opatřením. Ale i ve vyspělých zemích bylo těžké šíření viru zastavit.

.

Počáteční přístup Spojených států, kdy se občanům „důrazně nedoporučovalo„ cestovat letecky, se ukázal jako příliš benevolentní, urychlil šíření viru nejen v USA, ale i za hranicemi. Několik zemí však dopadlo lépe, zejména Čína.

.

Čínská vláda rychle zavedla povinnou karanténu pro všechny občany, okamžité a téměř hermetické uzavření všech hranic. Díky tomu byly zachráněny miliony životů, šíření viru se zastavilo mnohem dříve než v jiných zemích a země se rychleji zotavila po pandemii…

.

Do roku 2025 už lidé byli unaveni příliš velkou kontrolou ze strany úřadů a nechávali politiky a úřady, aby rozhodovali za ně.“ ODKAZ

Ještě horší je, že vakcíny, které se nyní pokoušejí aplikovat všem na Zemi, používají technologii úpravy genů CRISPR, které mění DNA a strukturu mozku lidí, odstraňují geny související s náboženskou vírou a přidávají geny, které zvyšují produkci dopaminu. Díky tomu by byli lidé pasivní a šťastní bez ohledu na to, co s nimi jejich vláda dělá.

Pusťte si následující dvě videa, jedno má méně než pět minut a druhé 29 minut (pokud nemáte čas, přeskočte na posledních 10 minut). Podívejte se dobře, jak to dělají.

Řečník v prvním videu říká, že gen zvaný VMAT2 byl spojován s náboženským fundamentalismem. Doporučuje očkovat lidi na Středním východě virem, který odstraní tento gen a eliminuje tak náboženský fanatismus. Jak však uvedl zdroj FSB: „Vedlejším účinkem je, že dojde k odstranění jakékoli další náboženské zkušenosti a víry v boha.„ FSB říká, že americká korporační vláda již provedla tuto očkovací kampaň na Středním východě.

Řečník v delším videu popisuje, jak byly použity vakcíny pro úpravu genů CRISPR ke změně struktury mozku a chování krys. Hovořil o využití vakcíny k léčbě závislostí a problémů s drogami. Zdroj FSB však opět zdůrazňuje: „tohle vysvětluje způsob, jak vakcína může upravit geny tak, aby změnily chování lidí – lidé mohou být neustále šťastní, protože se jim zvyšuje produkce dopaminu. Je možné docílit toho, aby se nechovali násilně a byli poslušní.„

Takže tady to máte, chazarská mafie nás chce přeměnit na šťastné, duchovně prázdné ovce, které byly geneticky naprogramovány tak, aby byly poslušné bez ohledu na to, co se děje. To je horší, než si George Orwell představoval ve svém románu 1984.

Britská MI6 k tématu uvádí:

„Vakcíny mRNA sponzorované společností KMobsahují technologii úpravy genů CRISPR, která není očkováním, ale genomikou, je v rozporu s mezinárodním právem a je nezákonná.“

Mezinárodní takzvaná mimořádná situace v oblasti veřejného zdraví způsobuje obrovskou zátěž pro světovou ekonomiku a pro veřejnou správu včetně civilní policie a soudů. Dochází k rozsáhlému a rostoucímu porušování mezinárodního práva.

Zprávy kontrarozvědky, které denně shromažďujeme od vzniku této takzvané mimořádné situace, nám dávají velmi dobrý důvod podezřívat vše, co je lidem sdělováno. Rozhodnutí, která jsou poté přijímána, nejsou zcela spolehlivá.

Proto povedeme naši operaci ve spolupráci se všemi světovými vojenskými zpravodajskými komunitami, abychom se dostali k jádru věci a urychlili konec toho, co nás všechny tak vyčerpává.„

Kanaďané se také chystají vyhlásit válku Rockefellerům a jejich přisluhovačům, protože čtenář scénáře Rockefellerů – Biden – přijal opatření na ochranu ropných operací Rockefellerů na Středním východě. Zabránil Američanům nakupovat kanadskou ropu, která není kontrolována Rockefellery.

Premiér Ontaria Doug Ford, premiér Alberty Jason Kenney a premiér Saskatchewanu Scott Moe otevřeně prohlásili, že chtějí jít do války se Spojenými státy kvůli zrušení plynovodu Keystone XL. ODKAZ

Premiér Justin Castro (Trudeau, pozn překl.) se tomu snaží zabránit. Kanadská armáda jej však již přestala poslouchat poté, co se pokusil jim nařídit, aby Číňany naučili vést zimní válku. Odmítli to, protože kdyby naučili Číňany zimním bojům, usnadnili by jim invazi na americký kontinent přes Aljašku.

Plán jak dobýt Ameriku přes Aljašku byl poprvé vytvořen v roce 1929 japonskými militaristy v rámci plánu Tanaka. Kanadské vojenské síly se nyní spojují s americkou armádou, aby ukončily vládu chazarské mafie v Severní a Jižní Americe a zabránily Číně v kolonizaci Ameriky.

Rusové budou také stát při Kanaďanech a Američanech, jak slibují síly FSB. Proto Pentagon vydal následující prohlášení:

„Rozhodnutí usilovat o pětileté prodloužení Nového STARTu zkvalitní obranu státu. Dodržování smlouvy Ruskem dobře posloužilo našim národním bezpečnostním zájmům a Američané mají zajištěnou mnohem větší bezpečnost, když je nový START neporušený a rozšířený. Nemůžeme si dovolit přijít o rušivé inspekční a oznamovací nástroje Nového STARTu.“ ODKAZ

Čínští umírnění za tímto Rockefellerovým plánem zrady nestojí. Například mluvčí ministerstva zahraničí Hua Chunying na nedávném tiskovém briefingu řekl: „Věřím, že díky společnému úsilí obou stran „lepší andělé“ ve vztazích mezi Čínou a USA budou schopni překonat síly zla.“ Asijské tajné společnosti velmi dobře chápou, že „síly zla“ znamenají chazarskou mafii.

Je potřeba zmínit také několik dalších nedávných událostí, které se odehrály ve válce za osvobození planety Země. Za prvé, proběhl útok, který zničil jedno z největších výrobních zařízení na vakcínu „Covid-19„ na světě. Zdroje MI6 uvádějí, že vakcína, která se tam vyráběla, nebyla jednou z vakcín mRNA upravujících geny, takže se mohlo jednat o útok, jehož cílem bylo přimět Indy, aby přijímali vakcíny mRNA. ODKAZ

Za druhé, bývalý šéf vatikánské banky byl minulý týden shledán vinným ze zpronevěry. To je důležité, protože vatikánská banka je nástrojem, který se dlouho používá k ovládání takzvaných světových vůdců, které vidíme v našich televizích. ODKAZ

Pokud lidé chtějí zjistit, co se ve skutečnosti děje se světovou elitou a chtějí na elitáře tlačit, aby udělali správnou věc, měli by sledovat a lobovat za aktivity na on-line fóru Davos, které se tento týden odehrává. Věřte tomu nebo ne, mnoho z nich chce skutečně dělat dobro a potřebuje podporu veřejnosti. ODKAZ

Zdroj: 1

loading...