Důkaz: Jak americká armáda provádí geoinženýrství – chemtrails

single-image
Tvrdí se nám, že ty čáry na obloze jsou zcela normální…
Video zachycuje vojenské letadla sprejující nad Nashville v Tennesee 20. prosince 2019.

Klimatická vědecká komunita se tváří, že geoinženýrské operace jsou jenom možností, a dokonce stále hlasitěji požaduje, aby byly ihned zahájeny, aby se zabránilo kolapsu klimatu. Říkají, že pokud tyto sprejovací aktivity budou zahájeny, naše oblohy se potáhnou oblačností, která bude bránit vstupu nadměrného slunečního záření – jenže přesně tak už naše oblohy dávno vypadají! Akademikové snad ani sami nevědí? nebo jsou nuceni lhát? že tyto programy jsou už po desítky let prováděny. Vědátoři stále propagují lživé tvrzení, že stopy tryskových letadel rozpínající se po naší obloze jsou pouze důsledkem „kondenzace“.

Pro zajímavost, veškerá americká armádní trysková letadla a veškerá letadla komerčních letů jsou vybavena motory „Hi Bypass Turbofan“, jejichž konstrukcí je dáno, že je téměř nemožné, aby vytvářela kondenzační stopy, leda za vzácných extrémních podmínek.

Jak daleko musí ještě pokračovat úpadek klimatu, aby vědecká komunita připustila, že zde probíhá globální útok ze strany klimatického inženýrství?

Běžná populace dosud měla tendenci popírat hrůzy klimatického inženýrství, ale to se konečně mění. Každé takovéto šokující záběry letadel rozptylujících aerosolové směsi oslabují oficiální verzi, že to, co vidíme denně na naší obloze, jsou jen „kondenzační stopy“.

Z komentáře Dane Wingingtona (https://www.geoengineeringwatch.org/)

Zdroj: 1

loading...