Austrálie byla zapálena tajnou technologií? Důkazy o použití zbraní řízené energie (DEW) v Austrálii

single-image

Fotografie zkázy po australských „požárech buše“ mají společného jmenovatele s požáry v Kalifornii i jinde: domy jsou zničeny jako by výbuchem, nebo úplně sežehnuté na trosky, ale v blízkosti se nacházejí zelené stromy, nespálené keře atd. Zdrojem požárů jsou evidentně DEW – Directed Energy Weapons, zbraně řízené energie.

Představte si takovéto Vánoce:

Následující fotky jsou ze Štědrého dne, kdy se pobřežní ulicí na břehu jezera Lake Conjola na jižním pobřeží Austrálie prohnal obrovský výbuch ohně. Podle svědků trval jen několik minut, avšak zničil celou ulici (89 domů).
Domy jsou do základů zničeny, avšak okolní blízká příroda zůstala kupodivu nedotčena. Nelze tedy hovořit o přenosu ohně tak, jak je to běžné při požáru buše. Normálně jsou domy při něm zapáleny žárem přicházejícím z hořících stromů.

Zbraň řízené energie byla zde zamířena přímo na příbytky a auta.

Paní, s níž mluví reportér, přežila. Měla několik minut na to, aby slezla ze svého domu po strmém svahu do jezera a hodinu v něm plavala, než ji vytáhl soused s loďkou. I přes jezero se přitom valil proud ohně…

Auta v té ulici nejen vyhořela, ale roztavily se jim součásti motoru natolik, že vytekly ven, což předpokládá teplotu několika set stupňů.

Lidé – turisté i místní – byli varováni, že se požární podmínky mají za dva dny ještě zhoršit, takže se snažili oblast opustit, avšak na příjezdových silnících k dálnici vznikly velmi dlouhé kolony, protože se přes dálnici někde valil oheň. Docházela voda, jídlo, nebyla elektřina ani signál, vedro, …
Zdroje:  12, 3

loading...