Dr. Fauci přistižen. Byl očkován do levé paže a stěžuje si na bolest v pravé?!

single-image

Ačkoli jsme údajně zasaženi nejhorší pandemií všech dob a na trhu již jsou údajně bezpečné, vysoce účinné vakcíny, připravenost na očkování očividně klesá. Podle agentury Reuters se hodlá například v Polsku nechat očkovat pouze 40% populace a ve varšavské nemocnici považuje pouze polovina zaměstnanců za nutné nechat se očkovat proti koronaviru. Stejný článek uvádí, že podle průzkumu IFOP chce být ve Francii očkováno pouze 41% lidí a podle deníku Blick jen 35% ve Švýcarsku. Odborníci na PR jsou očividně přetíženi. Optimální také nebylo, když během totálně neúspěšné „reklamní kampaně“ jedna z prvních sester bezprostředně po očkování náhle zkolabovala před kamerou. (Foto: Wikimedia)

Ačkoli hromadné sdělovací prostředky znepokojující incident bagatelizují, realita je zcela odlišná. Již po několika dnech byla CDC nucena upravit pokyny a zahájit vyšetřování kvůli tisícům poškození vakcínami. (viz NTD )

Nyní měl také velký Dr. Anthony Fauci monumentální výpadek, když hlásil v rámci neúspěšných „PR kousků“ jen mírné škubání v pravé paži, přestože byl očkován do levé paže. Dokonce ukazuje na pravou ruku; pravděpodobně aby fake vypadal trošku věrohodněji.

Podle New York Times Fauci dokonce připustil, že už lhal nebo úmyslně přeháněl ve vztahu k imunitě populace, aby obyvatelstvo motivoval k očkování.

Poznámka: Když trump nedávno prohlásil, že lidé už mají dost „ Dr. Fauciho a všech těchto idiotů“, byl hromadnými sdělovacími prostředky ostře kritizován. Podle střízlivých faktů měl však trump opět pravdu; i když jeho prohlášení nebylo politicky korektní.

Obzvláště pochybné je například to, že ani vývojář vakcíny a jeho zaměstnanci se z bezpečnostních důvodů nenechají očkovat!

Každý, kdo si klade otázku, jak vysvětlí běžným spotřebitelům, že očkování funguje, by měl obrátit svou pozornost k PCR testovacímu postupu. Poté, co byl podvod odhalen několika nezávislými vědci a dokonce i portugalským soudem , přiznala nyní také WHO mlčky, že PCR test není důvěryhodný.

Trikem je takzvaná Cyclus Treshold value (Ct hodnota), známá pod zkratkou Ct value. Tato hodnota popisuje, jak často musí být fragment genu SARS-CoV-2 ze vzorku pacienta replikován, než se významně rozsvítí přidané fluorescenční barvivo ve spojení s fragmentem genu patogenu. Čím více fragment genu reprodukujete, tím je test nejasnější. Tímto trikem byla vykouzlena kvanta pozitivních výsledků testu. Tato skutečnost byla vysvětlena v analýze, která se objevila v Oxoford Academic Journal v září 2020 a byla použita pro soudní rozhodnutí v Portugalsku.

K vytvoření dojmu pandemie byly provedeny testy v masivním měřítku s příliš vysokou hodnotou Ct. Ke zvrácení trendu stačí, aby WHO snížila hodnotu Ct. Tím bude generováno méně (falešně) pozitivních výsledků, což vzbudí dojem, že očkování je účinné.

Na závěr bych chtěl poblahopřát Benjaminu Fischerovi, mladému prezidentovi SVP Curych, k jeho pozoruhodnému výstupu v Sonntalk. (Sonntalk je nejsledovanější politickou diskusí ve Švýcarsku.) Každý, kdo provádí seriózní výzkum, srovnává státní a mediální propagandu se surovými daty, ten brzy zjistí, že podle Federálního statistického úřadu nedošlo v koronovém roce 2020 k nadměrné úmrtnosti. Fischer tímto šikovně argumentoval (od 22:33). Šokující však pro mě byla reakce moderátora, který ho skutečně vyzval k tomu, aby své prohlášení stáhl (od 24:32).

Závěr: Každý, kdo chce mediální lži prohlédnou, musí se soustředit na střízlivá fakta a nenechat se zmást emotivními zprávami. Na druhou stranu mnozí prostě vidět pravdu nechtějí, protože by je přenesla do světa, ve kterém nechtějí žít.

Zdroj: 1 a 2

loading...