Deep State je v panice. Události minulého týdne a nadcházejících týdnů vstoupí do historie jako jedny z největších v historii planety…

single-image

Události minulého týdne a nadcházejících týdnů vstoupí do historie jako jedny z největších, ne-li největších, revolucí v historii. Nemluvíme jen o pádu korporace United States of America. Mluvíme o konci systému otroctví, který trvá tisíce let.

Americká armáda je nyní oficiálně na válečné stezce. Několik amerických válečníků, jako jsou generálové Michael Flynn a Thomas McInterney, jsou jedni z mnoha, kteří zaznamenali průběh druhé americké revoluce.

Máme také zprávu od zdrojů ze zednářské lóže P3 a ruské FSB, že chazarská mafie (konkrétně uskupení Davos a evropská černá šlechta) oslovila společnost Bílého draka a její spojence, aby vyjednala kapitulaci.

Jak říká lóže P3: „Deep State je v panice, chtějí vyjednávat a na nejvyšší úrovni chápou, co se skutečně stalo, a bojí se.“

Bude to chvíli trvat, protože to bude znamenat složité výměny dokumentů a uskutečnění osobních schůzek (nikoli prostřednictvím počítačových sítí). Pamatujte, že toto jsou skryté rodiny, které soukromě vlastní takové instituce jako OSN, MMF, Banku pro mezinárodní vyrovnání a Světovou banku. Proto nelze očekávat, že realizace řádného přechodu proběhne přes noc. Cokoli to nahradí, musí být demokratické, meritokratické a viditelné pro všechny.

Čím déle však Chazaři oddálí svou kapitulaci, tím je pravděpodobnější, že budou viset na sloupech veřejného osvětlení, místo aby byli nuceni mluvit s výborem pro pravdu a usmíření.

Mějte také na paměti, že americký prezident Donald Trump, ať už ho milujete nebo nenávidíte, je skutečným člověkem zvoleným skutečnými lidmi Spojených států. Jeho politický protivník Joe Biden (častěji nyní viditelný jako počítačová grafika) představuje nevolenou skupinu Cabal, která se skrývá před zraky veřejnosti.

Dle posledního svědectví je papež František mrtvý, jeho osobní lékař zemřel minulý týden na „Covid-19.“ Pravděpodobně byl zabit, aby mu zabránili říct světu o smrti papeže.

Královna Alžbeta byla nahrazena, protože na rozdíl od předchozích let jsme neobdrželi žádné analogové dokumenty s jejím podpisem jako důkaz, že je naživu. Nové zprávy navíc nyní říkají, že ona a její manžel dostali vakcínu proti neexistujícímu „viru“ Covid-19.

Zdroje MI6 říkají, že toto oznámení bylo velmi neobvyklé, a je neslýchané, aby se někdy veřejně zmiňovaly jakékoli podrobnosti o zdraví.

Pokud je královna pryč, znamená to, že nyní je Trump a americká armáda vše, kdo chrání lidstvo před zotročením ze strany skrytých a zlomyslných sil. Obdrželi jsme četné protichůdné zprávy o tom, kde se Trump nachází, ale všichni se shodují, že on a jeho rodina jsou na vojenské základně někde na jihu Spojených států.

Lin Wood předal zprávu o tom, co přijde, a za roky boje s chazarskou mafií mohu nezávisle potvrdit a dokázat, že to, co říká, je pravda.

Tyto skryté síly se musí nazývat skryté, protože jich je málo, slábnou a spoléhají na úplatky, lži a vraždy, aby zůstaly u moci, protože by byly okamžitě zabiti v otevřeném a spravedlivém boji.

Americké vojenské síly bojující za záchranu své země musí správně identifikovat jejich cíle v odvetných opatřeních.

Spouštěčem náhlé eskalace této pokračující války byly události ve Washingtonu DC dne 6. ledna 2021. Jednalo se o velmi skutečný pokus odstranit posledního skutečného lidského vůdce velké mocnosti.

Generál Thomas McInerney na nahrávce říká, že speciální jednotky získaly počítače členů Kongresu, včetně šéfky Sněmovny Nancy Pelosiové. Ty jsou plné usvědčujících důkazů o krádeži voleb atd.

Máme nepotvrzené zprávy ze zdroje CIA, že Nancy Pelosiová byla následně zatčena na kanadských hranicích.

Vlastenci nyní musí identifikovat správné cíle. Vzhledem k tomu, že Facebook, Twitter a další odstranily účty úřadujícího prezidenta, dopustily se velezrady. Za normálních okolností to znamená, že vedoucí pracovníci těchto společností by měli čelit smrti zastřelením. Generál McInerney a další říkají totéž.

Nyní tedy musí být vyslány speciální jednotky do ústředí Google, Amazon, Facebook a dalších, aby zatkly příslušné osoby a zastavily šíření padělků (deep fake, počitačově vytvořená postava, pozn. př.) a dalších dezinformací.

Obyčejní lidé mohou pomoci bojovat s technologickými giganty následujícími kroky, jak vidíte v tabulce níže:

(Píšu o tom už dlouho. Ke všem službám BigTech existují alternativy. Používáním BigTech služeb roste jejich moc. Pozn. př.)

Velké mediální společnosti samozřejmě musí být obsazeny vojenskou silou. Netřeba dodávat, že politici a další, kteří protlačují krádež voleb, celostátní karantény a vakcíny, jsou jasnými cíli.

Zdroje FSB však varují, že většina z těchto zjevných cílů se již přesunula do bunkrů. Navrhují, že i když se skrývají, měli bychom se zmocnit současné elitářské agendy a zároveň provést zásadní změny, abychom odstranili zlomyslné pokusy. Například jeden zdroj FSB a člen SBD říká, že ruské vakcíny, v současné propagovány, jsou „běžné vakcíny proti chřipce“ a že přijetí těchto vakcín (i když se nepoužívají) by byl způsob, jak odvrátit tlak na používání nebezpečných vakcín protlačovaných deep state cabal.

Bereme také na vědomí americké vojenské operace v Pákistánu, Itálii, Německu a na jiných místech související s pokusem o krádež amerických voleb. Tady je prezident společnosti Leonardo, jehož satelity se podílely na krádeži voleb.

Bez ohledu na to však zdroje Pentagonu říkají: „Prezident Trump je posledním prezidentem Korporace USA Inc. Místo toho se Trump 4. března stane prvním prezidentem Nové republiky,“ uvádějí zdroje.

Co však američtí vlastenci a americká armáda musí pochopit, je to, že i když bude vyhlášena Nová republika a vzdá se dluhů americké korporace, bude i nadále muset vyjednat novou dohodu se zbytkem světa. Alternativou bude obrovský kolaps životní úrovně v USA a uzavření všech zámořských amerických vojenských základen kvůli nedostatku finančních prostředků.

Nezapomeňte, že v bankrotu jsou také občané USA, nejen vláda USA. Nyní asi 40% Američanů není schopno platit nájem ani hypotéku. Falešná pandemie nechala také zkrachovat 110 000 restaurací!

Americký průmysl byl většinou přesunut do Číny a nelze jej přestavět přes noc, bude to trvat mnoho let, ne-li desetiletí.

Američané se mohou možná uklidnit tím, že většina zbytku světa je také v bankrotu.

Bloomberg napsal: „Největší ekonomiky světa s rekordní dluhovou zátěží se chystají čelit nevítanému odkazu finanční krize: dluhové faktuře ve výši 13 bilionů dolarů.“

Například brazilský prezident připustil, že jeho země je v bankrotu. Dokonce i Čína čelí výpadkům kvůli nedostatku uhlí.

To znamená, že jsou nezbytná jednání o jubileu a řádný přechod k lepšímu systému řízení planety. Tato jednání probíhají, ale pohnout se z místa znamená, že musí zrychlit. Jinak se dočkáme pádu do chaosu, válčení a masového utrpení.

Zdroj: 1

loading...