Co dělalo pár hodin po volbách auto OĽaNO před americkou rezidencí?

single-image

Tak toto je velké, přátelé! Toto je bomba! Právě jsem se dostal k fotografii služebního auta Trnavského kraje, který je pod politickou kontrolou OĽaNO, píše na Facebooku slovenský poslanec Ĺuboš Blaha.

Prodal jsi Slovensko Igor?

Při vší úctě, vypadá to tak, že tady velký hrdina Matovič a nebo některý z jeho poskoků z OĽaNO si šel okamžitě po volbách vyžádat pokyny od Velkého bratra.

Bravo, Mr. Pentovič! Takto obhajuje naše národní zájmy příští premiér?

Velký bratr dává pokyny?

Aby bylo jasné, budu se podle zákona o svobodném přístupu k informacím ptát Trnavského kraje, za jakým účelem byl někdo s autem, které je placené z veřejných zdrojů, v neděli ráno na návštěvě americké velvyslankyně na Slovensku.

A budu se ptát i americké ambasády, co řešili s představiteli OĽaNO v neděli ráno – pár hodin po volbách.

Představte si, že by se něco takového stalo na ruské ambasádě – to by bylo křiku!

Představte si, že by v USA vyhrál volby nový americký prezident a hned by naklusat na ruskou ambasádu – několik let by z toho americká média dělala skandál.

Tak jak je možné, že takové něco páchají Američané na Slovensku?

Toto je prostě skandál – vypadá to tak, že podvodník Matovič prodal Slovensko Američanům už pár hodin po volbách. Hanba!

„Ještě před pár týdny v lednu se preference OĽaNO pohybovaly pod šesti procenty a nakonec získali více než pětinásobek,“ poznamenal Michal Kubal, redaktor ČT, před rozhovorem s Igorem Matovičem

A kdo ještě byl na americké ambasádě?

A víte co mi ještě řekl můj zdroj? Že dnes kolem 13:30 viděl vycházet z americké rezidence ještě jednu zajímavou postavičku. Arpáda Soltésze.

Liberální monstrum, který Slovany rasisticky označuje za chátru a je autorem scénáře k filmu Sviňa.

Hej, hej, k tomu filmu Sviňa, který zřejmě pomohl rozhodnout tyto volby, protože šířil tu Nejodpornější nenávist vůči Smeru. I díky této vlně hejtu vyhrál Matovič volby.

Kdo vlastně na Slovensku vyhrál a kdo prohrál?

Proběhlo převzetí moci podle plánu?

A já se jen ptám: je náhoda, že tady „Sviňa“ v neděli po obědě, den po volbách, vesele vychází z americké rezidence? Nebo tu někdo svini potřeboval, aby převzal moc?

Během celé kampaně jsem varoval lidi, že hrozí, že pravice promění Slovensko na americkou kolonii. Netrvalo ani pár hodin po volbách a je to tady, končí svůj blog Ĺuboš Blaha.

Zdroj: 1

loading...