CDC uměle navýšilo počty úmrtí na koronavirus, čímž se dopustilo porušení federálních zákonů

single-image

Podle nové studie Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) porušilo federální zákony, jelikož uměle navyšovalo počty úmrtí na COVID-19. (Foto: Flickr)

Tato studie byla publikována v časopise Science, Public Health Policy and The Law a „odhaluje velké problémy s tím, jak CDC během krize vytvářelo nepřesná data.“ Dále uvádí, že metody použité při shromažďování a klasifikaci dat „významně ovlivňují počet úmrtí v důsledku COVID-19“.

CDC porušila federální zákony při sčítání počtu úmrtí na COVID-19

Článek, který vyšel na webu National File a jehož autorem je bývalý šéfredaktor zpravodajského webu Big League Politics Patrick Howley, uvádí, že CDC „úmyslně porušilo“ několik federálních zákonů. Některé ze zákonů, o kterých Howley tvrdí, že CDC ignoruje, jsou zákon o kvalitě informací, zákon o snižování administrativy a zákon o správním řízení.

Hnutí All Concerned Citizens ve svém prohlášení pro National File uvedlo, že CDC „nelegálně zavedlo nová pravidla pro sběr dat a sdělování dat“ ohledně COVID-19. Tato nová pravidla vedla k 1600 procentnímu nárůstu počtu úmrtí na COVID-19. Navzdory tomu, že CDC bylo povinno dodržovat federální zákony i v případě nouze.

Dále uvádí: „Podle výzkumu CDC záměrně ohrozilo přesnost a integritu všech údajů o COVIDu a o úmrtnosti na COVID od počátku této krize. Podvodně manipulovalo se statistikami o COVIDu a o úmrtnosti.“

Předpokládá se, že CDC narušilo statistiky COVID-19 tím, že použilo referenční hodnoty ze dvou dokumentů, které neprošly federální kontrolou.

V březnu 2020 vydal Národní statistický úřad (NVSS) pod vedením CDC nařízení č. 2 ohledně COVIDu-19. Pro „všechny lékaře a soudní lékaře“ byly vydány instrukce ohledně toho, jak zaznamenávat úmrtí na COVID-19 na úmrtních listech. V případech úmrtí na přidružené choroby byl snížen význam těchto chorob a jako příčina úmrtí byl zdůrazněn COVID-19. Toto nařízení z 20. března 2020 nahradilo zavedená pravidla a postupy, které byly v platnosti po dobu nejméně 17 let.

V dubnu 2020 přijalo CDC poziční dokument (esej) neziskové organizace Rada státních epidemiologů. Na jeho tvorbě se podíleli čtyři odborníci CDC. Oddíl VII tohoto dokumentu stanovil pravidla pro klasifikaci a sběr dat o COVIDu-19, ale neuvedl, jak zabránit tomu, aby jedna osoba byla několikrát započítána jako nový případ COVIDu-19. V důsledku toho lidé, kteří již jsou hospitalizovaní a opětovně mají pozitivní výsledek PCR testu, mohou být pokaždé započítáni jako nový případ COVIDu-19. (Související zpráva: Šéf CDC připouští, že nemocnice mají „zvrácenou motivaci“ k přehánění úmrtí na koronavirus)

Hnutí All Concerned Citizens uvedlo, že na ministerstvo spravedlnosti USA byla zaslána petice a američtí právníci usilovali o okamžité vyšetřování před porotou.

CDC tají skutečné statistiky úmrtnosti na COVID

Brian Shilhavy ve svém článku na webu Health Impact News uvádí, že orgán ochrany veřejného zdraví zatajuje skutečný počet úmrtí na COVID-19. Shilhavy zveřejnil screenshoty z konce prosince 2020 zaslané čtenářem, které ukazují statistickou platformu COVID-19 na webu CDC. Uvedená platforma nyní zobrazuje chybovou hlášku.

Podle údajů na screenshotu byl celkový počet úmrtí za rok 2020 – včetně úmrtí na COVID-19 – 2 902 664. Ale web CDC v současné době uvádí celkem 3 320 435 úmrtí za rok 2020. (Související zpráva: CDC připouští, že do oficiálních statistik o koronaviru jsou „omylem“ započítány falešně pozitivní případy)

Manipulace s klíčovými daty je jen malým aspektem toho, co mohou a budou orgány ochrany veřejného zdraví jako je CDC dělat, aby veřejnost byla zmatená a nevěděla, co se ve skutečnosti děje. Prosazují vakcíny, lockdowny a dohled nad obyvatelstvem uprostřed probíhající pandemie wuhanského koronaviru.

Orgány ochrany veřejného zdraví mají v úmyslu nařídit povinnou vakcínu proti koronaviru, navzdory tomu, jaká rizika obnáší, a útočí na ty, kteří se rozhodli nenechat se naočkovat a vystupují proti očkování. Koronavirus byl využit k ospravedlnění lockdownů navzdory tomu, že mají destruktivní dopad na ekonomiku. A konečně je zde snaha o monitorování občanů, kteří dostali vakcínu, nehledě na ochranu jejich soukromí.

Více o manipulaci se statistikami COVID-19 se můžete dočíst na webu DisInfo.news.

Zdroj: 1

loading...