Byl jsem u Iluminátů 47 let a nyní vám vše odhalím…

single-image

Tento příspěvek bude o tom, jak mě naverbovali Ilumináti a čím přesně jsem musel projít. (Foto: Flickr)

Když mi bylo devatenáct, dělal jsem trochu do peněz – díky nějakým kontaktům se známými a několika úspěšným investicím, které se mi podařily už dříve. Podílel jsem se na nějakých zákulisních obchodech a pomalu jsem začínal vidět, jak můj majetek roste. V roce 1964 jsem studoval na Harvardu a už jsem byl víceméně bohatý. V kampusu jsem měl díky členství v různých klubech a organizacích stále větší vliv. S několika kamarády jsme ještě za studií byli něco jako brokeři. Toho roku jsem vydělal tuny peněz.

Jednou v noci jsem se krátce po půlnoci vracel na pokoj, když ke mně přistoupili dva muži v černých oblecích. Zprvu jsem předpokládal, že hodlají vyšetřovat mé obchodní aktivity, protože některé nebyly tak docela legální. Požádali mě, ať jdu s nimi a já jsem je následoval do suterénu jedné dvoupatrové budovy několik ulic od mé koleje. Posadili mě ke stolu a zeptali se, zda jsem ochoten uzavřít s nimi jednu dohodu. Neřekli mi, jakou přesně, jen se mě neustále ptali na to samé: zda jsem ochoten uzavřít jednu dohodu. Nejistě jsem souhlasil a v tom okamžiku do místnosti vstoupil ten největší muž, jakého jsem kdy viděl. V první řadě chci říct, že jestli mi nevěříte, tak je mi to líto. Jsem tu, abych pověděl pravdu, a nic z toho, co píšu, není lež, přehánění ani žádná sci-fi. Ty informace jsou skutečné a pravdivé. Je to realita a je čas, aby se o tom mluvilo.

Celých 47 let jsem byl členem iluminátské organizace. Najali mě, když mi bylo 19. Čas od času jsem sem psal i v průběhu minulého roku (některé posty jsou moje, jiné mého bratra; většinou jsou bratrovy). Informace, které tu vyložím, jsou velmi zajímavé a nebezpečné. Jsem jeden ze sedmi lidí, kteří kdy prošli rituálem odchodu. Věděl jsem, že musím odejít, když mi bylo na jednom setkání v roce 2010 cosi sděleno. Léta jsem byl s názory, motivy a činy Iluminátů srovnaný, ale nedávno toho na mě začalo být moc a já jsem musel svoji posvátnou smlouvu zrušit.

Mým cílem je odhalit tu o Iluminátech VŠECHNO. Jak se stanete členem, o co té organizaci jde a jak to dělá, jaké má plány do budoucna.

Vrátím se sem, abych napsal svůj první post, až uvidím, že si toto vlákno získalo dostatečnou pozornost. Když už budu odhalovat tajemství Iluminátů, chci mít jistotu, že tomu věnuje pozornost dostatek lidí, a má snaha nepřijde vniveč. Jakmile uvidím, že má vlákno dostatek zhlédnutí a komentářů, napíšu první post.

Tady je ukázka některých věcí, jimž se budu věnovat:

Barack Obama není členem iluminátské organizace – on je něco mnohem, mnohem horšího.

Nová letadla, která se mohou na krátkou dobu dostat až na oběžnou dráhu kolem Země, nejsou taková legrace, jak vypadají, a jsou nástrojem Iluminátů.

Denver v Coloradu je zlé místo.

Alieni jsou trochu jiní, než nás učí mainstream.

Informace, které znám, jsou podstatné!

strana 69 vlákna:

První téma, kterému se budu věnovat, jsou podzemní bunkry, o nichž jsem se už zmínil předtím. Momentálně je ve Spojených státech celkem 57 podzemních základen, které se používají k různým účelům. Na světě je těchto bunkrů 439. VŠECHNY z nich vlastní a ovládají Ilumináti. Největší podzemní bunkr je v Sao Paulu v Brazílii. Tento bunkr má kapacitu pojmout až 5 000 osob na max. deset let. Osobně jsem v tomto bunkru byl a je mnohem větší, než si kdokoliv dokáže představit. Účelem tohoto bunkru je poskytnout v případě globální katastrofy (ať termojaderné války, přírodního nebo jiného kataklyzmatu) přístřeší pěti tisícům nejbohatších, nejchytřejších a nejmocnějších lidí na světě. Je ještě několik jiných bunkrů, které dokážou pojmout velká množství lidí na delší dobu, ale žádný není tak velký a vybavený. V případě 3. světové války se tam uchýlí všichni vůdcové světa a vlády, které zůstanou na povrchu, budou fungovat jen jako jejich „prodloužená ruka“. Budou tam i nejbohatší lidé na světě. Lidé jako Bill Gates, Warren Buffet, naftoví magnáti (ti budou nicméně v bunkru zavražděni, aby bylo pro Nový světový řád jednodušší převzít Střední Východ). Neznám přesná čísla, ale z těch 439 bunkrů je podle mého tak 275 určených hlavně jako kryty, kde lze pobývat delší dobu. V jednom takovém jsem nějakou dobu žil v 90. letech v Číně. Jsou velmi pohodlné, luxusní. Je to skoro jako byste bydleli v pětihvězdičkovém hotelu.

Někteří lidé, kteří nějakou dobu přebývali v těchto bunkrech:

Lev Trockij: Poté, co Trockého porazil Stalin a po Leninově smrti si zajistil vládu nad Sovětským svazem, byl Trockij přesunut do podzemního bunkru ve Švýcarsku. Stalin o tom původně nevěděl – jednalo se o jakousi pojistku, protože v případě, že by se Stalin neřídil příkazy Iluminátů, by byl odstraněn a Trockij by se objevil jako nový vůdce SSSR. Bylo důležité Trockého dobře ukrýt, protože jinak by ho Stalin zabil. Nakonec se ovšem stalo, že Stalin jednal tak, aby to Iluminátům vyhovovalo, a Trockij byl fyzicky zlikvidován, protože už nebyl potřeba.

Abraham Lincoln: Lincolna NEZABIL John Wilkes Booth. Lincoln byl do prezidentského úřadu dosazen jako pouhá figurka. Ilumináti věděli, že když bude zvolen, Jih se odtrhne. Sever vyšel z občanské války velmi, velmi bohatý. To byl jediný důvod, proč se tato válka směla odehrát. Kdyby byli Ilumináti neviděli možnost zbohatnout díky občanské válce, pak by byli nechali otroctví otroctvím. Lincoln se stal prezidentem jen kvůli tomu, aby mohla válka začít. S Ilumináty uzavřel dohodu, že jakmile bude po válce, bude odstraněn z prezidentského úřadu. To se vyřešilo pomocí fingovaného atentátu a Lincoln strávil zbytek svého života v bunkru v Mexiku.

Saddám Husajn: Husajn byl v Iráku u moci jen proto, aby poskytl ospravedlnění pro invazi Spojených států a jiných zemí. Mnoho z vás už ví, co jsem řekl o plánech na úplné získání celého Středního Východu za účelem zajištění veškerých, i zatím ještě netěžených, zásob ropy. Husajn, jenž byl pověšen, byl jen panák a video natočené mobilním telefonem bylo vytvořeno záměrně, jako „důkaz“. Saddám je momentálně v bunkru někde v Argentině. Co s ním bude dál, nevím.

Zbytek bunkrů rozesetých po světě se používá mj. ke skladování věcí, které nemohou být na povrchu, například jaderného materiálu. V okamžiku, kdy se některá země odchýlí od naplánované cesty, bude eliminována. Buď prostřednictvím atentátu, nebo jaderné exploze. Naštěstí ke druhému případu zatím nedošlo, ale nenechte se mýlit, tihle lidé by toho byli schopní.

Všichni víte o spiknutí kolem HAARP. Mohu vás ujistit, že je zcela skutečné. Přístroj je uložen v bunkru, který se nachází pod vodní masou Tichého oceánu. Zařízení bylo vyvinuto v 80. letech a poprvé se použilo v 90. letech. Disponuje schopností vytvořit jakoukoli přírodní katastrofu, kterou si Ilumináti přejí. Za hurikán Katrina mohl HAARP. Sama katastrofa sloužila k odvrácení pozornosti. Zatímco v oblasti vládl chaos, byli do Mexického zálivu vysláni technici, aby připravili půdu pro havárii plošiny Deepwater Horizon. Mohu vás ujistit, že Ilumináti jsou do zálivu schopní vypustit ještě víc ropy. To množství, které se tam dostalo zatím, je jen zlomek. Už jsem se zmínil o tom, že únik ropy byl prostředkem k implantaci mikrotělísek do mozků dětí obývajících tuto oblast. Tyto děti teď podléhají dálkové kontrole, kdykoli jsou aktivovány mikroprvky. Ilumináti využili Katrinu i k tomu, aby vybudovali bunkr, který se nachází přímo pod Francouzskou čtvrtí. Proč by jinak byla FEMA s poskytováním pomoci tak pomalá? Budování vyžadovalo čas.

Zařízení HAARP neovládá žádná konkrétní země – využívá se kolektivně. Zemětřesení na Haiti je dalším důsledkem jeho použití. Všechny události, které zařízení vyvolá, nemají přímo konkrétní smysl. Některé jsou jen testy a jiné dokonce chyby. Buďte si však jistí, že až bude potřeba nějaká živelní katastrofa, bude vyvolána.

Další věc, která se skladuje v bunkrech, jsou drogy. Jsou tam obrovská množství kokainu, marihuany, heroinu a všemožných dalších drog. Obchod s drogami a válka proti drogám jsou pro Ilumináty velmi důležité. Čím více drog se prodá a čím mocnějšími se stávají drogové kartely, tím mocnější a bohatší jsou i Ilumináti. Jeden z hlavních mecenášů drogového obchodu je Warren Buffett. Ten také tomuto obchodu na severní polokouli posledních 20 let šéfuje. Spadají pod něj i mexické drogové kartely. Pro Ilumináty je důležité mít pod kontrolou většinu drog v Severní Americe, to proto, že jim mimo jiné slouží jako prostředek k přenosu mikrotechnologií do těl spotřebitelů. Ilumináti neustále hledají metody, jak se dostat lidem do mozku, a drogy představují v tom fyzickém slova smyslu dokonalou možnost. Buffett si zajistil kontrolu nad obchodem s drogami, když zkontaktoval drogové kartely a předložil jim smlouvy. Od té doby má vše pod kontrolou a Ben Bernanke mu pomáhá s každodenními záležitostmi.

Mnoho bunkrů je také vybaveno tak, aby mohly sloužit jako krematoria. Podobně jako své oběti pálili nacisté, plánují je pálit i Ilumináti. Objevily se sice spekulace, že si FEMA vytváří zásoby rakví, ale to není pravda. Hromadné pohřbívání zabere mnoho času a námahy. Až dojde na hromadné vraždy a popravy, těla se budou přepravovat na spaliště. K těmto účelům budou sloužit bunkry. FEMA, což je organizace vedená Ilumináty, se rozhodla, že toto bude nejlepší způsob, jak se zbavovat velkého množství mrtvol naráz.

Přesto však více těchto bunkrů obsahuje roboty, kteří jsou navrženi tak, aby v případě nedostatku pracovní síly mohli nahradit lidské pracovníky. Scénář, v němž dojde na roboty, bude s nejvyšší pravděpodobností takový, že roboti budou dělat práci za lidi, kteří budou pod vlivem kontroly mysli použiti k jiným úkolům, např. k propagandě, válčení a násilným činům. Roboti se využijí i v době, kdy nastoupí kontrola populace.

Alex Jones není člověk, za kterého ho považujete. Léta pracuje na odkrývání tajemství Iluminátů a Nového světového řádu, ale přesto je členem prvního zmíněného a v tom druhém bude mít vysoké postavení. Jones byl vyslán do světa konspiračních teorií, aby předkládal lživé informace a aby sváděl stopaře na falešnou stopu. Nevěřte ničemu, co vám ten člověk bude říkat. Všechny informace, které prezentuje, jsou vymyšlené Ilumináty k iluminátským účelům. Vzpomeňte si na Josepha Goebbelse. Alex Jones je dokonalý Goebbels. JESTLI HO POSLOUCHÁTE, PŘESTAŇTE. Obelhává vás člověk, který své instrukce dostává přímo od Iluminátů.

Přistání na Měsíci v roce 1969 bylo skutečné, ale jedno přistání se odehrálo už sedm let předtím. Jako první přistáli na Měsíci Rusové, ti však s misí ani jejími výsledky neobeznámili veřejnost. Bylo rozhodnuto, že ve vesmíru zvítězí Amerika, aby se tím posílilo vnímání kapitalismu jako silnějšího než komunismus. Rusové vyslali svoji raketu k Měsíci jako test – aby se pojistilo, že Američané budou o sedm let později úspěšní. Ruské přistání proběhlo dokonale a ta samá technologie se pak použila při americké misi.

Na Měsíci pak začali Američané budovat první jaderné základny. Na těchto základnách s jadernými raketami se pak dlouhodobě pracovalo při následných misích vč. těch, při nichž práci odváděli dálkově ovládaní roboti. Smyslem základen je možnost zaútočit na nějakou zemi, aniž by bylo možno zjistit, odkud vyletěly rakety. K použití tohoto scénáře může dojít, nebude-li některý národ spolupracovat s Ilumináty. Příslušná země nebude po útoku schopná dokázat, odkud přišly střely, a tudíž nebude moci vyhlásit válku žádné konkrétní zemi. Podle mého názoru se ty rakety nikdy nevyužijí, protože Ilumináti mají k dispozici jiné cesty, jak odstraňovat celé vlády. Nicméně podle mých znalostí jsou teď na Měsíci dvě plně vybavené jaderné základny, které lze ovládat ze Země.

Dále o vesmíru….

Vědci pracující pro Ilumináty objevili způsob, jak „vypnout“ Slunce. Sestrojili zbraň, která umí vystřelit paprsek o velké hustotě záření přímo do srdce libovolné planety nebo hvězdy. Tento paprsek pronikne planetou a v jejím jádru vytvoří obrovský válec. Zbylé záření začne konzumovat hvězdu a jeho efekt se rozšíří jako požár. Tato technologie byla vyzkoušena v našem nejbližším hvězdném okolí a je velmi účinná. První věc, která se při jejím nasazení stane, je ta, že radiace „vyžere“ do nitra hvězdy obrovský válec a ta zbylá se šíří tak, že zničí všechno, co jí přijde do cesty. Některé hvězdy tuto pohromu vydržely, dokud nebyly radiací zcela zničené, ale jiné shořely.

Vědci jsou si jisti, že tuto technologii lze použít i na Slunce a také na planety. Podle jednoho odhadu, který jsem slyšel, by trvalo od počátečního zásahu asi devět let, než by záření zkonzumovalo celé Slunce. První účinky bychom nicméně viděli asi za tři a půl roku. Projevovaly by se jako kratší dny s menším množstvím slunečního světla. Kolem sedmého roku by Slunce začalo být nestabilní a my bychom byli svědky masivních erupcí. Po uběhnutí devíti let by byl všechen život na Zemi mrtvý.

Od svého odchodu si nejsem jist, kdo jsou v této době hlavní vůdci iluminátské organizace, ale pokusím se hádat. Struktura organizace je taková, že v každé hlavní oblasti světa se nacházejí jeden až tři vůdcové, v některých regionech však vhodný vůdce chybí, a proto je nutné jej dosadit.

V Severní Americe:

Warren Buffett je pravděpodobně vedoucí všech iluminátských operací. Za ním následuje Ben Bernanke a po něm Lloyd Blankfein, generální ředitel skupiny Goldman Sachs.

Goldman Sachs je v americkém iluminátském sektoru klíčový hráč. Nedávno investoval 500 milionů do Facebooku. To obvykle znamená, že se Facebook zakrátko dostane pod iluminátskou kontrolu, stejně jako se to stalo s Myspace a Twitterem.

Jiní klíčoví hráči jsou v Americe Alex Jones, Bill Clinton, Rahm Emmanuel, samozřejmě Obama a také Timothy Geithner.

V Jižní Americe iluminátští vůdci chybí. S Hugem Chávezem se v minulosti špatně pracovalo. Vypadá sice, že funguje v souladu s iluminátskou agendou, ale nemá rád, když se mu říká, co má dělat. Většina severoamerických vůdců ovládá i Jižní Ameriku.

V Evropě:

Hlavní šéf je tam Nicolas Sarkozy, který kontroluje většinu operací v Evropě i v Americe. Velký vliv měl v organizaci Gordon Brown, než se rozhodl dělat si věci po svém. Proto byl také zbaven úřadu. Můj názor je takový, že je to pořád klíčový hráč, ale ne tak klíčový jako dřív. Pak je tu několik afrických obchodníků se zbraněmi, kteří nedávno získali nějakou moc, jejich totožnost však neznám.

Střední Východ kontroluje z větší části Benjamin Netanjahu, což asi není žádné velké překvapení. Není však tak mocný, jak si možná myslíte. Jak jsem napsal už dříve, Izrael je jen iluminátská loutka. Udělá absolutně cokoli, co budou Ilumináti chtít, a nebude nad tím přemýšlet. Izrael dostal svolení zaútočit na Írán, kdykoli se mu zachce. Ovládat Střední Východ je těžké, protože tam působí množství rebelských skupin. S Palestinou si není nutné dělat starosti. Ačkoli ji neovládají Ilumináti, sama se na nic nezmůže. Problémový je Írán, je v opozici vůči všem. Proto ho Izrael zničí, aby mohl odstartovat 3. světovou válku.

Asii ovládá Vladimir Putin a jeho kumpáni. Putin je velmi mocný a velmi chytrý muž. Cokoliv se v Rusku děje, v tom má prsty. Čína prozatím s Ilumináty víceméně spolupracuje, ale nechce se do toho nechat příliš zatáhnout. Podle mého názoru je to proto, že si myslí, že bude nakonec schopná Ilumináty porazit. Bohužel se mýlí. Nakonec se totiž také zapojí do té velké šarády zvané 3. světová válka.

Španělská chřipka v roce 1918, SARS a děs kolem viru H1N1mají jednu věc společnou: všechny byly vymyšleny Ilumináty. Sice se ještě nic nerozjelo v globálním měřítku, ale Ilumináti tyto viry testovali roky a konečně se jim daří vytvořit virus, který se rozšíří po zeměkouli a bude velmi rychle zabíjet vybrané lidi. Moje rada: vyhněte se očkování. Stali byste se součástí testovací skupiny, na které Ilumináti provádějí svůj pokus. Virus H1N1 se rozšířil poté, co z jedné farmy v Brazílii utekla zvířata, na nichž se zkoumaly jeho účinky. Obyvatelům okolních měst, kam se zvířata dostala (některá byla i snědena), byla nařízena karanténa a podezřelá úmrtí byla zakamuflována, ale jeden turista přenesl virus do severního Mexika, kde byl oficiálně hlášen první případ. Ilumináti zakrátko zjistili, že virus není zdaleka tak účinný, jak původně mysleli. Momentálně pracují na viru, který bude schopen během několika dnů schopen vylidnit celý stát.

Toto píši anonymně… kdybych uvedl jméno, mohl bych to rovnou považovat za dopis na rozloučenou! Toto rozhodně není můj poslední příspěvek, mám k dispozici další informace, které by měly být sděleny. Jestliže máte nějaké otázky, klidně je uveďte sem, na můj účet na YouTube nebo mi je napište na e-mail walte1944@yahoo.com.

Aktualizace: Mezitím byl jeho emailový účet byl zrušen a Youtube kanál taktéž.

Zdroj: 1

loading...