Benjamin de Rothschild zemřel údajně po srdečním infarktu

single-image

Baron Benjamin de Rothschild, předseda představenstva společnosti Edmond de Rothschild Holding SA, jednotky, která dohlíží na skupinu Edmond de Rothschild, zemřel v pátek, uvedla v sobotu pro agenturu AFP jeho rodina. (Foto: Youtube)

„Ariane de Rothschild a její dcery s nesmírným zármutkem oznamují smrt manžela a otce Benjamina de Rothschilda po infarktu dne 15. ledna 2021 odpoledne v rodinném domě v Pregny (Švýcarsko),“ uvedla rodina ve svém prohlášení. Benjaminu de Rothschild, narozenému 30. července 1963, bylo 57 let.

Francouzko – švýcarská skupina se sídlem v Ženevě, která se specializuje na soukromé bankovnictví a správu majetku, nemá žádné spojení s francouzko – britskou investiční bankou Rothschild and Co. Hodnota koncernu činí 173 miliard franků.

Benjamin de Rothschild byl od roku 1997 na špici skupiny a zemřel po svém otci Edmondu de Rothschildovi, manželovi baronky Nadine de Rothschild.

Pohřeb Benjamina de Rothschilda se bude konat v nadcházejících dnech v přísně soukromém rodinném kruhu, řekla jeho rodina.

Zdroj: 1

loading...