Americký student vyhozen z kurzu, protože řekl, že jsou jen dvě pohlaví

single-image

Jestli něco spojuje novou a starou levici, tak jsou to její bolševické metody. Ve chvíli, kdy se vzepřete jejich ideologii a projevíte svůj vlastní názor, zničí vám život.

To je i případ amerického studenta Lake Ingla, který při hodině hlasitě reagoval na slova hostujícího transsexuála o tzv. bílém privilegiu a sexismu, a prohlásil, že jsou pouze dvě pohlaví. Muž a žena. Ingle byl nyní rozhodnutím školy z kurzu vyhozen, což mu znemožňuje školu dokončit.

Co tedy Ingle provedl? Diskutoval o tématech, které jemu a dalším studentům byly v hodině předkládány. Šlo ale o taková témata, o kterých levice nesnese diskusi, a dostává hysterické záchvaty, pokud je zpochybňujete. Ingle měl podle zprávy “odmítat přestat mluvit, měl výbuchy hněvu když měl poslouchat trans mluvčího hovořícího o realitě bílého mužského privilegia a sexismu, měl nerespektující poznámky k platnosti trans identity a zkušenosti, a respekt postrádající tvrzení, že jeho nízká známka na jakékoliv školní práci bude důkazem osobního předsudku vyučující”.

Ingle se ze začátku bál jen špatné známky, ale nakonec byl pomstychtivou levicovou vyučující rovnou vyhozen a to oficiálním rozhodnutím školy.

Ale pozor. Zcela v duchu socialistické tradice sebekritiky, kolektivního zostuzení a odpuštění, které je přímo spojeno s přiznáním “viny” a “ideového selhání”, má Ingle ještě šanci. Pokud se Ingle písemně omluví, tedy, pokud rozebere každý ze svých hříchů a vysvětlí, jak hluboce se mýlil, bude do třídy znovu vpuštěn. Nicméně na začátku hodiny “se bude muset třídě za své chování omluvit, a pak v tichosti vyslechnout vyučující nebo kohokoliv ze studentů a jejich popis, jak se při jeho slovech cítili”.

Ingle se ale diktátu nepodvolil a hodlá se bránit. Mezitím se stal šampionem americké pravice, která se za něj postavila.

Zdroj: 1loading...
1 Komentář
  1. […] Za názor ze jsou jen dvě pohlaví vás výhody ze školy. Vice na dulezite24.cz […]

Komentáře jsou uzamčeny