A je to venku: Angela Merkel po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkováni!

single-image

Zatímco se Česká republika pomalu chystá na nový lockdown, zákazy vycházení, zákazy cestování mezi kraji a na povinné nošení respirátorů v zaměstnáních, z Berlína přichází opravdu otřesná zpráva, která v zahlceném mediálním prostoru skoro unikla pozornosti. (Foto: Flickr)

Německá kancléřka Angela Merkel minulý pátek 19. února mluvila ve videokonferenci s představiteli skupiny G7 a po skončení konference poskytla médiím tiskové prohlášení, ve kterém vypustila výrok, který by někdo snad čekal z úst nějakého magora, šílence, psychopata, sociopata, diktátora, případně fanatika, ale tento výrok nakonec zazněl právě od německé kancléřky.

Angela Merkel totiž prohlásila [1], že spolu se světovými vůdci G7 se shodla na tom, že pandemie bude poražena, až všichni lidé na světě budou očkováni. Výrok okamžitě přinesla německá a cizí média, ale často s chybným překladem, že prý pronesla, že pandemie skončí, až celý svět bude naočkovaný, nikoliv všichni lidé. Tento nepřesný překlad má její výrok zmírnit a zbrousit ostré hrany, aby nezněl tak šíleně a nacisticky. Jenže lidé jsou z pandemie už unaveni. A právě proto si to mohla Angela Merkel dovolit. Lidé už jsou natolik unaveni, že nemají sílu na odpor, a proto je možné odkrývat karty a říkat lidem věci natvrdo a bez obalu.

Pandemie nikdy neskončí, protože nikdy se nepodaří naočkovat všechny lidi na světě. Výsledkem bude dystopický svět totální planetární kontroly lidí, kdo je a kdo není očkovaný

Pokud se ptáte, co se má stát společným znakem světové vlády, tak to bude doklad světového občana, identifikační doklad a průkaz, který umožní osobě prokazovat se na celém světě. A tím dokladem nebude cestovní pas ale mezinárodní covidový pas v nějaké podobě, a je úplně jedno, jestli to bude podoba papírová, elektronická, v podobě aplikace v mobilním telefonu, nebo to bude podoba čipu, jak už před 2 týdny naznačil Roman Prymula [2].

Možná jste si všimli záhadné a přitom absurdní situace, že mnohé státy světa se přetahují o vakcíny, a to i přesto, že mají nižší účinnost, že nemají tak dobrou reputaci, jako např. Astra Zeneca, u které se ukazuje že má mnohem nižší účinnost proti různým mutacím. A přesto se o tuto vakcínu jednotlivé země přetahují, jako kdyby vládám těchto států bylo úplně jedno, jak kvalitní nebo nekvalitní vakcínu poskytnou svým občanům. Zdánlivě to nedává smysl. Jenže, dává to brutální smysl v případě, když najednou zjistíte, že o vakcíny vůbec nejde, že vakcíny jsou jen záminka k něčemu jinému. Ano, vakcíny jsou záminkou k celosvětové registraci, evidenci, databázi, sledování a kontrole pohybu a omezování práv.

Prvním světovým dokumentem občana zeměkoule bude covidový pas s registračním číslem “bestie”

Každý očkovaný člověk dostane certifikát a své číslo bestie, unikátní na celém světě, který mu vrátí některá lidská a občanská práva, která ještě na konci roku 2019 měl automaticky, ale současně s tím se očkovaný člověk dostane do systému, do databáze, která bude sdílena mezinárodně a stane se nástrojem světové občanské databáze. Dojde k zavedení elektronických očkovacích covidových pasů v mobilech, později na čipech, kterými se člověk bude prokazovat na celém světě, a to nejen při cestování letadly, nejen při cestování mezi státy, ale i doma při cestování MHD, při cestování vlaky, metrem, při vstupech do obchodů, bank a úřadů.

Už to nebude občanský průkaz, ale bude to covidová aplikace, která se stane mezinárodním průkazem totožnosti člověka, jedině s tímto dokladem budete moci cestovat, pohybovat se, jedině s tímto dokladem dostanete úvěr, hypotéku, nebo pojištění na auto. A nic z tohoto by nešlo prosadit a mezi lidi zavést, pokud by neexistovala pandemie, anebo pokud by pandemie najednou skončila. Globalisté tedy usilují o jediné: Aby pandemie covidu nikdy oficiálně neskončila, a aby nikdy nedošlo k naočkování všech lidí na světě! Jinými slovy, aby nikdy nebylo hotovo! A to je co? Ano, pokud čtete mé články, tak už víte. Je to nedokončený proces! Proces symbolizovaný číslem 11 v systému globalizace.

Angela Merkel svým stupidním výrokem jenom odhalila tajemství nedokončeného procesu globalistů

Je to stejný nikdy nedokončený proces, jaký jede farmaceutický průmysl, nikdy nesmí být vyléčeni všichni pacienti a nemocní, to by zruinovalo Big Pharma. Proto se musí léčit, neustále se léky zlepšují, ale nikdy nesmí být hotovo, nikdy nesmí být dokončeno! Musí se usilovat o mír, ale nikdy se nesmí míru dosáhnout na celém světě a natrvalo, protože by to zlikvidovalo vojensko-průmyslový komplex. Všechny globální procesy tak musí vždy a za všech okolností zůstat nedokončené, ale nikdy se neustane ve snaze o dokončení procesu. Je to doslova jako jistá forma globální schizofrenie, jenže přesně na tom je založena nejen celá globalizace, ale i všechny podřízené nižší procesy, jako třeba nepřetržitý růst HDP.

To je vůbec jeden z nejlepších příkladů čísla 11, tedy nedokončeného procesu. Když ekonomika roste moc rychle, tak se tzv. přehřeje a dojde ke krachu ekonomické soustavy. Na trhu je moc peněz, zboží je moc levné, lidé si vydělají moc peněz, lidé jsou spokojeni, nemají potřebu více pracovat, vydělali si peníze na vše, co v životě chtěli, odešli předčasně do důchodu, je hotovo. A ekonomika se hroutí. Proto je potřeba, aby ve společnosti byla chudoba, nízké mzdy, nezaměstnanost, aby ekonomika rostla, ale jenom řízeně a pomalu, a to s cílem, aby nikdy nebylo hotovo.

Pokud by pandemie skončila, skončila by globalizace a plán na digitální ekonomiku

Globalisté tak budou usilovat o to, aby nikdy nedošlo k naočkování všech lidí, a použijí k tomu jak přirozený odpor veřejnosti, tak i umělé procesy, jako nedostatek vakcín, který je uměle navozován, přičemž se preferují některé pilotní státy, kde se prověřuje systém Total Control. Z těchto zemí se potom proces okopíruje do zbytku světa. Angela Merkel tak odhalila, co nás čeká. Permanentní pandemie, nekonečné lockdowny, natrvalo se opakující nouzové nebo jinak pojmenované a zamaskované stavy, změny zákonů, změny ústav jednotlivých států, přepisování listin lidských práv, omezování občanských práv, a to už napořád s odůvodněním, že je to kvůli té pandemii, která nekončí, protože se pořád ještě nepodařilo naočkovat všechny lidi na světě.

Kdyby to řekl pan VK, že pandemie skončí, až budou naočkování všichni lidé na světě, okamžitě by to byla dezinformace a hoax, protože každému by bylo jasné, že to je nesplnitelné. Ale když to řekne německá kancléřka, je ticho po pěšině, už to není hoax, je to natvrdo pronesený výrok, který pouze předesílá děsivou vizi, že dokud nebude hotovo (a to nikdy nebude), do té doby bude trvat pandemie a s ní spojené lockdowny a omezení občanských a lidských práv všech lidí na světě, s výjimkou Běloruska, Kuby a Severní Koreje. A jak vypadá nedokončený proces v ČR, to nám do redakce napsala lékárnice a naše čtenářka z jednoho malebného města v západních Čechách. Kvůli ochraně její identity neuvádíme raději ani město.

Dopis magistry z lékárny odhaluje alarmující situaci ve zdravotnictví, určeno i pro Andreje Babiše

Vážená redakce a milý pane VK,

situace v ČR začíná být kritická. Pracuji jako magistra v lékárně a to co se děje poslední dny nemá obdoby. Lidé vykupují respirátory jako o život a o slušnou zásobu Isoprinosinu jsme přišli během jediného dne. Další dodávky se zadrhly úplně. Blízko nás je plicní oddělení. Přišel primář z plicního a stěžoval si, že 2 třetiny pacientů jsou pocovidoví nebo s právě probíhajícím Covidem. Chvíli jsem poslouchala jeho nářky a pak jsem se ho zeptala, jestli ví o tom, že existuje léčba na Covid, že se ve světě používá Ivermectin. Řekl, že o tom nic neví. Že to slovo zaslechl, ale nic o tom neví. Šokovalo mě to. Zkusila jsem jiného doktora a dostala jsem stejnou odpověď. Oni jsou tak zahlcení svými pacienty a prací, že nemají čas sledovat zprávy, což je pochopitelné. Pracují ze všech sil a čekají na instrukce shora, co rozhodne vedení nemocnice, co rozhodne jejich komora. Informovanost lékařů je doslova tragická!

Podle zpráv chce Babiš dostat do republiky Sputnik V a chce i léčbu Ivermectinem. Jde mu o všechno. Tak se jde poradit s ředitelkou SUKLu, jak to udělat. A ta ho zpraží. Přes Irenu Storovou nic z toho neprojde. Ani teď a ani v budoucnu. Není schopná převzít zodpovědnost za jakékoli rozhodnutí, které před tím neschválila EU. Ona není schopná udělat potřebné rozhodnutí, a proto nemá v tak vysoké funkci co dělat. A uvědomte si jedno. Ti, kdo z ideologických důvodů nedovolí léčit Covid dostupnými prostředky, jsou osobně zodpovědní za utrpení a smrt tisíců našich lidí. A následně za totální ekonomický kolaps státu v důsledku tvrdého lockdownu, který nás kvůli tomu čeká. Mají osobní zodpovědnost za masové zdravotní postižení národa, těch lidí, kteří nemoc bez léčby přečkají, ale zůstanou jim dlouhodobé nebo trvalé zdravotní následky.

Není to tak, že virus neexistuje. Je to biologická zbraň úmyslně vypuštěná. A v záloze mají další varianty a mutace, které budou vypouštět podle potřeby, když ty předchozí vlivem přirozených mutací ztrácí na agresivitě a letalitě, jak se to stalo s první verzí Covidu-19. Všichni jsou jako zhypnotizovaní a upínají se na vakcíny. Ale ty nebudou na tyto druhy mutací zabírat, to už víme. Gates je už nachystaný, že pro každou novou nebezpečnou mutaci rychle přenastaví výrobu a bude chrlit další a další typy vakcín. Budou nás pořád dokola přeočkovávat a s každou další injekcí se budou zvyšovat projevy dlouhodobých následků, které jsou založené na autoimunitním principu. Bude to naprostá degenerace a devastace každého národa, který toto připustí.

Vím, že všechno toto víte. Ale situace začíná být kritická. Ale zároveň s tím se situace také dostala do bodu, kdy možná stačí málo a bylo by možné toto zvrátit.

Kdybych měla přímou linku na premiéra, řekla bych mu na rovinu, že jestli chce politicky přežít, musí vyhodit Irenu Storovou z funkce. Není možné, aby jediný neschopný úřední šiml blokoval sebeobranu státu. Na Slovensku prý už obešli jejich SUKL a objednali tablety Ivermectinu. Ale budou je držet v trezoru a budou čekat na povolení jejich SUKLu, aby je mohli použít. To se ale nikdy nestane! Protože slovenský i náš SUKL čekají alibisticky na schválení od EU. A EU se vymlouvá, že ke schválení potřebuje „hodnověrnou“ vědeckou studii. Jim nestačí data a zkušenosti s masovým použitím čtyřkombinace Ivermectinu v mnoha státech. Ani nechtějí znát žádné studie, které už existují. Oni potřebují „hodnověrnou studii“. A ano, Bill Gates se již nabídl, že takovou studii zafinancuje. A dopadne to jako s Plaquenilem.

Tehdy udělali studii v Americe na válečných veteránech, kteří už byli nad hrobem. Místo v praxi úspěšné trojkombinace /Plaquenil, azitromycin, zinek/ jim nasadili extrémně vysoké dávky samotného Plaquenilu. Tím je otrávili až zemřeli a pak deklarovali, že Plaquenil je nebezpečný lék, který stav pacientů s covidem zhoršuje. Na to byl vydán zákaz použití a Plaquenil byl stažen z oběhu až z úrovně lékáren a byl vydán zákaz ho předepisovat. Brzy potom bylo prokázáno, že studie byla zfalšovaná. Byli nuceni to přiznat a závěry studie stáhli. Ale zákaz použití zůstal. Prakticky je pro léčbu Covidu nedostupný v západních státech. Totéž se bude opakovat s Ivemectinem. Zfalšují studii. Nebudou testovat praxí vyzkoušenou čtyřkombinaci /Ivermectin, doxycyklin, zinek, vitamin D/.

Místo toho použijí samotný Ivermectin ve vysokých koncentracích, které jsou potřebné pro zabití viru in vitro. Podají ho pacientům v těžkém stavu. Nejlépe v terminálním stádiu jiné vážné choroby. Zjistí, že jejich stav se zhoršil a mnozí zemřeli. Tím budou mít „vědecky“ potvrzené, že Ivermectin je nebezpečný a zhoršuje Covid. Toto rozhodnutí bude kopírovat EU a po ní automaticky SUKL. Tím to bude vyřešeno. Ivermectin se dostane na černou listinu a bude stažen i z veterinárního použití, aby bylo lidem zabráněno v nesprávném použití. K dispozici možná nechají pouze kombinované veterinární přípravky s přidaným jiným antiparazitikem, které budou pro pokoutní a ilegální léčbu Covidu nepoužitelné.

Toto není malování čerta na zeď. Vyjádření Ireny Storové bylo publikováno zde.

V článku říká Babiš: “Vyžádal jsem si v neděli stanovisko od ředitelky SÚKL Ireny Storové, která tvrdí, že ivermektin podle některých lékařů neprokázal žádné přínosy nebo prý došlo ke zhoršení nemoci a tak dále. Říká, že ta hlášení vykazovala neúplné informace a Slováci to povolili bez odborných podkladů.”

Stejně se Storová vyjadřuje opakovaně i k vakcíně Sputnik V: Stanovisko úřadu bylo podle informací Seznam Zpráv stále stejné: “Není možné bez detailních informací a bez evropského schválení ruskou vakcínu nakoupit, protože by to pro veřejnost znamenalo obrovské riziko.”

A ministr Jan Blatný: „Dokud budu ministr zdravotnictví, tak nebudeme v Česku očkovat látkou, kterou neschválila Evropská léková agentura,“ řekl [3].

Takže, situace po zdravotní stránce je v tuto chvíli kritická. Nikdo neví, co dělat. Všichni jsou paralyzováni strachy. Od vlády přes doktory až po obyčejné lidi. Řešení ale existuje. Od příslušných autorit ale nepřijde. A tlak zdola předpokládá informovanost. Dnes ráno mě napadlo, že vy máte obrovský dosah a vliv na informovanost Čechů i Slováků a že vás sleduje i premiér. Přes vás je to nejrychlejší cesta k informacím zdola i shora zároveň. Je třeba udělat osvětu, že léčba existuje a funguje.

Jsou státy, které jdou jinou cestou než my. Hned na začátku pandemie si uvědomily, že mají příliš málo financí a příliš mnoho obyvatel na to, aby čekaly na vakcíny. Jejich odborníci v nouzi použili svůj kritický rozum a léky, které měli k dispozici, a ukázalo se, že to funguje. V mnohých státech je díky tomu epidemie Covidu už minulostí. Jenom my, západní svět, tak jistý si svojí finanční a inteligenční převahou, se řítíme vstříc záhubě s klapkami na očích. Protože ještě jednou: Vakcíny na nebezpečné mutace fungovat nebudou, ale dostupné, levné a bezpečné léky ano. Touto cestou je tedy třeba jít.

Vidím to takto: Svět má k dispozici všechny prostředky k tomu, aby epidemie v krátké době zmizela z povrchu Země. Stačí je použít. Národy, které toto chápou, přežijí. Ti, kdo prostředky, které mají ve svých vlastních rukou, odmítají použít, skončí jako dinosauři a jako všechny překonané formy života, které nebyly schopné se přizpůsobit. Je to o vůli k životu. Buď ji máme, nebo rezignujeme a přijmeme bez odporu vlastní porážku a smrt.

Magistra

Globalisté nemohou připustit ukončení pandemie, Ivermectin je generikum, které by pandemii ukončilo a zkazilo plány na Total Control

Jak sami vidíte v dopise od paní magistry, naprosto výstižně apeluje na Andreje Babiše, že existuje cesta, jak ochránit nemocné a zranitelné skupiny lidí, jakým způsobem všechny vyléčit, a tím pádem zařídit, aby bylo hotovo. Jenže, to nikdy globalisté nepřipustí. Všimněte si i z dopisu, jak všechno najednou do sebe dokonale zapadá. Existuje někde řešení, ale to řešení je prostě a zkrátka mohutnými silami, Big Pharma a globalisty sabotováno, a to dokonce zevnitř a v rámci studií, které mají diskreditovat léky, které pomáhají. Není dovoleno, aby bylo hotovo. Nedokončený proces založený na nikdy nekončící hysterii a ohrožení musí pokračovat.

To je brutální a strašlivé zjištění, ale přesně takto fungují i války, např. válka ve Vietnamu, kde v případě, že už už americká armáda byla blízko vítězství, vojenské velení začalo vydávat nesmyslné rozkazy ke stažení, rozkazy k přerušení ofenzívy, aby nepřítel nabral dech, posily a munici, to samé jsme viděli v Sýrii, kde americké letectvo o nocích shazovalo ISILu zbraně, munici a proviant, aby potom přes den američtí vojáci proti ISILu bojovali, prostě přesně toto je nedokončený proces, tedy proces řízení, jehož jediným cílem je, aby nikdy nebyl dokončen, a aby se točila kola vojensko-průmyslového komplexu, anebo kola globalizace a plánů na světovou vládu globalistů, to je prostě jedno.

VIDEO: Lubomír Volný se nebojí říct nahlas, komu vyhovují lockdowny v ČR a proč se nesmí v ČR léčit covid generickými léky. A kdo vydělá třeskuté peníze na prodeji respirátorů?

A symbolem tohoto nikdy nedokončeného procesu je číslo 11 a jako objekt je symbolem tohoto procesu pyramida bez špičky. Nasadit teď Ivermectin a podpůrný zinek a další látky by znamenalo ukončit pandemický proces. A to nebude nikomu dovoleno, ani Babišovi, ani nikomu jinému. A tento proces navíc vyhovuje korporátním gigantům a nadnárodním obchodníkům, protože v jednotlivých státech lockdowny likvidují ten tzv. obtěžující živnostenský hmyz, který jim bere zákazníky.

Poslanec Lubomír Volný (VOLNÝ blok – Česká suverenita) ve svém posledním natočeném videu citoval (v čase videa 13:20) náš článek [4] o tom, komu v ČR vyhovují nouzové stavy. Citovat v dnešní době Aeronet je pro poslance parlamentu v dnešní době nejkratší cestou k mediálnímu ukřižování ze strany českého mainstreamu, nicméně tato odvaha se opravdu počítá a je velice smutné, že se k panu Volnému prakticky nikdo z dalších poslanců ve sněmovně, tedy s výjimkou pana Mariana Bojka, nepřipojuje. Každému přece musí být jasné, k čemu v ČR dochází. Na jedné straně česká vláda nechce uzavřít průmysl do lockdownu, ministryně financí Alena Schillerová se na tom shodla [5] s prezidentem Milošem Zeman, odbory přitom lockdown požadují.

Digitální ekonomika vyvraždí malé a střední živnostníky v ČR

Problém je v tom, že montovny v ČR patří nadnárodním a zahraničním korporacím, a ty mají ostré drápy a mohly by vládu hnát k arbitráži. Ale od malého nebo středního živnostníka nic vládě nehrozí, takže ti musí mít zavřeno, už rok mají zavřeno, s výjimkou pár přestávek, a světlo na konci tunelu nikde. A zatímco kamenný obchod krachuje, online prodejci se sídlem na Kypru trhají prodejní online rekordy. Zbavili se tak místní kamenné konkurence. V Česku se tak znovu zavřou lidé doma, s výjimkou cesty do práce a z práce, plus nákup potravin v kameňáku, ale po ruce budou mít neomezené nákupy online. Digitální ekonomika vyvraždí malé a střední živnostníky v ČR. Postupně dojde k zánikům všech malých živností, protože digitální ekonomika umožní přežít jen nadnárodním korporacím.

A nakonec zaniknou i ty kamenné obchody s potravinami. Jídlo budou doručovat kurýři, později drony a autonomní systémy. A přitom k tomuto by nikdy nedošlo, kdyby nebylo záminky nebezpečného a všude číhajícího a poletujícího zabijáckého viru, který ale nikdo nikdy neviděl. Tak dokonalé spiknutí, díky kterému projde globalistům všechno, od zavedení digitální ekonomiky, přes totální kontrolu a světové sledování obyvatelstva, až po zbavení lidí občanských a lidských práv.

Lidé budou poslušně nosit mobily a později čipy se svými očkovacími markery, QR kódy, které se budou skenovat na každém kroku jako se skenují nastřelené žluté plastové visačky v uších dobytka. Redukce kdysi svobodného občana na úroveň registrovaného a všude sledovaného skotu, to je budoucnost, kterou nám globalisté naplánovali. Je jenom na nás, kdo se proti tomu postaví v místě, kde má sílu měnit budoucnost: Ve vnitřním kruhu, to znamená ve své rodině. Zachraň před globalizačním terorem svoji rodinu a děti, zachráníš vlast!

Zdroj: 1

loading...