Média sestavila seznam nejlepších sexuálních scén ve filmech. Od 18+!

single-image

Britský deník The Independent vytvořil seznam deseti nejlepších sexuálních scén v historii kinematografu. A jaká sexuální scéna se vybaví vám?

Do seznamu se dostalo filmové drama „Blue Valentine“ s Ryanem Goslingem a Michell Williams. Filmoví kritici upozornili na scénu s orálním sexem ve sprše, za kterou chtěli filmu udělit věkové omezení 17+. Gosling ale zdůraznil, že epizoda není sexuální, ale zcela realistická.

Autoři žebříčku do první desítky zařadili i scénu skupinového sexu v komediálním dramatu „Mexická jízda“ režiséra Alfonse Cuaróna, epizody ze sportovního filmu „Love & Basketball“ od Giny Prince-Bythewoodové, romantický film „Na konci světa“ od Francise Lee a lesbické drama „Carol“ s Cate Blanchettovou a Rooney Marovou.
Navíc kritikové ocenili pro rok 1973 revoluční scénu z thrilleru „Teď se nedívej“, epizodu masturbace hrdinky Naomi Wattsové z filmového dramatu „Mulholland Drive“ a scénu nevěry z filmu „Nevěrná“ s Dianou Laneovou. V žebříčku jsou také epizody z animovaného filmu „Team America: Světovej policajt“ a z dramatu o dospívajícím černošském homosexuálovi „Moonlight“, který v roce 2016 získal Oscara.

V únoru časopis People vytvořil seznam kultových erotických scén v historii světového kinematografu. Do žebříčku se dostaly scény z „Titanicu“, „Pretty Woman“, „Ghostu“ a „Hry o trůny“.

loading...