Bude falešná pandemie spláchnuta tajnými vesmírnými silami? Zdrcující informace

single-image

I když se může na první pohled zdát, že jsme v patové situaci v bitvě o planetu Zemi, přichází něco obrovského, souhlasí více zdrojů s kontakty v americké vládě. Zdroje NSA uvádějí, že bude odhalen tajný vesmírný program. Zdroje NASA tvrdí, že nějaká anomálie „ovlivňuje samotnou strukturu reality.“ Americká armáda je také v režimu plné pohotovosti, přičemž byl povolán více než jeden milion záložníků. Výsledkem je rostoucí seznam „pohřešovaných“ celebrit, miliardářů a politiků, s tím, jak pokračuje masivní čistka od satanistů.

Skuteční zločinci se obkličují, a bankrot Korporace USA vede k hromadnému propouštění pachatelů nenásilných trestných činů. Zatímco mnoho advokátů bije na poplach, faktem je, že USA provozují masivní gulag vězeňské práce.

Američané 20krát častěji skončí ve vězení než Číňané. Například afroamerická kamarádka říká, že její bratr byl uvězněn jen proto, že jeho vlasy byly pozitivně testovány na přítomnost marihuany. Toto je jeden z nesčetných příkladů pravidel kabaly, která používá jakoukoli záminku k navýšení počtu vězeňských otroků. Jeden kolega v Singapuru viděl, jak se americké dluhopisy podložené vězeňskou prací otroků prodávají investorům na Dálném východě. Americká vláda tedy prodávala Číňanům otrocké práce.

Bankrot Korporace USA nyní tento gulag zastavuje. Za současných okolností musí být ve vězení drženi pouze skutečně nebezpeční zločinci.

Mezitím si ovce zavřené ve svých domovech pomalu začínají uvědomovat, že jejich současná vláda je složena ze zločinců a lhářů.

Mnoho tradičních zpravodajských kanálů a MSM se nyní probouzí do této reality. Například New York Post uvádí, že Bill Gates možná vytvořil koronavirus za účelem čipování lidí. NSA říká totéž. Jak šíleně to zní. ODKAZ

Vakcinační průmysl je rozbíjen a lidé budou zděšeni, až se dozvědí, co jim „důvěryhodní“ lékaři dělali.

Králičí nora vede pěkně hluboko a není pochyb o tom, že rodinná mafie provozuje Západní svět jako obří otrokářskou farmu po tisíce let, která sahá až do Babylonu.

Rusové byli hystericky napadeni, protože dokázali určit vedení této mafie. Například fotografický důkaz níže je jen část z množství důkazů, které ukazují, že děti Adolfa Hitlera řídily od konce druhé světové války hodně ze západního světa.

Věděli jste, že matka Baracka Obamy, kriminálnice hledaná FBI, byla podle Rusů dcerou Adolfa Hitlera? Jeho otec Frank Marshall byl americký komunistický agent. Zde je obrázek FBI hledané Obamovi matky.

Tyto další fotografie zaslané Rusy vám mohou pomoci trochu proniknout do těch ohromných lží, které nám říkali od konce druhé světové války (pokud ne déle). Než se na ně podíváte, uvědomte si, že Hitler uprchl v letadle z Berlína do Norska, poté v ponorce do Argentiny. Žil do vysokého věku na ranči (cca do 100 let, pozn.př.), který byl následně koupen Bushovou rodinou. Proto se mnoho jeho dětí narodilo dlouho po skončení války.

Na další fotografii vpravo je Adolf s jeho dcerou Angelou Merkelovou. Abychom přesvědčili pochybovače, ukazujeme pro srovnání oficiální fotografii mladé Angely.

Následující fotografie ukazuje podobnost – Hitlerova matka a Merkelová.

Dále zde máme fotografii babičky Angely (matka Evy Braunové).

Následující fotografie ukazuje tři Hitlerovy dcery, které skončily na mocenských pozicích: Angela Merkelová, Theresa May a Dalia Grybauskaitė, litevská prezidentka.

Merkelová fašistickým pozdravem zdraví nacistického izraelského vůdce Benjamina Netanyahua.

Zveřejnění důkazů, jako je toto, je součástí pokusu probudit ovce do reality gangsterské vlády.

Po útoku pod falešnou vlajkou dne 11. září 2001 nacisté splnili svůj dlouhodobý plán převzetí Spojených států a jejich přeměnu ve fašistický loutkový stát. To je nyní odstraněno Společností Bílého draka a jejími západními a východními spojenci.

Zde je přehled toho, co se odkrývá (převzato z webu Prepare for Change):

Guvernér Michiganu pracoval pro George Sorose.

Kalifornský guvernér Gavin Newsom je synovec Nancy Pelosiové. Nancy Pelosiová je Hitlerova neteř.

Sestra Adama Schiffa je vdaná za syna George Sorose.

Dcera Johna Kerryho je provdaná za mullahova syna v Íránu.

Dcera Hillary, Chelsea, je vdaná za synovce George Sorose.

Výkonný producent ABC News Ian Cameron je ženatý s Susan Riceovou, bývalou Obamovou poradkyní pro národní bezpečnost.

Prezident CBS David Rhodes je bratrem Bena Rhodese, Obamova zástupce poradce pro národní bezpečnostní a strategickou komunikaci.

Zpravodajka ABC News, Claire Shipmanová, je vdaná za Jay Carnyho, bývalého tiskového tajemníka v Bílém domě za éry Obamy.

Reportér ABC News a Univision, Matthew Jaffe, je ženatý s Katie Hoganovou, bývalou zástupkyní tiskového tajemníka v Bílém domě za éry Obamy.

Prezident ABC, Ben Sherwood, je bratrem Elizabeth Sherwoodové, bývalé zvláštní poradkyně Obamy.

Prezidentka CNN, Virginia Moselyová, je vdaná za Toma Nidesema, bývalého náměstka ministryně Hillary Clintonové.

Proti tomuto právě Aliance bojuje. Zde jsou některé z celebrit a politiků, o nichž se říká, že již byli zatčeni. Dosud se ale neobjevili v oficiální tiskové zprávě ministerstva spravedlnosti.

Celebrity:

Seth Green, James Gunn, Dan Scheinder, Steven Spielberg, Tom Hanks, Steven Colbert, Jimmy Kimmel, Ashton Kutcher, Kevin Spacey, Kathy Griffin, Oprah Winfrey, Shawn Carter, Beyonce Knowles, Anthony Kiedis, John Legend, Chrissy Teigen, Jim Carrey, Steven Tyler, Ben Affleck, Stephen Collins, Will Ferrell, Aliaune Damala Badara Thiam (Akon), Marshall Matthers III, Jeffrey Jones, Victor Salva, Marc Collins Rector, Charlie Sheen, Tyler Grasham, Madonna Ciccone, Katheryn Hudson, Gwen Stefani, Stefani Germanotta, James Franco, Will Smith, Justin Roiland, John Cusack, Demi Moore, Brian Affleck, Meryl Streep, Wanda Sykes, Chelsea Handler, Michelle Wolf, David Yarovesky, Pharrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Courtney Love, Alec Baldwin, Johnny Depp, Brian Warner, Asia Argento

Někteří politici:

Joe Biden, John McCain, Bob Menendez, John Podesta, Tony Podesta, Hillary Clinton, Bill Clinton, Chelsea Clinton, Jeff Flake, Bob Corker, Jacob Schwartz, Ed Murray, Barney Frank, Brock Adams, Mel Reynolds, Neil Goldschmidt, David Wu, Tony Mendoza, Anthony Weiner, Peter Strzok, Adam Schiff, Charles Windsor, John Kerry, Joe Scarboroug, Andrew Cuomo, Justin Trudeau, Brian Stelter, Jake Tapper, Chris Cuomo, Pope Francis, Bill Richardson, Peter Soros, Prince Andrew, Barack Obama, Anderson Cooper, Sheila Jackson-Lee.

Tato skupina se stále ještě nevzdala a je jasné, že se nás pokusili zabít a vyděsit, aby si nás opět podrobili pomocí falešné pandemie koronaviru. Je také jasné, že z jistého důvodu je jejich biologický útok na lidskou rasu neutralizován.

Tento italský politik je jednou z ovcí, která se probouzí a zjišťuje falešnou povahu této pandemie, a jemu jasné, že všemu je jinak. VIDEO

Zde vidíte skutečné příčiny smrti, kterými jsou většinou infarkty a rakovina. ODKAZ

Číňané a Rusové si však jsou plně vědomi, že se nás americký režim pokouší zabít, nás všechny pomocí biologických zbraní.

Vzhledem k tomu, že se útok biologickou zbraní ukázal jako nepříliš zdařený, dochází v současné době k vážnému pokusu kabaly zabít nás elektromagnetickými zbraněmi.

Minulý týden jsem mluvil s veterinářem, který mi řekl zajímavý příběh. Řekl, že v parku jménem Zenpukuji, v Tokiu, byl proveden experiment s 5G.

„Ptáci začali padat z nebe. Byl jsem k tomu zavolán a vzal jsem 3 mrtvé holuby do své laboratoře k prozkoumání. Všichni tři měli prasklé plíce, jako by se něco dělo s ionty sodíku v jejich tělech. Všichni měli také příznaky identické s infekční peritonitidou (zánět pobřišnice) u koček (koronavirus, který ničí plíce koček).“ Řekl, že to není přirozeně možné, aby holubi dostali kočičí koronavirus.

Ptáci zřejmě také padají z nebe na jiných místech, jako je Austrálie.

Michael Meiring a další nám již dříve řekli, že HIV byl vytvořen tak, že se vzalo kočičí onemocnění a smíchalo se s geny afrických zelených opic a dalšími odpornými věcmi, tak, aby to bylo pro člověka infekční.

Tito lidé musí být odstraněni ze všech mocenských pozic tak rychle, jak je to možné, a to je přesně to, co se nyní děje. Poslední baštou jejich kontrolní sítě jsou korporace a banky. Proto se finanční systém vlády Korporace USA Inc. hroutí.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je nechat kolabovat cenu ropy. Negativní ceny ropy, které se nedávno objevily, vytlačují počítačové spekulanty z trhu s ropou. Totéž se děje i v dalších komoditách. Cílem je oddělit finanční spekulanty od skutečného podnikání.

Deep State Cabal se brání tím, že se snaží zničit živobytí lidí zpomalováním ekonomiky pomocí falešné pandemie. Tato bitva může být viděna jako oživení akciového trhu (ovšem bohatne jen kabala), zatímco v USA přibylo rekordních 30 milionů nezaměstnaných (ožebračování lidí).

Tito satanští vládci jsou tak arogantní, že stále veřejné ukazují znamení své činnosti, zejména číslo 666. Například rozvaha Fedu byla dne 29. dubna 6,66 bilionu dolarů, zatímco míra italské kriminality v důsledku karantény klesla o 66,6%.

Za současného stavu je americká armáda jedinou institucí schopnou zvládnout kolaps satanské Korporace USA. Pro likvidaci systému je k dispozici celkem 1.031.000 záložáků, aby se zajistilo, že základní životní potřeby (jídlo, přístřeší a pohotovostní lékařská péče) budou dostupné všem. Prezident Trump vydal příslušné exekutivní příkazy. ODKAZODKAZ

Evropská unie, stejně tak USA se rozpadají na jednotlivé státy.

Co bude dál? Těžko říci, jak dlouho bude chaos pokračovat a zhoršovat se, ale to nejhorší přijde pravděpodobně toto léto, předpovídají zdroje Pentagonu a další.

Skutečnou otázkou však je, zda kolaps Korporace USA odhalí tajný vesmírný program a tajnou vojenskou technologii, na kterou si elita zavedla monopol. Společnost bílého draka oslovila nacisty, kterým nabí amnestii (s výjimkou mučitelů dětí a masových vrahů). Doufáme, že odhalení jejich tajného vesmírného programu poskytne USA a zbytku světa jiskru k zahájení úžasné nové éry.

Bez ohledu na to, co začalo, již nelze zastavit masové globální probuzení. Lidstvo je osvobozováno od tisíciletého otroctví.

Zdroj: 1

loading...