Jak modelka ovlivňuje politiku: podniká túru s nabídkou orálního sexu, nyní byla zablokována na Instagramu

single-image

Administrace Instagramu zablokovala účet fotomodelky erotických aktů Paoly Saulinové. Dívka si je jistá, že k tomu došlo z politických důvodů, protože prý je schopna ovlivnit výsledky voleb v Itálii.

O problémech s přístupem ke svému účtu na Instagramu se podělila na své stránce na Twitteru.

​28letá modelka tvrdí, že důvodem omezení přístupu byl její sociálně-politický vliv. Na sociálních sítích má skoro půl milionu sledujících. Často zveřejňuje vyzývavé fotografie doprovázené politickými výzvami.

„Obávají se, že zase ovlivním výsledky voleb,“ sdělila Saulinová. Podle jejího názoru už jednou změnila chod politického života Itálie, když slíbila orální služby každému, kdo bude hlasovat proti novým reformám tehdejšího premiéra Mattea Renziho v celonárodním referendu.

Saulinová svůj slib dodržela. V roce 2017 dívka podnikla takzvanou „Pompa túru“ přes celou zemi. Během cesty uspokojila několik stovek Italů, kteří podpořili její názory. Túra byla pozastavena v lednu 2018 kvůli zdravotním problémům modelky.

Tentokrát se její protivníci obávají, že za podporu Berlusconího, ke kterému modelka svoje sympatie neskrývá, bude slibovat něco ostřejšího, než předtím.

Modelka požádala své obdivovatele o podporu na sociálních sítích, kteří reagovali velmi vřele.


loading...