Bloggerka shodila 92 kilogramů a promluvila o své cestě…

single-image

Bloggerka Simone Andersonová z Nového Zélandu, která dokázala zhubnout 92 kilogramů, promluvila pro portál News.com.au o své cestě k dokonalému tělu.

Simone vážila 168 kilogramů, když se rozhodla podstoupit operaci žaludečního bypassu a odstranění přebytečné kůže. Bloggerka však poznamenává, že chirurgický zákrok se pro ni stal impulsem k tomu, aby na sobě začala pracovat a nebyl tudíž řešením problému.

„Neudělá to za vás těžkou práci, musíte jednat sami,“ řekla Simone.

Dívka i nadále cvičí každý den a má vyváženou stravu. Ke snídani si dává koktejl z ovoce nebo zeleniny, na oběd má salát nebo kukuřičné palačinky a večer obvykle jí maso se zeleninou či těstovinami. Kromě toho si Simone dovolí i občerstvení ve formě ořechů nebo vařených vajec.

Žena začala sdílet své fantastické pokroky na Instagramu a později odhalila, že její blog ji velice motivoval, aby pokračovala v práci na sobě.

„Věděla jsem, že dosažení mého cíle bude vyžadovat spoustu času, odhodlání, obětavosti, potu a slz,“ říká Simone s tím, že vidí hubnutí jako cestu a chválí se za každý malý úspěch.

Zdroj: 1

loading...