Rodiče našli ve špejlích antigenních testů pro školáky černá vlákna pohybující se pod zdrojem tepla

single-image

Česká vláda nemá naprosto žádný problém strkat českým dětem do nosů špejle, které ani omylem nelze označit za sterilní a už tuplem ne za aseptické, protože vlákna jsou vyrobena z alergických polyamidů a polyesterových vláken, protože každý má možnost si testovací sady obstarat a podívat se na špejle pod mikroskopem, co všechno po rozbalení špejle z obalu vypadává. (Foto: Gloria)

Tohle nemá nic společného se sterilitou a aseptickou garancí, ani co by se za nehet vešlo.

Zabalená špejle ze školního testu (Foto: Aeronet)

Představte si, že byste rozbalili z obalu údajně sterilní chirurgický skalpel, se kterým jdete jako chirurg operovat srdce, ale po rozbalení skalpelu z obalu by z jeho špičky a čepele začaly vypadávat černá vlákna, která by byla vidět jen pod mikroskopem. Kdyby tohle lékař zjistil, okamžitě by nařídil zásilku skalpelů zlikvidovat jako kontaminovanou. Jenže v případě českých dětí všichni mlčí. Rodiče netuší, co si totiž jejich děti teď budou 2x týdně zanášet do nosu a do organismu, černé morgellony, neživé umělé organismy. Přečteme si, co nám napsala rodina školačky. Z níže citovaného emailu jsme odstranili jména rodičů.

Dobrý den pane VK,

dnes manžel podstoupil s dcerou “návrat” do školy – 1. třída. Škola v obci má pouze 1. stupeň s kapacitou cca. 110 žáků + MŠ cca 20 předškoláků. Děti se testují čínskými testy LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold Immunochromatography).

Do školy se dcera nedostala, bylo jí v tom zabráněno paní družinářkou a dalším zaměstnancem školy. Nikdo se s manželem nechtěl bavit, ani ředitelka školy, která asistovala školáčkům ve špejlování. Nemohl tedy předat žádné podepsané prohlášení, nesouhlas s testováním, prostě nic. Prý až v 10 hodin, až bude po špejlování páťáků. Paní družinářka si nepřála být natočena ani nahrána. Jediné s čím přijeli domů byla zabalená špejle z testu viz. foto 1 a 2 v příloze emailu. Z obalu jsme se dozvěděli, že sterilizace není pomocí EO (ethylenoxidu), ale R (sterilizováno zářením), pravděpodobně Gama zářením. Zajímavé je, že u manžela ve firmě používají také tyto testy, ale ty jsou ošetřeny EO.

O víkendu jsme nelenili a zakoupili jsme nám dětský mikroskop, aby jsme se mohli podívat, jestli se na špejlích něco nachází. K dispozici jsme měli 2 testy od manžela z práce a dnes jeden ze školy. Zjištění bylo naprosto šokující, na každé štětce bylo minimálně jedno tmavé vlákno, předpokládám, že morgellon. Školní test jsme museli vrátit, na tom škola trvala, takže jsme ho ani nerozbalili, ale i přes obal jsme to zřetelně viděli – viz foto 3 – 4. Testy od manžela z práce jsme rozbalili, žádné sterilní prostředí doma nemáme, ale rozhodně to, co jsme viděli, nebyla špína, ani prach. Ještě nás zarazilo, že ze štětek vypadalo spousta malých vláken, jak jsme s ní pod mikroskopem otáčeli. Při představě, že toto mám někde na své sliznici a točím s tím 5x dokola, tak ta štětka musí být po vyndání úplně holá! Takže u nás doma 3 testy a 100% úspěch při hledání morgellonů. Manžel zaznamenal kmitavý pohyb morgellonu, já jsem se nedovedla zestabilizovat natolik, abych řekla, že se to nehýbu já, ale morgelon v okuláru. Zde ještě uvádím odkaz na dětský mikroskop [1].

Foto: Aeronet

Zdravíme vás s manželem oba a děkujeme za Vaší práci! Velice si jí ceníme.

Vaši čtenáři.

Jak tedy vidíte, nejde jenom o nulovou sterilitu špejlí, ale dokonce i o jejich nekvalitní výrobu, kdy polyesterová a polyamidová vlákna vypadávají ze štětky a mohou zůstávat v nose a způsobovat alergie, podráždění a záněty. Sterilizace gama zářením je asi tak spolehlivá, jako je ta sterilizace ethylenoxidem, protože v obou případech mikroskop odhaluje, že ze špejlí vypadávají černá vlákna, která se při zahřátí na lidskou teplotu zhruba 36 stupňů Celsia začínají pohybovat, kroutit, natahovat, smršťovat, posunovat, cestovat, prostě vykazují projevy animace při kontaktu s teplem, tedy jakási forma termokinetiky.

Zdroj: 1

loading...