Ringo Čech: Evropa je zničená, všechno je lež. Muslimové začnou válku, vyženou je Rusové. Kup si bouchačku. Ale lidi nejsou blbí, vojáci se dávaj dohromady

single-image

„Mladí lidé v té době cítí stabilitu. Tehdy jsme totiž tlačili káru jedním směrem. Imponuje jim, že něco prostě nebylo rozesrané. Dnes nefunguje nic, a tenkrát fungoval aspoň tichej odpor,“ sdělil úvodem Ringo Čech důvody, proč leckteří mladí lidé vnímají pozitivně období před rokem 1989. (Foto: Wikipedia)

„Dnes je vše postavené na lži. Potraviny, život, reklamy. A vše začíná v Evropské unii,“ míní Čech. „Zapřeli jsme minulost, zapřeli jsme svoji kulturu. Jsme vláčení blázny, vizionáři. To nejsou ani snílkové, to jsou psychopati, co vedou Evropu,“ rozčílil se Čech. Naši europoslanci podle něj jen drží hubu, místo aby bojovali. „Češi neřeší 20 let nic. Držíme hubu a krok. V podstatě se nám žije dobře. Ale ten hrnec má zavřené víko a pára se hromadí,“ dodal. „Budoucnost, kterou nám připravují, ta teprve přijde,“ sdělil.

Člověk podle něj nic nezmůže, všechno je podvod. „Celá politika je příšerná, směřuje k tomu, aby Evropa byla zničená. Kup si bouchačku a nauč se střílet,“ říkal Čech Boučkovi. V dalším volebním období podle Čecha nastane občanská válka. „V roce 2021 přijdou uprchlíci, budou vyzbrojeni. Turci jim dají zbraně,“ zmínil. „Lidé naštěstí nejsou úplně blbí. Vojáci se dávaj dohromady. Vzniknou domobrany. Vojáci už se sdružují. Okamžitě bychom měli zavést povinnou vojenskou službu, na půl roku, aby se naučili střílet. Nevím, co si myslí ti naši papaláši, že se stane. Podle mě to nakonec budou Rusové, kteří budou vyhánět muslimy z Evropy,“ dodal s tím, že kozáci budou říkat, jak se vrátili.

Když byl Čech poslancem, tak podle svých slov žádnou chybu neudělal. „Vždycky jsem hlasoval s klubem. Ani ve fotbalovém mužstvu nemůžeš hrát s jiným týmem,“ řekl. Velmi kriticky se pak vyjádřil k protikuřáckému zákonu. „Ať si platí větší zdravotní pojištění, ale to, že pár šílenců prosadilo záležitost, která omezuje občanskou svobodu…“ řekl kriticky k zákonu.

Zdroj: 1

loading...