Podezření na software falšující hlasování už i v České republice? Na nesrovnalost upozornili hned dva poslanci…

single-image

Celými USA v současných dnech otřásá skandál zfalšovaných voleb amerického prezidenta, který pomalu směřuje k americkým soudům a v konečné instanci k Nejvyššímu soudu a k americkému kongresu, který bude možná volit prezidenta sám poté, co sbor volitelů nedosáhne 14. prosince 2020 potřebných 270 hlasů pro zvolení konkrétního kandidáta. Všechno to totiž směřuje k tomu, že se nestihne certifikace výsledků voleb z jednotlivých států, což dnes začalo v Michiganu, kde dva republikánští certifikátoři oznámili, že jejich včerejší souhlas s certifikací volebních výsledků ve volebním okrese Wayne byl vynucen pod hrozbou násilí ze strany Demokratické strany, Antify, BLM a progresivních médií. (Foto: Wikimedia)

Sir Mark Malloch Brown, šéf holdingu SGO na výrobu amerického volebního softwaru a současně člen představenstva Open Society Foundations

Bylo vyhrožováno jim i jejich rodinám, že když necertifikují zfalšované hlasy, budou jejich rodiny a děti označeny za rasisty a ulice se potom s nimi “vypořádá”. Monica Palmer a William C. Hartmann podepsali místopřísežné prohlášení, že svůj včerejší souhlas s certifikací výsledků ruší a berou zpět z důvodu, že souhlas byl vynucen pod výhrůžkami a pod nátlakem [1]. A kvůli čemu nechtějí dva republikánští certifikátoři potvrdit volby ve Wayne County? Důvod je jednoduchý, zjistili totiž, že celých 70% odevzdaných hlasů nesouhlasí se seznamy voličů v daném okrese. Jinými slovy, z každých 10 hlasů v okrese jich je 7 nelegálních a není jasné, kdo hlasy do systému vložil. Česká i slovenská lamestream média, včetně evropských a amerických o skandálu mlčí, ale to je pouze špička ledovce.

Americké volby sčítá software, který si nechal vyrobit Hugo Chávez firmou, kterou nyní řídí člověk, jenž je i členem představenstva Open Society Foundations George Sorose

Právnický tým republikánů měl dnes výživnou tiskovou konferenci, na které hovořil Rudy Giuliani a Sidney Powell a chystáme k tomu extra článek a video. Jenže už dopředu musíme odhalit informaci, která opět je naprostým šokem a bombou, kterou v cemperizačních českých a slovenských médiích neuslyšíte. Sidney Powell s pomocí zdrojů z okruhu FBI zjistila, že americký volební systém poskytovaný a obchodovaný firmou Dominion Voting Systems je po softwarové a programátorské stránce zajišťován subdodavatelskou firmou SmartMatic, která vyrobila zmíněný volební software na objednávku venezuelské vlády Hugo Cháveze.

Ten potřeboval software, jenž dokáže měnit hlasy a výsledky v reálném čase. Republikáni mají svědky přímo z Venezuely a vysoké důstojníky, kteří jsou připraveni svědčit i před Nejvyšším soudem. Jenže, ta největší pecka a bomba je v tom, že předsedou správní rady SGO Corporation Limited, holdingu ovládajícího zmíněnou firmu SmartMatic, je Lord Mark Malloch-Brown [2], bývalý vice-prezident George Soros Management Fund a rovněž současný člen představenstva Open Society Foundations George Sorose. A je to venku! Níže krátké shrnutí, kdo je to Mark Malloch-Brown.

Mark Malloch ‐ Brown [3] se během své kariéry hojně angažoval v (britské) vládě, v mezinárodních organizacích, podnikání a občanské společnosti. Kromě své role ve skupině EURASIA v současné době působí v několika komerčních veřejných radách a v poradních radách dvou fondů soukromého kapitálu. Působí v externích poradních výborech generálního ředitele MMF a výkonného ředitele UNICEF. Působil jako zástupce generálního tajemníka a dřívější náčelník štábu OSN pod vedením Kofiho Annana. Později byl ministrem zahraničí na (britském) ministerstvu zahraničí pro Afriku a Asii a seděl v kabinetu předsedy britské vlády Gordona Browna.

Mezi další role patřila pozice místopředsedy investičních fondů George Sorose a jeho Open Society Institute, kde nadále zůstává ve správní radě, byl viceprezidentem Světové banky a působil jako přední mezinárodní partner v politické poradenské společnosti. Působil také jako místopředseda Světového ekonomického fóra pod vedením Klause Schwaba. Svou kariéru zahájil jako novinář v The Economist a následně řídil programy pomoci uprchlíkům po celém světě.

V současné době také předsedá nebo je členem představenstva řady neziskových rad, včetně International Crisis Group (ICG), UN Foundation a BRAC. Předtím předsedal Obchodní komisi pro udržitelný rozvoj a Královské africké společnosti, a byl rovněž členem správní rady Save the Children International. Je autorem knihy The Unfinished Global Revolution: The Limits of National and Pursuit of a New Politics.

Miloš Zeman ztratil poslední zbytky politické integrity, zaútočit na Trumpa je politická sebevražda

Americké volby prezidenta 2020 tak zfalšoval software, který vyrábí firma v majetku holdingu, který řídí britský lord, jenž pracoval a dosud pracuje jako viceprezident ve společnostech George Sorose! Proto se nemůžete divit, že hlasy amerických voličů proudily do Evropy na server ve Frankfurtu nad Mohanem, když americké volby a jejich volební systém řídí firma britského lorda napojeného na Dům Rothschild. O tomto obrovském odhalení, které odpálila Sidney Powell, advokátka Donalda Trumpa, přineseme v pátek extra reportáž.

Miloš Zeman, prezident republiky

O to hrozivější je však čtvrteční výrok českého prezidenta Miloše Zemana, který ztratil poslední zbytky důstojnosti a politické integrity a vyzval Donalda Trumpa, aby přiznal svoji porážku [4]. Miloš Zeman se tímto asi mstí Donaldu Trumpovi za to, že ho nepozval za celé 4 roky do Bílého domu, zatímco Andrej Babiš pozvání dostal. Neexistuje jiné vysvětlení pro tento Zemanův výrok, který je bezprecedentním vměšováním do vnitřních záležitostí USA a existují jasné důkazy, že americké volby byly zfalšovány, a nyní už víme kým, firmou napojenou na George Sorose.

Software na sčítání hlasů překlápí hlasy poslanců už i v české sněmovně

Jenže, falšování voleb a potažmo hlasování se již objevuje i v České republice, a to zcela prokazatelně a doložitelně. Děsivá událost se stala právě dnes ve čtvrtek, kdy v poslanecké sněmovně se hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince tohoto roku, kde chyběla i nepochopitelně velká část poslanců SPD a KSČM. Nebyli přihlášeni k hlasování. Co to mělo znamenat? Strach odhalit barvu? Strach zdržet se hlasování, když voliči očekávají hlasování proti? Omluvou není ani to, že i Hnutí ANO mělo spoustu nepřihlášených poslanců, podívejte se zde. Ale o to teď nejde. Jde o to, co se stalo po hlasování. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Juránek (KDU-ČSL), že hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, ale sčítací softwarový program sněmovny označil jeho hlas jako pro, že hlasoval pro prodloužení Nouzového stavu [5]. A tím pádem hlasování zpochybnil. Jenže, to nebylo všechno.

Vzápětí reagoval i Miroslav Kalousek z TOP09, že on také hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, a počítačový systém rovněž nepochopitelně jeho hlas převrátil a označil za hlas pro prodloužení Nouzového stavu. Nejedná se o chybu nebo překlepnutí, že by poslanci něco zmáčkli a nevěděli, co to je, protože Nouzový stav a jeho prodloužení je ostře sledované politické téma mezi voliči a nikdo z politiků si to s nimi nechce rozházet. Asi těžko si představíte, že by odpůrci lockdownů a Nouzových stavů hlasovali pro jejich prodlužování. Jenže, přesně k tomu došlo, že software ve sněmovně hlasy překlopil, zřejmě v domnění, že poslanci tomu nebudou věnovat pozornost.

Česká republika musí provést audit volebních a sčítacích softwarů, zveřejnit jejich zdrojové kódy jako Open Source a postoupit je nezávislým auditním firmám v USA předtím, než proběhnou v ČR parlamentní volby 2021

Naše redakce se snaží získat bližší informace o výrobci a o zdrojovém kódu softwarového vybavení v českém parlamentu, stejně tak prošetřujeme i původ volebního sčítacího softwaru Českého statistického úřadu, kde bychom rádi iniciovali odborný audit softwaru a jeho převedení do režimu Open Source, což by umožnilo podrobit volební software v ČR hloubkovému auditu specialisty v USA, kteří by byli schopni najít zranitelnosti v systému stejně, jako se to povedlo v případě volebního softwaru firem Dominion/Smartmatic. Naše redakce má kontakt na auditorskou firmu v Texasu, která provedla audit Dominion softwaru pro stát Kentucky.

Pokud totiž poslanci českého parlamentu prokazatelně jako svědci potvrzují, že hlasovací software ve sněmovně ČR překlápí hlasy odpůrců Nouzového stavu a mění je na souhlasné hlasy pro prodloužení Nouzového stavu, potom se jedná o zfalšovaná hlasování a manipulace s hlasy poslanců parlamentu České republiky, což by mělo vést k okamžitému vyšetřování, k okamžitému zveřejnění zdrojových kódů softwaru, podrobení systému odbornému auditu nezávislými specialisty v cizině, především v USA u soukromých renomovaných firem, protože je vysoce pravděpodobné, že když software překlápí hlasy poslancům přímo ve sněmovně, že překlápí hlasy i voličům po odvolení, při sčítání a vyhodnocování hlasů.

V ČR nesmí dojít k zavedení poštovního hlasování, jinak republiku čekají mamutí podvody a elektronické manipulace s hlasy jako v USA

Falšování voleb při hlasování u voleb nebo ve sněmovně, překlápění hlasů, manipulace voleb pomocí poštovních hlasů od mrtvých nebo dokonce nikdy neexistujících duší, to jsou všechno známě způsoby korupce a likvidování občanské společnosti, která spoléhá na demokracii a demokratické principy, ale místo toho se fixluje, podvádí a manipuluje při sčítání a vyhodnocování hlasů. Iluze spravedlivých voleb je budována mediálně tak, že u voleb sedí komise, která vše jako kontroluje. Realita je taková, že volby nerozhodují vaše hlasy, ani komise, ale softwarové programy, které provádí aproximace hlasů, překlápí hlasy, výsledky, posunují tzv. hranice hlasovacího offsetu při vyhodnocování na serverech.

George Soros, který stojí za zfalšováním amerických prezidentských voleb, nyní již prokazatelně a oficiálně

Těsné i větší rozdíly lze uměle vygenerovat tak, že počítačový systém a software napumpuje do systému voliče, kteří nikdy k volbám nechodí, stačí pár procent pro změnu výsledku voleb pomoci poštovních hlasů, zaslaných ze zahraničí, nebo zjevených se z ničeho nic ze zahraničních zastupitelských úřadů z celého světa, kdy najednou dané straně přijde 10 nebo 15 tisíc hlasů, což zajistí např. překročení 5% hranice při vstupu do parlamentu. Nechtějte ani vědět, jak mohutně se podvádí při vyhodnocování voleb, když vidíme, co se děje v USA, a co se děje při hlasování poslanců v české sněmovně, kde za bílého dne software překlopí dvěma poslancům hlasy z PROTI na hlasy PRO prodloužení Nouzového stavu! Takový bordel! Demokracie není, neexistuje, je to pouze už jenom iluze demokracie!

Zdroj: 1

loading...