Názor rusovlásky z Trikolory na soud k znásilnění dívky rozepsal tisíc lidí

single-image

„Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení! Za jednu jedinou napsanou větu… Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost…,“ usoudila poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.

„Šestnáctileté dívky zpravidla řeší školu, módu, filmy, muziku, brigády, kluky a kam pojedou na prázdniny. Krásný věk. Sama na ty časy ráda vzpomínám a myslím, že nejsem sama. Už nejste dítě, ale zároveň ještě ne dospělí…,“ napsala  poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková úvodem svého komentáře ke zprávě o odsouzení afrického migranta na dva roky za znásilnění šestnáctileté dívky .

„Jenže tyto krásné časy vloni pro jednu dívku z Litoměřicka skončily. Bez varování. Brutálně a nevratně. A to poté, co ji znásilnil africký migrant. Ani nechci pomyslet, jak se její život od té doby změnil. Jak a jestli se dá přes něco takového vůbec přenést?“ položila si otázku rusovlasá poslankyně.

„Znásilnění je často trauma na celý život. Moc bych si přála, aby tomu tak v tomto případě nebylo. Je mi z toho smutno, ale zároveň jsem rozčílená. Tento člověk byl odsouzen jen ke 2 letům vězení. Vím, že jakkoli tvrdý rozsudek je, nemůže nic vrátit zpět. Tady však jde o elementární spravedlnost. Soud konstatuje, že je pachatel psychicky nemocný a vlastně za své bestiální jednání nenese odpovědnost. Tak jednoduše to lze vyřešit? To je výsměch do tváře té dívky i jejím rodičům,“ má jasno poslankyně z Olomouckého kraje.

„Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové.
Hrozily jí tři roky vězení!
Za jednu jedinou napsanou větu…
Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost…,“ zeptala se svých čtenářů  poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková.

Komentář rusovlásky z Trikolory o českém soudnictví na facebooku rozepsal k dalším komentářům přes tisíc lidí!

Zdroj: 1

loading...