Muž z Česka natočil video, kde na místě po vpichu vakcíny proti Covid-19 drží magnetka…

single-image

Do redakce jsme dnes v pátek dostali od našeho čtenáře opravdu šokující a děsivé video, které dnes natočil s kamarádem. (Foto: Rumble)

Chtěli si společně ověřit, co je pravda na spekulacích o tom, že lidem po očkování vakcínou proti koronaviru drží v místě vpichu školní magnetky. Tyto informace se poprvé začaly šířit z USA z americké alternativy před několika týdny a nyní už dochází k potvrzení prvních případů i v Česku. Lidem v místě vpichu na rameni opravdu magnety drží, ale když magnet přiloží jen kousek vedle mimo místo vpichu, magnet okamžitě padá z ruky dolů na zem. Náš čtenář dnes natočil naprosto šokující důkaz pravdivosti této údajné konspirace, která se opět potvrzuje jako pravdivá. 0:42 / 0:49

Nejprve si řekněme, co na to říká náš kolega lékař, se kterým spolupracujeme v otázkách zdravotnictví a očkování. Podle něho je naprosto vyloučené, aby se jednalo o účinky rtuti, která někdy bývá do vakcín přidávána jako stabilizátor, protože rtuť je při tělesné teplotě mírně diamagnetická. Odpudivý účinek je však tak malý a zanedbatelný, že nemůže mít vliv na magnetku. A pokud by magnetka měla na rtuť reagovat, potom by té rtuti muselo být v kůži obrovské množství v řádech desítek gramů.

Ve vakcíně proti Covid-19 mohou být kovy, čtenář natočil důkaz

Podle lékaře je tento fenomén vysoce znepokojivý, protože to znamená, že v místě vpichu pod kůží jsou zachyceny kovové částice s feromagnetickými projevy, které se v magnetickém poli silně přitahují ke zdroji magnetizace. Ve vakcíně proto musí být nějaké kovové částice v nanometrové velikosti, které ale spolu s vpichem jehly neproniknou do krevního řečiště, ale zachytí se v lidské tkáni v okolo vpichu. Udržení magnetky na kůži znamená, že v místě vpichu musí být opravdu částice se silnou feromagnetickou reaktancí, a to by odpovídalo nanorobotům a nanopouzdrům, která jsou předmětem experimentálních výzkumů. Pojďme si přečíst, co nám napsal náš čtenář.

Dobrý den,

chtěl bych se s Vámi podělit o čerstvý zážitek. Jak možná víte, v poslední době se na internetu objevují zprávy o tom, že lidem, kteří se nechali očkovat proti koronaviru, drží na těle v místě vpichu magnety. Jsem sice to, čemu se dnes posměšně říká “konspirační teoretik”, ale v první řadě jsem především pochybující skeptik, který se snaží ověřovat si informace z co nejvíce zdrojů, a pokud možno i na vlastní oči.

Proto jsem těmto videím s magnety na internetu nevěřil – jednak jsou teoreticky lehce zfalšovatelná (např. lepidlo) a za druhé jsem neměl, jak si to přímo ověřit. Včera se ke mě ale dostalo video, o kterém vím, že ho natočila přímo má známá, a přesto že jsem si ani toto nemohl ověřit na vlastní oči, již jsem musel připustit, že na tom může být něco pravdy, protože nemám žádný důvod této známe nevěřit.

Dnes (28.5.2021) se mi ale čirou náhodou podařilo setkat se s člověkem, který včera (tj. 27. 5. 2021) dostal druhou dávku vakcíny AstraZeneca, a tak jsem ho požádal, jestli bych na něm mohl magnet vyzkoušet. S hrůzou jsem zjistil, že magnet mu skutečně na těle v místě vpichu držel, a tak jsem ho požádal, jestli bych si to mohl natočit. Pořídil jsem tedy cca minutové video, kdy jsme magnet opakovaně přikládali na místo vpichu (kde držel) i na jiná místa na paži (kde už nedržel). Abych řekl pravdu, stále ještě nemohu uvěřit tomu, co jsem na vlastní oči viděl. S tím ovšem vyvstávají důležité otázky:

  1. Proč a na základě přítomnosti jakých prvků ve vakcíně se tak děje?
  2. Nebo je možné, že látka ve vakcíně nějak v místě vpichu “shromáždí” ferromagnetické stopové prvky, které jsou v těle běžně přítomny?
  3. Je tento efekt nahodilý – individuální člověk od člověka, či případně závislý na typu vakcíny – nebo se tak děje vždy?
  4. Jak dlouho tento efekt trvá? Dny? Týdny? Déle?
  5. Jak na očkované jedince bude působit např. magnetická rezonance, nemůže jim uškodit?
  6. Z oficiálních zdrojů ani od výrobců se o tomto jevu nic nedozvídáme (tedy alespoň já jsem nic takového nezaregistroval), proč?

Nebudu se pouštět do spekulací, proč se tento efekt děje, co je případně jeho cílem atd. protože pro to nemám dostatek pádných důkazů. Co ale mohu prohlásit jednoznačně, že PŘECE NENÍ SAKRA NORMÁLNÍ, ABY ČLOVĚKU PO OČKOVÁNÍ DRŽEL V MÍSTĚ VPICHU MAGNET!!! Pokud to tedy uznáte za vhodné, prosím Vás o zveřejnění těchto informací, aby si je lidé mohli případně sami ověřit. Zveřejněním také bude možné zároveň ověřit, jestli je tento jev ojedinělou záležitostí, nebo jestli má masovější charakter.

Text tohoto mailu můžete zveřejnit v jakékoliv formě uznáte za vhodné, prosím Vás pouze o zachování anonymity. Děkuji.

Tomáš.

Naše redakce nezná odpovědi na zmíněných 6 otázek našeho čtenáře, protože se jedná o úplně nový fenomén, který teprve nedávno pronikl na veřejnost, takže není možné říct, čím přesně je to způsobeno, nebo jak dlouho ten efekt bude na ruce trvat. Podle našeho kolegy lékaře musí být pod kůží dostatečné množství feromagnetických látek, tedy v magnetickém poli pozitivně reaktivních kovů, aby dokázaly udržet na místě magnetku, která tu magnetickou reaktanci vyvolává v kovech pod kůží. V lidském těle se sice opravdu nachází feromagnetické kovy, ale pozor, pouze ve stopovém množství, tedy v tak malém a nízkém objemu, že tyto stopové částice např. železa nedokáží na kůži udržet školní magnet.

Objem kovů pod kůží musí být buď obrovský, anebo jde o aktivní magnetické částice pod kůží

Navíc je zde problém s jehlou, která zajede poměrně hluboko do tkáně, takže ať to jsou jakékoliv částice, potom jejich feromagnetické projevy musí být o to silnější, aby byla vyvolána reagence, která udrží školní magnet na povrchu kůže. Lékař má podezření, že by se mohlo jednat dokonce o magnetické částice samy o sobě, nejen o kovy bez vlastního magnetismu. Bylo by dobré i vyzkoušet nějaký kov, jestli se udrží na ruce, i když to by bylo obtížné nějaký takový kov najít, protože jejich hmotnost je značná a není zaručeno, že by se kus nějakého plechu na rameni udržel, i když by tam feromagnetická odezva opravdu byla, i když třeba slabá.

Přiložení magnetky na rameno

Lékař ale odpověděl na dotaz č. 5 s tím, že bez znalosti objemu kovů v daném místě nelze říct, jestli by daná osoba nějak ovlivnila přístroj v nemocnici na magnetickou rezonanci, každopádně zařízení vytváří tak mohutné magnetické pole, že případné kovy v rameni by na toto silné pole opravdu reagovaly a došlo by k jejich silné polarizaci. Pokud by se kovové částice v těle uvolnily a dostaly by se třeba do krevního oběhu, potom opět je těžké předjímat, co by to znamenalo, jaká je alkalita těch kovů, jaká je jejich konstrukce a podoba.

Není jasné, jestli se jedná skutečně o nanorobotická zařízení, nano-kapsle, anebo jde o nějaké experimentální formy morgellonů na bázi kovových těl, resp. kovových pouzder. Jediné, co teď víme je, že natočené video se týká projevů v místě vpichu po vakcíně AstraZeneca. Podle lékaře je potřeba situaci zmapovat, přinést více důkazů a videí, a současně zahájit veřejnou diskusi. Jenže, k diskusi se nikdo z představitelů státu nemá, a ani farmaceutické společnosti o ničem diskutovat nechtějí. Situace totiž dramaticky v ČR eskaluje.

Zdroj: 1

loading...