Kdo je tady sobec?

single-image

Předně bych rád veřejně poděkoval Václavu Klausovi st,, že se vysral na tu jejich obličejovou masku a vydal se na Národní třídu tak, jak mu zobák narostl. (Foto: Pixabay)

Sledoval jsem toho večera hysterické reakce rouškomrdů v médiích. Zejména mě zaujala jakási afektovaná dvojice, která veřejně prezentovala názor, že takové chování je sobecké.

Hej! Kdo je tady vlastně sobec?

Vy nutíte mě, abych si zakrýval ústa a nos nějakým směšným hadrem a hrál s vámi dětinskou hru na to, že to k něčemu je. To všechno proto, aby vy jste se cítili bezpečně.

Vy nutíte mě, abych byl já, moje rodina a moji přátelé zavření doma, aby vy jste se cítili bezpečně a nenakazili jste se ode mně. Já od vás nic nechci.

Vy nutíte mě, abych neposílal moje děti do školy, protože by se tím prý šířila infekce, které vy se bojíte.

Vy nutíte mě, abych opustil svoji práci, protože sníte o tom, že „vypnete“ ekonomiku, abyste se vy cítili bezpečně.

Vy nutíte lidi, aby kašlali na svoje rodiče a blízké a nenavštěvovali je, protože by se tím prý šířila infekce a z té jste vy posraní strachy.

Vy nutíte mě, abych odepsal část svého majetku a úspor, protože je znehodnocuje vláda tím, že tiskne prachy jako v rovníkové Africe. Ty peníze využívá k tomu, aby z nich financovala fakticky neexistující pracovní místa, která vy nehodláte opustit.

Vy to budete, kdo mě zanedlouho bude nutit napíchat si nějaké narychlo vyvinuté svinstvo s neznámými vedlejšími účinky, abyste se vy cítili bezpečně. Já bych si po vás nikdy nic podobného požadovat nedovolil!

Vy nutíte mě, abych měl strach, protože ho máte vy.

Vy mě nutíte vzývat vaše „vědecké“ modly jako toho zoufalce Flegra a nutíte mě respektovat jejich názory, které pokládám většinou za úplně směšné. Já vám žádné autority nepředkládám, vystačím si s vlastním názorem.

Vy maskujete vaše záměry za dementní budovatelská hesla jako „společně to zvládneme“, což má zakrýt to, že vy realizujete vaše plány na můj účet a ne opačně. V téhle bitvě nebojujeme společně, tohle je teror ustrašených sobců na  zbytku společnosti.

Vy požadujete každý den čím dál víc a já po vás nechci nic, kromě jedné věci, abyste mě už konečně nechali na pokoji. Jestli se něčeho bojíte, tak se proti tomu chraňte sami. Nandejte si respirátory, atombordely, polejte se dezinfekcí, zavřete se doma a poslouchejte Jiřinu Bohdalovou.

Vy jste arogantní sobci, rouškomrdi.

Zdroj: 1

loading...