Dochází vám to? Prymula poprvé připustil možnost čipování lidí v souvislosti s evidencí statusu očkované osoby!

single-image

Poradce premiéra ČR a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula v nedělním pořadu Partie na CNN Prima News poprvé v historii a naživo připustil [1] možnost čipování obyvatelstva v souvislosti s evidencí očkovaných osob proti Covid-19.  (Foto: Rumble)

V rozhovoru uvedl, že Evropská unie řeší otázku evidence a rozlišování obyvatelstva, aby bylo jasné, kdo je očkovaný, kdo je testovaný a kdo prodělal nemoc. Podle Romana Prymuly se v podstatě uvažuje v EU o třech různých certifikátech, které budou mít buď papírovou podobu, nebo se bude jednat o mobilní aplikace v telefonech, anebo dokonce o čipy, ve kterých bude očkovací, testovací a epidemiologický status trvale zaznamenán. Je to tak vůbec poprvé, kdy vysoce postavený činitel veřejně připustil, že se zvažuje čipování v souvislosti s nahráváním údajů o očkování dané osoby.

Roman Prymula vysvětlil, že o této věci se už dlouho diskutuje na úrovni Evropské unie, aby se zajistilo, že lidé, kteří budou očkovaní, budou mít vyšší benefity a celá ekonomika EU to bude moci využít a reflektovat. V pořadu CNN Prima News se řešila např. i otázka toho, že některé státy uvalují karantény při cestování i na očkované lidi, a to je prý špatně, protože to demotivuje lidi k očkování. Ti by měli mít naopak zaručeno, že tím, že se nechají očkovat, získají určité benefity.

Jenže dosud to nefunguje, protože není na evropské úrovni stanovena žádná společná metodika, jak by se měli očkovaní lidé evidovat, aby ta informace byla dostupná pro všechny členské státu EU a pro všechny státní orgány, ale i pro podnikatele, organizace a de facto veřejnost. A proto se na úrovni EU diskutuje o tom, jestli ty tzv. covidové pasy mají mít papírovou podobu jako tradiční cestovní pasy, anebo jestli to bude mít podobu mobilních aplikací, anebo dokonce podobu čipů, což by bylo nejbezpečnější řešení.

VIDEO: Nahrávání údajů o očkované osobě do jejího čipu, Evropská unie o tom diskutuje

Papírové doklady se dají falšovat, mobilní aplikace jsou náchylné k hackerským útokům, ale čip pod kůží zajistí prokazatelnou identitu a status dané osoby. Roman Prymula tak potvrdil jednu z největších konspiračních teorií poslední doby za pravdivou, když uvedl, že o této možnosti čipování uvažuje přímo Evropská unie spolu s dalšími dvěma variantami, tedy nahrávání údajů o očkování do mobilů, anebo zaznamenávání do papírových covidových pasů. Jaký je tedy rozdíl mezi konspirací Aeronetu a realitou? No, asi tak půl roku až rok.

Protože přesně před rokem jsme na Aeronetu začali o tomto psát, že očkování se stane záminkou pro vytvoření mohutné globální databáze, která povede k zavedení monstrózního apartheidu v obyvatelstvu, kdy očkovaní lidé se stanou občany 1. kategorie, zatímco ti ostatní budou občany 2. kategorie. A jistě si pamatujete z mých článků, kolikrát jsem upozorňoval a varoval, že skutečným cílem očkování a hysterie okolo virové hrozby je vytvoření evidence obyvatelstva na ukotvení Total Control procesu, který bude spočívat v tom, že databáze očkovaných osob s certifikáty v čipech či v mobilech bude sloužit k řízení pohybu obyvatelstva.

Roman Prymula odhalil něco, co se dosud považovalo jen za konspirační teorii

Všimněte si, jak v pořadu Partie se de facto už řešila otázka “konečného řešení” pohybu obyvatelstva v souvislosti s očkováním lidí. Do Evropy míří 3 nové mutace viru. Tou první mutací je britská varianta, nedávno se objevila jihoafrická mutace, a poslední informace hovoří o velice agresivní a zákeřné brazilské mutaci Covidu-19, přičemž není jasné, jestli ty současné vakcíny budou na tyto mutace fungovat. V této situaci tedy Evropská unie zvažuje první obrys a nástřel Total Control, který by měl spočívat ve vytvoření databáze očkovaných obyvatel EU, a informace z této databáze by se používaly pro kontrolu pohybu obyvatelstva.

Vytvoření takové databáze není problém, ale problémem je vytvoření aplikační vrstvy nad touto databází. Jinými slovy, jaké zařízení a jaká technologie bude informace z této databáze čerpat a využívat ke kontrole pohybu obyvatelstva. Pilotní příklad vidíme na Trutnovsku v ČR. Okres je v karanténě a policisté kontrolují příjezdy a odjezdy všech aut. Policisté kontrolují pracovní smlouvy, listiny, strašně to zdržuje a tvoří se kolony. Kontrola pohybu obyvatelstva je tak pro policii velice pracná a zdlouhavá.

Namísto papírových průkazek a dlouhých front při silničních kontrolách se bude jen přikládat zápěstí ke čtečce, která bude zvedat závoru

Ovšem po nasazení mobilních nebo dokonce čipových řešení se celá věc úplně změní a zjednoduší. Lidé pouze přiloží zápěstí ke čtečce NFC čipů a ve zlomku vteřiny je jasné, jestli osoba je očkovaná, jestli má test, jaká je její identita, kde je zaměstnána, a jestli může okres opustit nebo do něj vstoupit. Dokonce na místě nemusí být ani policista, bude tam pouze automatická závora a kamerový systém. Neočkovaný člověk z okresu a ani do okresu nevyjede, resp. nevjede.

A o otázkou teď je aplikační řešení, jestli lidé budou přikládat ke čtečkám zápěstí s čipem, anebo jenom mobilní telefony s NFC aplikací. Pokud nemáš certifikát v čipu nebo na mobilu, z okresu nevyjedeš, jsi nevolník v rámci covidového neofeudalismu, nesmíš se stěhovat a bez souhlasu covidové šlechty ani cestovat. Doslova jako v dobách feudalismu před zavedením Tolerančního patentu a zrušení robotního práva v Rakousko-Uhersku. Ani tehdy nevolníci nesměli bez souhlasu šlechty opouštět léno, nesměli cestovat mimo kraj šlechtického pána, nesměli se stěhovat.

Neofeudalismus v moderním kabátu, nesmíš opustit okres bez souhlasu covidové šlechty!

Globalisté tak pouze oprášili myšlenku nevolnictví v dobách feudalismu a kontrolu pohybu obyvatelstva oblékli do nového moderního kabátu v podobě mobilních propustek a čipů jako vypálených cejchů. Všimněte si, že sotva se začalo v Evropě a obecně na celém světě očkovat, ve stejný okamžik se začaly objevovat prý údajně nebezpečné mutace. Britská mutace, která propukla u izolovaných seniorů v pečovatelském domě v německém Osnabrücku poté, co senioři dostali druhé dávky vakcíny Pfizer-BioNTech, je pouze vrcholem a špičkou konspiračního ledovce. Psali jsme o tom v článku zde.

Mnoha lidem začalo vrtat hlavou, jak mohli už 3 měsíce izolovaní senioři dostat britskou mutaci, když nikdo ze seniorů ve Velké Británii nebyl a nikdo z ošetřujícího personálu v zařízení pozitivitu zjištěnou nemá. Takže, co to znamená? No, znamená to zkrátka jen to, že mutace nezpůsobuje vliv přírody a prostředí, ale samotné vakcíny. Tyto nebezpečné mutace se totiž všechny objevily až po zahájení očkování ve Velké Británii, v Jihoafrické republice a v Brazílii. A k čemu to povede?

Nové mutace mířící do Evropy vyvolají proces brutální hysterie a tlaku na obyvatelstvo, aby se nechalo očkovat a zabránilo tragédii. Odmítači budou dříve či později kladeni na stejnou úroveň jako teroristé

Tyto nové mutace povedou ještě k větší hysterii v roce 2021 a ještě k většímu utahování šroubů a brutálnímu tlačení lidí do očkování, a to takovým způsobem, že kdo nebude mít vakcínu, bude na něj dříve či později pohlíženo jako na teroristu, který ohrožuje úmyslně ostatní a tzv. zodpovědné spoluobčany. Fašizace se potom rozroste do takových rozměrů, že očkovaní lidé začnou neočkované spoluobčany nenávidět a napadat, začnou je mlátit na ulici, zaměstnavatelé je budou šikanovat, vyhazovat ze zaměstnání.

Obchodní řetězce začnou neočkovaným lidem zakazovat vstupy do obchodů, a ty milosrdné obchody vstup neočkovaným povolí, ale pouze s respirátorem FFP2, čímž se respirátor stane novodobou židovskou hvězdou, která bude označovat lidi, hele, podívejte se na toho člověka, on má na hubě respirátor, to je neočkovaný člověk, to jsou ti zlí lidé, kteří nemají zodpovědnost, to je terorista, podívejte se na něj!

A tato fašizace povede k tomu, že i ti velcí odmítači vakcín se nechají naočkovat, aby se vyhnuli takovému veřejnému pranýřování a zostuzování, když by museli nosit roušky v době, kdy nikdo je už z očkovaných lidí nosit nebude. U každého vstupu do obchodu bude čtečka, lidé budou přikládat mobily a čipy, které bezdrátově přečtou záznam o identitě člověka a o jeho očkovacím statusu.

Pokud přijde někdo bez čipu nebo bez mobilu, bude si muset nasadit respirátor. Technologické řešení je úplně to poslední. Všimněte si, že jakmile se začalo očkovat, řeší se evidence očkovaných lidí a covidové průkazy nahrané do nějakého nosiče, ať už je to papír, mobilní telefon, nebo čip. Samozřejmě, to je hlavní cíl celé pandemie. Vytvoření globálního resetu a přerod svobodného světa do nového modelu neomarxismu, který opráší myšlenky nevolnictví pro občany bez patřičného potvrzení. A Roman Prymula je první, který tento plán globalistů nejen v EU veřejnosti přiznal.

Zdroj: 1

loading...