Další běs z nekonečné řady běsů, jež nám tahle příšerná televize servíruje

single-image

„Dokonalý dramaturgický nevkus. Běs! Další běs z nekonečné řady běsů, jež nám tahle příšerná televize servíruje,“ komentoval pozvání do diskuse Tomáše Petráčka z Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v pořadu Události komentáře hudebník Petr Štěpánek.

„Opravdu mi uniká, jaká chorá hlava v České televizi může vymyslet, že na povídání o posledním rozloučení s Karlem Gottem si do Událostí komentářů pozvou ausgerechnet kněze Tomáše Petráčka z Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy, absolutního mimoně, nestoudného zoufalce, dalšího z popletených moralistních kýčařů, kterého nenapadá nic jiného než den po Gottově úmrtí v přímém přenosu pindat o normalizačním kýči, ba dokonce činit zpěváka populárních písní vinným za léta socialismu u nás. Dokonalý dramaturgický nevkus. Běs! Další běs z nekonečné řady běsů, jež nám tahle příšerná televize servíruje,“ uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

Po zveřejnění komentáře se strhla diskuse…

„Petře, ber to z té lepší stránky. Taky mohli pozvat Halíka,“ napsal jeden čtenář.

„Nedivím se Ivaně Gottové že se s dcerami odstěhuje do zahraničí. Asi ví proč,“ má jasno další diskutující čtenář.

„Mám takový pocit, že rozbuška byla aktivována. Ten den 17.11. možná bude probíhat úplně jinak, než plánují,“ dodal další.

„Tuším, že se to těm hovadům vymyká z ruky,“ píše se v dalším komentáři.

„Naprosty společenský i mediální přehmat, faux pas. Kubale, styď se i za to, že jsi to moderoval, neomlouvá tě nic,“ vzkázal moderátorovi další čtenář.

Zdroj: 1

loading...