ČT prskla hovínko na Zemanem vybraného vyznamenaného umělce

single-image

Česká televize ve svém zpravodajství 29. října 2020 se věnovala 38 osobnostem, kterým český prezident Miloš Zeman vzhledem k aktuální situaci udělí a propůjčí státní vyznamenání v řádovém dni 28. října 2021. U jména herce Josefa Dvořáka moderátor přidal informaci, která do vysílání nepatřila. Platí stále … Česká tedy naše televize? Platí to, když si ji platíme.

„To je od ČT obrovská prasárna. Označili Pepu Dvořáka, jako spolupracovníka STB! Pepa je veden jako:  Komik  31014… DŮVĚRNÍK . Jenže tato kategorie byla zrušena, jako neprůkazná, ti lidé vůbec nemuseli spolupracovat, ale byli jen STB vydírání!!!  …Předložte prosím důkazy!  Být Pepou, tak podám na ČT trestní oznámení,“ rozčílil se na svém facebookovém profilu historicky první diskžokej v zemi a komentátor současného dění Pavel Černocký.

Černockého poznámka sklidila další komentáře

„Já to slyšel, Pavle. S takovou chutí to řekli. Dehonestují Dvořáka i prezidenta naráz a nás ponižujou předpokladem, že jsme blbci,“ poznamenal a asi i vystihl jeden ze čtenářů, proč v podivné souvislosti televizní poznámka vzhledem k herci byla zveřejněna.

Prezident Miloš Zeman přepokládal, že podobné komentáře od nejrůznějších hnojometů vzniknou a tak s předstihem už ve svém projevu  28. října 2020 mimo jiné řekl … 

Vím, že existují i lidé, kteří sami nic nedokázali, ale zato špiní práci těch druhých. Nevšímejme si jich, ať jsou to hateři na sociálních sítích nebo někteří komentátoři v médiích. Vzpomínám si na slova svého přítele Pavla Dostála, který říkal, s domovnicí se nediskutuje,“ zdůraznil Miloš Zeman.

Zdroj: 1

loading...