Tento přírodní kořen dokáže odstranit fluorid z vašeho mozku. Nyní potvrzeno vědeckou studií

single-image

Fluorid – minerální prvek, který se přidává do téměř všech značek zubních past a do veřejného zásobování vodou. Při nadměrné konzumaci se stává silným a účiným neurotoxinem, který způsobuje apatii a „poslušnost“. Což stínová vláda této planety zřejmě vítá. (Foto: FAN)

Navzdory tomu je fluorid doporučován mocnými vládními představiteli i Americkou stomatologickou asociací (American Dental Association – ADA). Naštěstí se zdá, že přinejmenším jedna běžně dostupná látka si s fluoridem umí poradit a úspěšně tělo i mozek od fluoridu očišťuje. Jedná se o kurkumin – přírodní látku, která je obsažena v kořenu kurkumy.

Podle studie „kurkumin dokáže zmírnit neurotoxicitu způsobenou fluoridem: důkaz in vivo,“ který byl publikován v časopise Pharmacognosy Magazine. Používání kurkumového koření může bránit – a v některých případech i zvrátit – poškození způsobené fluoridem.

Je to důležité, protože bylo prokázáno, že požívání fluoridu nepříznivě ovlivňuje zdraví lidí. Proto využívejte kurkumu nejen jako tropické koření nebo alternativní cestu pro silnější a bělejší zuby, ale také jako detoxikační prostředek.

Například po analýze 27 studií zabývajících se účinky fluoridu Harvardská škola veřejného zdraví a Čínská lékařská univerzita zjistily, že existuje silný vzájemný vztah mezi fluoridem a nežádoucími účinky na vývoj mozku.

Kromě toho existuje nyní více než 50 studií o člověku, které spojují fluorid s poklesem IQ u dětí i dospělých.
Ukázalo se také, že fluorid způsobuje špatnou funkci štítné žlázy (epidemii moderního světa, zejména v oblastech s nízkým obsahem jódu), způsobuje degeneraci nervového systému a zhoršuje funkci epifýzy (šišinky mozkové)

Všechna tato zjištění potvrzují, jak je objev léčivých účinků kurkuminu důležitý, jelikož kurkumin napomáhá stopy minerálu v těle eliminovat.

Autoři studie došli k tomuto závěru:

„Naše studie tak dokazují, že denní dávka 120 ppm fluoridu vede k velmi významnému zvýšení LPO a neurodegenerativním změnám v tělech neuronových buněk vybraných hippocampálních oblastí. Užívání kurkuminu výrazně snižuje toxický účinek fluoridu na téměř optimální úroveň zvýšením obranyschopnosti antioxidantů. Má tak prokázané blahodárné účinky na lidské zdraví a hraje nezastupitelnou roli v boji proti neurodegeneraci vyvolanou oxidačním stresem. „

Kurkuma není jediným zdrojem kurkuminu, ale její běžná dostupnost je důvodem, proč je právě kurkuma doporučována.

Dalšími výhodami konzumace kurkumy (podle předchozích studií) jsou: redukce rakovinných buněk (což vede ke smršťování nádorů), potlačování zánětu v těle a samozřejmě prevence neurodegenerativních účinků fluoridu, který se běžně vyskytuje v zubních pastách i ve většině vodních zdrojů pro veřejnost.

Další metodou, jak očistit své tělo od fluoridu je konzumace bazalky posvátné (tulsi), jelikož neurotoxin odstraňuje z vody a podporuje správnou činnost šišinky mozkové. Tamarind může být účinným pomocníkem při detoxikaci mozku.

Zdroj: 1

loading...