Závoj je odkryt. Švédská média zveřejnila, kdo znásilňuje švédské dívky

single-image

Vyšetření 32 skupinových znásilnění švédskými novinami odhalilo, že téměř každý muž odsouzený ve Švédsku mezi lety 2016 a 2017 za skupinové znásilnění není rodilý Švéd.

Testem případů se zjistilo, že ze 43 odsouzených mužů je 32 mužů z ciziny a 8 se narodilo ve Švédsku lidem, kteří se narodili v zahraničí. Dva se narodili ve Švédsku rodičům, z nichž byl imigrant jeden a pouze jeden se narodil ve Švédsku rodičům, kteří se také narodili ve Švédsku.

Pachatelé byli v průměru staří 21 let. 13 z nich bylo mladší 18 let. 14 ze 43 už za podobný zločin bylo odsouzeno.

S ohledem na potrestání list Expressen zjistil, že 29 mužů skončilo ve vězení s průměrným rozsudkem tří let, ale v některých případech hrálo roli i odsouzení za jiné trestné činy. Ostatní dostali jiné formy trestu. 15 odsouzených bylo také odsouzeno k deportaci.

Výsledky šetření jsou vtipné nejen s ohledem na to, že švédská vláda informace o původu zločinců tají a my už asi víme proč, ale i s ohledem na argumenty levičáků, kteří z nárůstu znásilnění ve Švédsku obviňují obecně “muže”.

Stina Holmberg ze švédského úřadu pro prevenci kriminality (Brå) v souvislosti s článkem v Expressen řekla, že výsledky šetření nejsou překvapující: “V naší studii z roku 2005 byli cizinci ze znásilnění podezřelí pětkrát víc, než ti narození ve Švédsku jednomu nebo dvěma rodičům.

Holmberg nicméně dodala, že i když jsou imigranti v tomto typu zločinu zapojeni víc, nejde odsuzovat všechny imigranty, z nichž většina prý zločiny nepáchá. Svá slova ovšem fakty potvrdit nechce a odmítá, aby úřad provedl další studii na téma migrace a zločin, kdy poslední byla provedena právě v roce 2005. Podle ní je důležitější soustředit se na integraci.

Zdroj: 1

loading...