Žádná technická závada, bylo to jinak! Česká přítelkyně Alexandrovců promlouvá o smrtelném pádu letadla s umělci

single-image

Advokátka Miroslava Hustáková, která se znala s několika předními osobnostmi armádního souboru Alexandrovci a pomáhala i při organizaci jejich českého turné, se na svém facebookovém profilu rozepsala o možných příčinách nehody letadla den po Štědrém dnu.

Venkovní kamery hotelů v Sochi zaznamenaly výbuch předmětu docela nízko nad hladinou moře, letadlo letělo jen 70 sekund a dosáhlo maximální výšky 260 metrů. Oficiální reakce na tyto záznamy je taková, že kamera zaznamenala tento jev půlhodiny po pádu letadla. Dobrá tedy, co na nebi vybuchlo půl hodiny po pádu letadla, kde zahynulo 92 lidí? To tam letělo jiné letadlo? Které, prosím vás?

1) Jak je možné, že 3600 lidí zapojených do záchranných akci, 100 potápěčů našli z 92 lidí 20 těl a zbytek se snažili dávat po kouskách do pytlů?

2) Jak je možné, že největší nalezený kus letadla je trup s 10 okýnky, když letadlo padalo jen z 260 metrové výšky a naopak oběti z letadla sestřeleného na Donbasu byli většinou v kuse a to padali z běžné letové hladiny na zem?

3) Všichni byli při vzletu připoutáni, (Alexandrovci se musí pásat i v autobuse ) jak to že po pádu je nenašli byť mrtvé v křeslech ? Tak přece řada obětí z letadla na Donbase vypadla po jeho sestřelení a dopadla v křeslech.

Rusové se od USA rychle učí. Údajně letadlo spadlo pro svoji nezpůsobilost. Ono to tak bývá, když vybuchne ve vzduchu, tak se mu potom letí dál už těžko…

Zdroj: 1

loading...