WHO už couvá z podvodu jménem Covid-19, poněvadž čelí žalobám. Kritické množství činitelů si uvědomilo, že celá kampaň Covid-19 je masivním zločinem proti lidskosti

single-image

WHO náhle couvá z podvodu jménem Covid-19, protože proti jejímu vedení jsou vzneseny trestněprávní a občanskoprávní žaloby. Jedná se o součást podzimní ofenzívy Bílých klobouků v probíhající bitvě o planetu Zemi, a čistky od byzantských intrik ve Vatikánu až po rozsáhlé použití jaderných zbraní. Na všech frontách dobří lidé vyhrávají rozhodující vítězství.

Pamatujte, že máme co do činění se dvěma konkurenčními vizemi pro budoucnost planety. Jedna, ovládaná chazarskou mafií, chcete-li chasidským kultem smrti, který požaduje vyhladit 90% lidstva a zbytek zotročit. Druhá vize požaduje rozsáhlou kampaň na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a prozkoumání vesmíru.

Zdá se, že globální situace je každým dnem zvláštní, protože bitva mezi těmito dvěma různými verzemi reality dosahuje svého vrcholu.

Není to jen případ USA versus Čína nebo Trump versus Biden. Má to mnohem větší rozměr. Na divadelní scéně se nám například nabízejí dvě různé osobnosti Donalda Trumpa a Si-Tinpinga.

Pro ilustraci se podívejme na náhlý obrat ve Světové zdravotnické organizaci. Zde v březnu řekl zkorumpovaný generální ředitel Tedros Adhanom Ghebreyesus:

„Tuto epidemii lze potlačit, ale pouze koordinovaným a komplexním přístupem, který zapojí celou vládní mašinérii.“

Minulý týden pak zvláštní zmocněnec pro COVID-19 David Nabarro řekl:

„My ve Světové zdravotnické organizaci neobhajujeme celkovou karanténu (lockdown) jako primární prostředek kontroly tohoto viru.“

Co se změnilo, je to, že kritické množství činitelů s rozhodovacími pravomocemi v tajných službách a donucovacích organizacích si uvědomilo, že celá kampaň Covid-19 je masivním zločinem proti lidskosti. (Podle toho bude zacházeno i s Babišem, Prymulou, Matovičem a dalšími zločinci, pozn. př.)

Jedním z faktorů byla vlastní idiotská prohlášení WHO. Nedávno uvedli, že 780 milionů lidí dostalo Covid-19 a z nich 1,06 milionu zemřelo. To je míra úmrtnosti na infekci 0,14 procenta!

Nyní americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) připouští, že „v současnosti nejsou k dispozici žádné kvantifikované virové izoláty Covid-19, tedy, že Covid nikdy neizolovali …“

Jinými slovy, odstavení celých ekonomik, nucení lidí nosit masky atd., je založeno na viru, o němž nemají žádný důkaz, že existuje! Nebo možná regulační agentury nechtějí poskytovat žádná data, která by mohla být pečlivě prozkoumána, protože někteří indičtí vědci tvrdili, že ve vzorcích byla přítomna nepřirozená kombinace prvků.

Ještě více usvědčující jsou důkazy předložené Dr. Reinerem Fuellmichem z německého vyšetřovacího výboru pro Coronavirus. Reiner říká, že rodina Rothschildů si před lety nechala patentovat falešný pozitivní výsledek testů Covid-19. Dr. Reiner nyní připravuje jeden z největších soudních sporů v historii ohledně škod proti pachatelům tohoto podvodu.

Zdroje MI6 uvádějí, že zahájily celosvětové vyšetřování trestných činů Rothschildů a jejich chazarských mafiánských skupin přívrženců tohoto podvodu. Prodej akcií tzv. na krátko v březnu letošního roku přinesl zisk 344 miliard dolarů několika společnostem včetně Morgan Stanly, Bank of America, Charles Schwab a farmaceutické společnosti McKesson.

Vědí, že je prakticky nemožné vytvořit bezpečnou a účinnou RNA vakcínu pro SARS-Cov a jen hrají hru a čekají na svůj čas v globálním příběhu stanoveným WHO? Pamatujte, že COVID-19 znamená „Certificate of Vaccination ID-19“ a je označován jako „název nemoci“, takže ovce vědí, s čím dobrovolně souhlasit, když se brzy postaví do řady.

V konkurenční alternativní realitě zjevně Bílé klobouky podporující Trumpa, Putina a Si volají po deeskalaci pokaždé, když se chazarská mafie pokusí zahájit třetí světovou válku. Navázali soukromé schůzky, které Trump uspořádal s Putinem a Si, a stojí tak spolu a komunikují tajnými kanály proti chazarské mafii?

Posledním příkladem je konflikt mezi Ázerbájdžánem a Arménií, který rozpoutala chazarská mafie. Všichni tři vůdci zakročili, aby zabránili tomuto poslednímu pokusu chasidského kultu smrti zahájit svůj dlouho plánovaný Armageddon. Tito vůdci přesto veřejně podporují hromadné očkování, které obsahuje mikročipy. (Zde Fulford buď neví, že to je jejich taktika, nebo to píše záměrně…, pozn. př.)

Při pohledu na to vše se můžete omluvit, když si myslíte, že realita, nebo alespoň lidská sociální realita, je rozdvojená.

Prezident „Make America Great Again“ Trump bagatelizuje pandemii, protože končí a snaží se ukončit účast USA v zámořských válkách. Spolu s Melanií se objevuje na veřejnosti.

Akce mluví hlasitěji než slova a Trump podepsal exekutivní příkaz, jehož cílem je dramaticky snížit ceny léků, a způsobilo, že mnoho bohatých a mocných lidí je velmi nešťastných, jak vysvětlil prezident. Příkaz sděluje:

„Když federální vláda koupí lék hrazený v rámci programu Medicare – na jehož nákladech se podílejí američtí senioři, kteří léky užívají, a američtí daňoví poplatníci – měla by trvat minimálně na nejnižší ceně, za kterou výrobce prodává tento lék jakékoliv jiné zemi.“

Pak se objevil Trump s uvolněným výrazem a prohlásil, že chytil virus. Byl to geniální politický krok, který ukázal voličům a světu, že se nebojí vypořádat se s virem tváří v tvář bez roušky a může se rychle uzdravit pomocí nových způsobů léčby, aby se veřejnost mohla řídit jeho příkladem a nenechat se virem zastrašit?

Roky novinařiny a setkávání se se světovými vůdci mě naučily, že téměř všichni jsou herci, kteří čtou scénáře. Mám podezření, že vysvětlení toho, co vidíme, je, že chazarská mafie stále nutí světové vůdce, aby veřejně četli jejich skripta, aby prosazovali své depopulační programy na nic netušící veřejnost.

Nyní se podívejme na hráče v zákulisí. Zde nás forenzní stopa důkazů vede k řídicím centrům monoteismu, konkrétně k chasidskému kultu smrti a zednářům lóže P3. Tyto dvě frakce bojují o kontrolu nad Vatikánskou bankou a světovými centrálními bankami, protože peníze jsou moc.

Aleksandr Lukašenko minulý měsíc prohlásil prostřednictvím Běloruské agentury BelTA., že mu Světová banka a MMF nabídly úplatek ve výši 940 milionů USD. 

Samozřejmě proto, že odmítl tyto zločince, začali rozdělovat peníze na zaplacení protestů a lokajů, a pokusili se zahájit „barevnou revoluci“ ke svržení populárního vůdce, protože odmítl způsobit utrpení svému lidu na žádost fašistických vatikánských satanistů.

Takzvaní vůdci, které vidíte v OSN, dostávají téměř všichni úplatky od vatikánské banky za převzetí moci a je jim řečeno, že buď přijmou úplatek a budou plnit rozkazy, nebo budou zabiti či jinak zbaveni moci.

Jako důkaz se podívejme na případ kardinála George Pella, který byl v únoru 2019 uznán vinným ze sexuálního zneužívání dětí. Pell byl až do svého zatčení šéfem vatikánské banky a pracoval s papežem Františkem.

Když k tomu došlo, poskytla Vatikánská banka peníze na pandemii Covid-19. Ten, kdo za tím stál, byl kardinál Giovanni Angelo Becciu a malá skupina podobně smýšlejících satanistů.

Poté byl v dubnu 2020 rozsudek o vině nad Pellem zrušen. Ukázalo se, že Becciu zaplatil 800 000 USD za diskreditaci Pella a v důsledku toho byl Becciu propuštěn.

Pell je nyní zpět a znovu dělá čistky ve vatikánské bance.

Tyto změny v horních patrech jsou považovány za skutečné příčiny náhlého zvratu WHO v celém podvodu Covid-19. V nadcházejících měsících a letech budou i tyto změny odfiltrovány a bude odstraněno mnoho světových vůdců.

Zatímco tyto intriky ve Vatikánu mohou změnit svět, s hrozbou jaderných útoků dochází k dalším změnám. Příkladem je pád japonského premiéra Šinzó Abeho.

Abe pracoval pro nacistickou frakci chazarské mafie vedenou vůdcem Georgem Bushem st. Tajně vytvořil obrovskou zásobu tanků a dalších zbraní, které měly být použity k útoku na Čínu. To bylo součástí plánu chazarské mafie, aby G7 a Rusko napadly Čínu a rozdělily ji do šesti menších zemí, jak uvedly zdroje japonské vojenské rozvědky a Asijské tajné společnosti.

V dubnu 2016 pak prefekturu Kumamoto v jižním Japonsku (domovské základně Abeho klanu Mitsubishi Choshu) zasáhlo šest obrovských zemětřesení. Každé zemětřesení mělo své epicentrum v japonské vojenské základně. Seismografy jasně naznačovaly, že příčiny zemětřesení byly způsobené výbuchy, nikoliv přirozenými tektonickými silami.

Připomínáme, že níže je uvedeno srovnání přírodního zemětřesení a zemětřesení způsobeného indickým jaderným testem.

A navíc, členové japonské strany nezávislosti (JIP), kteří navštívili místa otřesů, dále zjistili velké množství radiace, což naznačuje použití jaderných zbraní.

Nyní vidíte, proč to byl John Raymond, bývalý šéf velení amerických vesmírných sil, který řekl Abemu, aby rezignoval, „jinak bude Tokio zničeno.“

S tím souviselo i zničení severokorejských zařízení na výrobu jaderných bomb Spojenými státy. Tím byly ukončeny všechny pokusy chazarské mafie využít Severní Koreu k zahájení jaderného Armageddonu.

Bitva však zdaleka neskončila. Chasidský kult smrti chazarské mafie se stále snaží o masové očipování lidí a o světovou válku. I proto během této podvodné volební kampaně v USA kandidáti a jejich pomocníci Mike Pence a Kamala Harris prosazují hromadné očkování.

Kromě toho, že tlačí svět do WWIII, je to frakce, která neustále vytváří problémy a nepřátele. Tvrdí, že USA by měly bojovat proti Rusku, Číně, Íránu, Venezuele, Severní Koreji a Sýrii atd. Rovněž se pokoušejí vinu s podvodem Covid-19 hodit na Čínu a označit to za „čínský virus.“

Vzpomeňme si, co se skutečně stalo. V únoru Čína uvedla, že přestane kupovat americký dluh. Poté byl Wuhan v Číně zasažen masivním elektromagnetickým útokem, který podle odhadů CIA zabil až 20 milionů lidí.

Když lidé začali odpadávat jako mouchy, zdrželi zavedení 5G a varovali ostatní země, aby učinily totéž. Proto je těžké potvrdit, zda někdo skutečně umírá na SARS-Cov-2. Vidíme, že vědecký název není v mediálních zprávách prakticky nikdy zmíněn.

Skuteční pachatelé těchto zločinů jsou nicméně systematicky pronásledováni a zabíjeni. Až uvidíte Netanjahua souzeného za válečné zločiny, budete vědět, že válka konečně končí.

V každém případě se zdá, že jednání Společnosti bílého draka přinášejí ovoce a existují náznaky, že Bílé klobouky po celém světě vyhrávají. Nyní britské impérium, Čína, Vatikán a americka armáda volají po masivní kampani za ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Zůstáváme opatrně optimističtí a čekáme na konkrétní činy po těchto slovech.

Čínská oficiální tisková agentura Xinhua cituje generálního tajemníka OSN (a zaměstnance Vatikánu) Antonia Guterresa, který řekl: „Naléhavě potřebujeme multilaterální instituce, které mohou na základě širokého konsensu jednat pro dobro celé planety.“

Přibližně ve stejné době bylo 2,3 miliardy občanů Britského společenství národů (Commonwealth) požádáno, aby spolu se zbytkem světa nejen zastavili, ale zvrátili ničení životního prostředí. V rámci toho princ William požadoval environmentální ozdravný program, srovnatelný s Kennedyho plánem dosáhnout Měsíce, a vyhlásit „desetiletí obnovy Země.“ Aby to podpořil, nabízí každý rok pět odměn v hodnotě jeden milion liber za plány a akce na záchranu životního prostředí.

Pentagon se připravuje na sdílení svých utajovaných technologií s lidmi.

Zdroj: 1

loading...