WHO konečně přiznala, že Gatesem podporovaná vakcína způsobila nedávné vypuknutí obrny v Africe

single-image

Světová zdravotnická organizace (WHO) konečně přiznala, že vakcíny prosazované oligarchou Billem Gatesem a podobnými globalistickými technokraty způsobily v Súdánu propuknutí obrny, píše tisková agentura AP. (Foto: Wikimedia)

V důsledku toho se toto ohnisko obrny nyní šíří mimo Súdán do sousedních zemí.

V přiznání organizace tvrdí, že několik dětí – jedno z jižního Dárfúru a další z Gedarifu – již bylo v důsledku podání perorální vakcíny proti obrně paralyzováno. Epidemie se údajně nyní šíří do Čadu a Kamerunu.

„Sekvenování virů izolovaných v Súdánu zatím odráží, že viry souvisejí s viry hlášenými dříve v sousedním Čadu, odkud do Súdánu z Čadu došlo k několika samostatným uvolněním. V Súdánu existuje místní oběh a pokračuje se sdílením přenosu s Čadem, “ uvedla WHO ve svém oficiálním prohlášení.

Je to ta stejná organizace (WHO), která se právě minulý týden chlubila vymýcením divoké obrny z afrického kontinentu. Ve svém posledním přiznání však dospěla k závěru, že její vlastní vakcíny jsou odpovědné za rychlé šíření viru po celé Africe.

Tyto typy vakcín jsou prosazovány s podporou Nadace Billa a Melindy Gatesových. Tato neslavná organizace stojící za zlověstnou eugenickou sítí známou jako Global Polio Eradication Initiative (GPEI). To vyvolává velmi kontroverzní otázky o tom, proč po celém světě došlo k tak silnému tlaku na pořizování vakcín pro děti ze třetích zemí.

„Prostřednictvím úsilí o vymýcení obrny se partneři GPEI naučili překonávat logistické, geografické, sociální, politické, kulturní, etnické, genderové, finanční a další překážky v práci s lidmi v nejchudších a nejméně přístupných oblastech. Boj proti dětské obrně vytvořil nové způsoby řešení lidského zdraví v rozvojovém světě – prostřednictvím politické angažovanosti, financování, strategií plánování a řízení, výzkumu atd.,“ Píše skupina na svých oficiálních webových stránkách.

„Podporujeme snahy přizpůsobit komunikaci konkrétním sociálním, kulturním a politickým kontextům, abychom zvýšili poptávku po očkování a rozptýlili mýty o bezpečnosti a účinnosti vakcín,“ píše.

Tým ochrany zdraví dětí Roberta F. Kennedyho Jr. Napsal dne 3. září:

Asi před rokem, zpravodajské portály krátce osvětlily skutečnost (která děsí úředníky v oblasti veřejného zdraví), že vakcíny proti dětské obrně způsobují ohniska obrny. V průběhu roku 2019, kdy se šířily zprávy týkající se oběhu poliovirů pocházejících z vakcín v mnoha afrických a asijských zemích, virolog CDC přiznal: „Nyní jsme vytvořili více nových výskytů viru, než jsme zastavili.“

„… Ve více než 20 zemích po celém světě bylo zaznamenáno 400 případů dětské obrny vyvolané vakcínami.

Tento týden však WHO ostudně přiznává, že perorální vakcína proti dětské obrně je zodpovědná za alarmující propuknutí dětské obrny v Súdánu – „v souvislosti s pokračující epidemií vyvolanou vakcínou v Čadu“ – s paralelními epidemiemi v tuctu dalších afrických zemí. Ve skutečnosti bylo mezi srpnem 2019 a srpnem 2020 zaznamenáno 400 případů dětské obrny ve více než 20 zemích po celém světě.

Je ironií, že WHO odhalila tento „neúspěch“ sotva týden poté, co prohlásila, že africký kontinent zbavila divokého polioviru – který se v Africe od roku 2016 nevyskytuje. Zatímco afričtí epidemiologové vesele tvrdí, že tato ohniska lze „dostat pod kontrolu pomocí dalšího očkování, “a Súdán se připravuje na zahájení masové vakcinační kampaně proti obrně, WHO varuje, že„ riziko dalšího šíření vakcíny proti obrně po střední Africe a oblasti Afrického rohu “je vysoké“.

Gatesova nadace je předním poskytovatelem vakcín proti dětské obrně v Africe a na celém světě a do konce roku 2018 poskytla na toto úsilí téměř 4 miliardy dolarů. Jak bylo diskutováno v časopisu Forbes v květnu 2019, Gates „osobně [řídil] vývoj“ nových vakcín proti dětské obrně a hraje „strategickou roli nad rámec financování“. Autor časopisu Forbes (který spolupracuje s Gatesem na iniciativách proti obrně) uvádí:

Práce na vakcíně proti dětské obrně vrhá jiné světlo na Gatese a Nadaci a posouvá pohled z filantropa na sociálního podnikatele. Nadace. . . není pouze organizací poskytující granty, ale také inovačním motorem.

Je zřejmé, že výsledek těchto „inovací“ – stovky nových případů obrny za rok – vyžaduje bližší prozkoumání.

Zdroje: 12, , 345678

loading...