Výzva všem Slovákům: Nechoďte do ulic! Manipulují vás k revoluci ukrajinského typu

single-image

Nedejte se nikým a ničím vyprovokovat k jakékoliv majdanizaci Slovenska. Vražda novináře může být provokační impuls. Mohla být provedena právě za tímto účelem.

Podívejte se na pietní vzpomínku před Úřadem vlády SR 2.3.2018 (večer). Žádný slušný člověk nemůže chtít změnu tímto způsobem:

Všimněte si a pozorujte, kdo vede a organizuje pietní shromáždění. V Bratislavě je to Šimečka a Soltész s podporou protagonistů takzvané „otevřené“ Sorosovy společnosti a takzvaného třetího, prý „neziskového“ sektoru, plus bratislavocentristická „pseudo intelektuální“ a „také umělecká“ obec mediálních celebrit, která přes média a televizi nařizuje a diktuje ostatnímu Slovensku hodnoty, kterých se má držet a jak se má chovat.

Pokud se Šimečka chlubí, že Soros mu pomohl svrhnout vládu Mečiara (viz náš článek Šokující přiznání od známého novináře Šimečka z Denníku N ohledně George Sorose), hrozí svržení vlády, která reálně vzešla z řádných parlamentních voleb!

Blíží se Slovenská jaro 2018? A s ní další, tentokrát „slovenská“ barevné revoluce? Shromáždění, pochody, protesty organizované přes facebook, řízené ze zahraničí, mainstreamová média v cizím vlastnictví podněcující k nepokojům, podezření z kontaktů na mafii, to vše směřuje k rozpadu vládní koalice.

Scénáře událostí typu arabského jara, kyjevského majdanu a podobných „demokratizačních revolucí“ jsou jakoby kopírovány a přenášeny na Slovensko. Nedovolte, aby před pár dny dvojnásobnou vraždou spuštěné procesy dostaly i u nás doma tuto zápornou přidanou hodnotu!

Nedovolte rozpad vládní koalice! Umožněte jim, aby si sama uklidila na svém stole. To je jediné možné a správné řešení situace! Koalice musí dovládnout! Předčasné volby Slovensko položí a jestřábi, neoconi, uvalí přes Brusel na Slovensko nucenou správu!

Na stole je tvrdá kalkulace – předčasné volby a jejich výsledek. Pro vládní i nevládní politiky možná důležitější, než výsledek vyšetřování.

Mimo jiné hrozí, že oligarcha Andrej Kiska bude dočasně vládnout z pozice prezidenta, jako ukrajinský Porošenko.

V Bruselu na stole čeká Dublin IV a přerozdělování uprchlíků, proti nimž Robert Fico má správný rezervovaný postoj, a liberálové tento úkol rádi převezmou.

Položte si přece známou otázku: „Qui bono?“ (Komu to prospívá?) Odpověď lze nalézt na cizojazyčných transparentech, jaké byly použity všude (barevné revoluce) kde po nich vládne chaos, nestabilita a násilí. Bylo je vidět také v Praze, na protestech proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Je to všude stejné, neboť je to osvědčené.

Po pádu vlády bude jediným lídrem pro-migrační prezident a oligarcha Andrej Kiska, který v případě slabé úřednické prozatímní vlády bude kontrolovat nejen její personální obsazení, ale i rozhodování. Dovede slovenský národ a stát do podobné pozice, v jaké se nyní nachází Ukrajina.

Všude sledujeme aktivizaci nevládních organizací, facebooková crowd eventy, média diktují podmínky a ultimáta demokraticky zvolené vládě.

Na Slovensko prý 28.2. 2018 dorazil jistý Marcello Fabiani, pravá ruka George Sorose, architekt oranžové revoluce 2004 na Ukrajině. V lednu Fabiani organizoval v Moskvě a v Petrohradě demonstrace Alexeje Navalného.

Společnost, která se nechá manipulovat k sebevražedným protestům, je jimi odsouzena k takovému rozvratu země a národa, jaký jako „vzorový“ proběhl před více než 4 roky po krvavém Majdane na Ukrajině.

George Soros „filantrop“ a „demokratizátor“ chce na Slovensku postavit vládu liberálně-demokratického „progresivního“ sektoru, neboť k nám potřebuje vpustit migranty, ratifikovat Istanbulskou úmluvu, uvést do života Agendu OSN 2030 a s ní Global Compact 1 a 2 (migrace) a Slovensko vést k „integračním“ evropským procesům.

Do nové vlády vyrazí mladí mimovládní příživníci na státě a Sororsových subvencích a fondech. Případné předčasné volby dopadnou katastrofálně.

Současná vláda Směru, Most-Híd, SNS, musí, vnitřně „očištěna“, dovládnout do řádných parlamentních voleb 2020.

Milí občané a voliči, příliš jste se spoléhali na cyklické volby a v mezidobí jste nedělali nic. Vůbec nic. Pouze mlčeli, nebo neškodně žvanili na facebooku. A rozhlíželi se kolem sebe, kdo a co za vás udělá.

A chodili od voleb k volbám, každé čtyři roky dokola a volili menší zlo, to se ale stávalo větším, až přišlo toto zlo.

A dnes vám nezůstal nikdo, kdo se postaví za vás, kdo je reálnou intelektuální a duchovní elitou, komu můžete důvěřovat, že vás nezklame. Ty osoby jsou, ale kdesi uvnitř tiché, mlčící většiny. A mají hnus z této politiky.

Milí občané a voliči, kteří chcete svrhnout současnou vládu, kteří se bavíte na dotčených, označených v anketě homofob roku. Stále vám nedochází, že anketa je zkušební předzvěstí nových Norimberských zákonů?

Jako hokej sledujete skandální, policií, prokuraturou a soudní mocí zpackané experimentální politické procesy s „antisemity“.

Nálepky „bílá spodina, lůza“ jste neodmítli a nekonali. Jako by se vás vůbec netýkaly. Už jste pro ně měli být na náměstích.

Na to ale nepotřebujete „neziskovky“, ty ať se reálně věnují korupci, ale ne, aby byly její skrytou součástí.

Neudělali jste pořádek ani s „veřejně právní“ RTVS.

Po Slovensku se už zřejmě pohybují i jiní zahraniční a domácí majdanizátoři tak, jako na Ukrajině.

To, co chystají, ale není revize Velkého Listopadu 1989, to bude něco daleko horší.

Probuďte se!

Nechtějte svrhnout vládu, protože ji nebudete mít kým nahradit! Trvejte jenom na vnitřních čistkách politických stran vládní koalice a na jejich ministerstvech.

Je nutná změna zákona o politických stranách

Je nutná změna zákona o volbách.

Je nutná změna změna zákona o mimovládních organizacích.

Je nutné alespoň jakžtakž dát do pořádku systém, před jeho úplnou změnou z horizontální na vertikální reálnou demokracii.

Jen nechoďte ven a nechtějte Majdan.

Nechtějte hodiny hněvu, neboť nakonec se vše obrátí proti vám!

Milan Šupa ve spolupráci s Jurajem Režemloading...
2 Komentářů
  1. Miro 6 roky ago

    Nerobte si obavy. Osobne som rád že Slováci konečne vyšli do ulíc a dúfam že to bude na všeobecný osoh Slovensku. Len nie je dobré že impulzom k vyjadreniu nespokojnosti vo väčších rozmeroch musela byť až poprava mladého novinára a jeho snúbenice. Nech im Pán dá večný odpočinok v jeho prítomnosti.

  2. petra0 6 roky ago

    No jasne… Fico tu hned zamotal prezidenta Kisku a Sorosa …. Noooo zvlastne ze uz aj Bugarovi je z toho zle a to pred 2mi rokmi sklamal a podrazil svojich volicov koli Ficovi … No zrejme uz toto svinstvo co sa deje ani on neuniesol a nemohol uz pocuvat tie jeho lzi… samozrejme preslo im to cez hlavu a nejako musia zasa oblbnut svojich volicov. Ved Meciarovi sa to celkom dlho tiez darilo … a jaho privrzencom dodnes nevadi ze bol mafian, vrazdil a kradol. Jasne „nechodme do ulic“ zatvorme oci, usi a okolo nas nech sa kradne a vrazdi tak ako za Meciara a potom mu zatlieskajme aky je sikovny. No a my pracujme za min. mzdu … odvadzajme vysoke dane … aaa dotacie? nie nie
    tie rozdajme talianskej mafii … pripadne dalsim podvodnikom …. nuz na kazdeho raz dojde …karma je zdarma …. ja len dufam, ze vsetkym sa to raz vrati…

Komentáře jsou uzamčeny