Vojensko – průmyslový komplex se staví proti lékařské tyranii. Tajná válka o planetu je stále v plném proudu

single-image

Kolem 21. června 2021 došlo na nejvyšších úrovních světové moci k zásadní změně. Světové vojenské a zpravodajské agentury se rozhodly považovat probíhající falešnou pandemickou lékařskou pohotovost za válečný akt a podle toho reagovat. Citujme MI6: (Foto: Youtube)

„Víme, že celá záležitost kolem Covidu je lež a podvod na vydělávání peněz. Civilisté, kteří řídili nevyhlášený válečný akt, byli nyní skutečně odhaleni. Díky tomu se s nimi můžeme vypořádat na základě vojenského práva.“ 

Zdroje Mossadu uvádějí:

„Ve Švýcarsku probíhá operace vyčištění skupiny Octagon. Od 1. června, kdy šéf Mossadu Yossi Cohen odstoupil, nemá Octagon před Mossadem žádnou další ochranu. David Barnea, nový šéf Mossadu, dostal příkazem, že má odstoupit.“

Dále byl vydán zatykač s příkazem k popravě na Davida Rockefellera juniora. Je zobrazen níže se svými otroky, guvernérkou Tokia Yuriko Koike a Akie Abe, což je manželka bývalého japonského otrockého předsedy vlády Shinzo Abe (nejsme si jisti, kdo je žena úplně vlevo na obrázku).

Je dobře zdokumentováno, jak rodina Rockefellerů ovládla západní medicínu tím způsobem, že založila a financovala lékařské asociace. Tyto asociace potlačily tradiční přírodní medicínu ve prospěch medicíny na bázi chemikálií a ropných produktů. Protože západní medicína byla dlouhou dobu strukturována jako vojenská organizace pod vedením „generálů chirurgů“, bylo snadné převzít nad ní kontrolu. Strukturu tvoří WHO, různé lékařské asociace a nejrůznější „generálové chirurgové“. Každému lékaři, který s touto velitelskou strukturou nesouhlasí, bude odebrána lékařská „licence“ a lukrativní plat.

Odpovědnost za „pandemii“ a následnou kampaň za účelem očkování všech lidí toxiny leží v prvé řadě na Rockefellerovi junioru. Je to tedy jeden z nejhorších masových vrahů v historii lidstva.

Rockefellera udal bývalý izraelský premiér Benjamin Netanjahu (který je nyní v ochranné vazbě) jakožto nejstarší člen genocidní skupiny Octagon. Z tohoto důvodu bylo zasláno varování Švýcarům, aby ho buď předají k výslechu, nebo budou čelit úplnému zničení sídla skupiny Octagon poblíž Ženevského jezera.

Rockefeller junior zdědil nejen kontrolu nad lékařskými asociacemi od Davida Rockefellera staršího, ale také kontrolu nad velkou částí takzvané mocenské skupiny G7, včetně většiny společností z žebříčku Fortune 500 (žebříček amerických korporací každoročně sestavovaný časopisem Fortune, pozn. překl.). Tomuto říkají „[Rockefellerův] světový řád založený na pravidlech.“

Světové vojenské organizace se rozhodly bojovat proti pokračujícímu pokusu těchto rodin – vlastníků korporací – o přeměnu planety Země na obří zvířecí farmu. Níže uvedený graf názorně ukazuje následky fašismu, tj. stavu, kdy korporace převezmou vládu. ODKAZ 

Mocenská struktura funguje v podstatě jako obrovský vysavač, který vysává bohatství z obyčejných lidí a dalších živých tvorů a směřuje jej do obrovské černé díry oligarchie.

Také jsme obdrželi zprávy od zednářů lóže P3, MI6 a ruské FSB o summitu, který se uskutečnil v Ženevě minulý týden. Na summitu se setkali Rockefellerův prezidentský avatar Joe Biden a ruský prezident (dvojník) Vladimír Putin. Zdroje se shodují na tom, že „Joe Biden“ navrhl novou studenou válku proti Číně. Aby byla jeho nabídka přijatelnější, přestal blokovat ruský plynovod Nordstream II a nabídl mnoho dalších úplatků. Jedním z nich byl příslib ukončit hysterickou protiruskou propagandistickou kampaň, kterou vedou mainstreamová média. Navíc byl Putinovi umožněn dlouhý necenzurovaný rozhovor v americké korporátní televizi.

Citujme z tohoto rozhovoru, kde zazněl oficiální názor Ruska:

„V posledních dvou letech, kdy byl vztah USA a Ruska obětován kvůli prudkým politickým sporům uvnitř USA … jsme byli obviňováni ze všeho možného: z ovlivňování voleb, kybernetických útoků a tak dále. Ani jednou jedinkrát se nikdo neobtěžoval předložit důkazy. Pouze nepodložená obvinění.“

Putin také poznamenal: „Spojené státy jsou země vyspělých technologií. NATO prohlásilo počítačovou síť za bitevní pole. To znamená, že něco plánují. Něco připravují.“

Zde uvádíme několik nedávných důkazů, které podporují jeho tvrzení:

ODKAZ

ODKAZ

Putin také jasně řekl, že Rusko nemá zájem připojit se ke studené válce G7 proti Číně. Uvedl:

„Za posledních několik desetiletí jsme vyvinuli strategický partnerský vztah mezi Ruskem a Čínou, kterého se dosud v historii našich národů nepodařilo dosáhnout. Rozvinuli jsme vysokou úroveň důvěry a spolupráce ve všech oblastech: v politice, v ekonomice, v oblasti technologie, v oblasti vojenské a technické spolupráce. Nevěříme, že Čína pro nás představuje hrozbu … Neprohlásila nás za nepřítele, na rozdíl od Spojených států.“ ODKAZ

Tolik oficiální stanovisko.

Naše zpravodajské zdroje nabízejí různé neoficiální verze toho, co se skutečně dělo. Zednáři lóže P3 a MI6 uvádějí, že bylo dosaženo dohody o založení Světové federace, která má nahradit nebo vylepšit stávající mezinárodní vládní infrastrukturu.

Ruský zdroj FSB však uvedl, že tajná válka o planetu je stále v plném proudu. Podle zpravodajů ze Ženevy má skupina Oktagon následující plány:

„Hotovost bude zrušena během dvou až pěti let. Všichni bohatí lidé přijdou o všechno, co mají. Malé podniky budou vykupovány velkými polo-vládními korporacemi. Velké podniky a vláda se spojí. Ale ve skutečnosti nebude žádná vláda, lidé se stanou otroky.“

FSB navrhla tajnou strategii, jak ukončit tyto děsivé plány. Protože však nechceme nepříteli dát najevo, jaká je proti-strategie, nemůžeme o tom v tuto chvíli našim čtenářům říci. Přesto je zřejmé, že součástí plánu je úder do hlavy chobotnice namísto boje s jejími chapadly.

Podívejme se nyní na to, jak probíhá válka proti různým chapadlům Oktagonu. Nejprve je třeba poznamenat, že „v Evropě k 5. červnu zemřelo po vakcíně COVID-19 téměř 14 000 lidí a přes 1,35 milionu má poškozené zdraví.“ ODKAZ

Podle MI6 budou lidé po očkování umírat většinou od teď do pěti let, jelikož priony obsažené ve vakcínách je budou poškozovat.

V každém případě se nyní dostává na povrch obrovské množství dat o tom, že prosazování této vakcinační kampaně bylo trestné. Zde je příklad:

„Bývalý šéf CDC Robert Redfield řekl o Světové zdravotnické organizaci (WHO), že je nedůvěryhodná. ‚Zkoumala‘ původ pandemie, přičemž pandemie nebyla nic jiného než politické divadlo řízené skupinou s rozpornými zájmy. Na politickém divadle se podílel i Peter Deszak z nevládní organizace EcoHealth Alliance. Pracoval s virologickým ústavem ve Wuhanu a dostal miliony dolarů od NIH Anthony Fauciho.“ ODKAZ

Není nutné dodávat, že velká část vedení čínské komunistické strany je zapojena do tohoto zločinu. Mossad nám poslal tento obrázek maoistické čínské bankovky v hodnotě jednoho jüanu, kde je zřetelně vidět sionistický symbol. Zdroje z asijských tajných společnosti slibují, že provedou čistky od všech nemanželských dětí (bastardů) Davida Rockefellera v čínské mocenské struktuře.

WHO mimochodem uvádí, že v roce 2017 zemřelo na chřipku, tuberkulózu a zápal plic 650 000, 1,5 milionu a 2,56 milionů lidí, což je celkem 4,7 milionu úmrtí.

ODKAZ

ODKAZ

Porovnejme tyto údaje s 3,86 miliony zemřelých na údajný Covid-19 od jeho propuknutí v roce 2019. Nemusíme ani připomínat, že v těchto letech ze statistik záhadně zmizela úmrtí na zápal plic, tuberkulózu a chřipku. ODKAZ

Můžeme potvrdit, že v Japonsku lékaři a vojáci odmítají očkovat lidi. Proto jsou oslovováni zubaři, pracovníci první pomoci a veterináři, aby podávali vakcíny. Za každou osobu, kterou naočkují, dostanou 400 000 jenů (3640 USD = 78 000 CZK). Můžete si být jisti, že za tyto zločiny bude otrocký premiér Yoshihide Suga popraven a s ním celý jeho kabinet.

Probíhá obrovská vzpoura proti podvodné pandemii. Zde je skvělý příklad z australské televize: ODKAZ

A další příklad z britského portálu GB News:

„Nyní nelze popřít, že naši lídři jsou neskuteční pokrytci. Nám běžným smrtelníkům nařizují opatření proti Covidu a sami je nedodržují.

Bylo to jasně vidět na summitu G7, což byla mimochodem oficiální akce na rozšíření Covidu v Cornwallu. Na veřejnosti měli na sobě roušky a dodržovali odstupy. Když si mysleli, že jsou kamery vypnuté, objímali se bez náhubků a normálně se bavili. Nyní se ukazuje, že tímto pokryteckým způsobem se lídři pravděpodobně chovali na Downing Street číslo 10 po mnoho týdnů.“ ODKAZ

Tajná služba MI6 provedla analýzu korporátních médií, která publikují v anglickém jazyce, a dospěla k závěru, že téměř všechny články jsou komerčně sponzorovány. Proto založila portál GB News, který má poskytovat veřejnosti data založená na faktech: www.gbnews.uk

Rockefelleři a skupina Octagon i nadále vedou ofenzivu proti Britům. Pokračuje snaha o zveřejnění pravdy o smrti(?) Diany Spencerové.

Tento článek byl zveřejněn 19. června na titulní stránce Daily Mail. MI6 tvrdí, že za zveřejnění článku byli zaplaceni. Nepochybně nás čeká více zpráv tohoto typu.

V podstatě byla zavražděna na rozkaz prince Filipa, aniž by o tom věděla královna Alžběta, protože čekala dítě s Dodi Fayedem a chystala se konvertovat k islámu. Tato chladnokrevná vražda mladé matky je určitě trestným činem a je třeba, aby pravda vyšla na povrch, i když to není zločin takového charakteru jako systematická genocida.

Americká tajná služba NSA uvádí, že další krok, který připravuje podvodná vláda Rockefeller-Biden se sídlem ve Fort McPherson v Atlantě (stát Georgie), je ekonomická sabotáž, která má za cíl zvýšit zisky z ropného průmyslu.

Nezávislý novinář Jim Stone na svém webu poznamenal, že mnoho amerických přehrad bylo úmyslně vypuštěno, aby Američané neměli přístup k vodní energii. Mimochodem, v Japonsku se není možné dostat z počítače na jeho webovou stránku. Naštěstí je možné stránku zobrazit na telefonu.

V každém případě upozorňujeme, že ze sabotáže přehrad, jaderných elektráren a dalších zařízení profituje ropný průmysl ovládaný Rockefellerem.

ODKAZ

ODKAZ

Zaznamenáváme také spoustu „článků“ v korporátních propagandistických médiích, které nenápadně prosazují ropu. Zde je malý příklad:

„Developeři po celém světě nahrazují uhelné elektrárny a elektrárny na zemní plyn, které produkují skleníkové plyny, větrnými a solárními elektrárnami. Ne vždy však přidávají dostatek baterií nebo udržují dostatek záložní energie pro případy, kdy nesvítí slunce nebo utichne vítr.“ ODKAZ

Můžete si být jisti, že baterie budou hlavním cílem sabotáže, jakmile budou zřízeny.

Na důkaz toho, že se Pentagon rozešel s Rockefellery, americká armáda stahuje vojáky, letadla a protiraketovou obranu ze Středního východu. ODKAZ

Teď to vypadá, že Američany nahradili Řekové: „V dubnu Řecko uvedlo, že Saúdské Arábii zapůjčí baterii Patriot na podporu její energetické infrastruktury, která je v kritickém stavu.“ ODKAZ 

Jak jsme uvedli již minulý týden, přední skupina Oktagonu – Světové ekonomické fórum hlásí, že nás letos čekají velké kybernetické útoky. To je jeden z důvodů, proč byla Ženeva varována.

Tento týden zakončíme zprávou od MI6:

„Případ Diana bude brzy důležitější než ty nesmysly o koronaviru… Vyhodili jsme nevím kolik soudců. Všichni naši důstojníci si začínají myslet – můj bože, udělali jsme špatnou věc. Předstupují policisté a další. Všechno se začíná hroutit.

Richard Dearlove a všichni generální ředitelé, kteří řídili zpravodajské agentury, jsou v panice, protože lhali a lhaní je nyní trestný čin. Veškeré naše zlé činy z minulosti ustaly…

Skandál s manipulací s úroky (kauza LIBOR) Rothschildy v podstatě zruinoval, takže se zaměřují na cokoli dalšího, co mohou dělat. Tito lidé těžce nesou ztrátu svého majetku. Mstí se pomocí lékařských metod a zabíjení lidí.

Lidé ze zpravodajských služeb z celého světa nám řekli, že byli podplaceni. Neuvědomují si, že prohráli, jsou na odchodu. Odstranili jsme jejich předsedu vlády v Izraeli. Tuto skupinu jsme zlikvidovali popravou Bushe.

Celá záležitost Covid bude muset být podrobena řádnému procesu. Princ William opustil Londýn, královnu nelze najít a nebude odpovídáno na žádné telefonní hovory.

Zdá se, že se něco změnilo přes noc. Přestali poslouchat lékařsko – průmyslový komplex a nyní poslouchají vojensko – průmyslový komplex. Světové vlády se začaly stavět proti lékařské tyranii.“

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.

Zdroj: 1

loading...