Už jste vzhůru? Rothschildové a Vatikán veřejně vytvářejí alianci, aby prosadili Velký reset…

single-image

1) Rada pro inkluzivní kapitalismus jde do partnerství s VatikánemLynn Forester de Rothschild je zakladatelem rady a řídícím partnerem, ale je toho více… (Foto: Twitter)

2) Členy jsou: Fordova nadace, Johnson & Johnson, Mastercard, Bank of America, Rockefeller Foundation a Merck.

3) Rada se skládá z globálních společností a organizací, které sdílejí poslání „využít soukromý sektor k vytvoření inkluzivnějšího, udržitelnějšího a důvěryhodného ekonomického systému,“ uvádí na svých webových stránkách.

4) Partnerství s Vatikánem „znamená naléhavost spojit morální a tržní imperativy k reformě kapitalismu v mocnou sílu pro dobro lidstva.“(Rozumějte Velký Reset – Nový světový řád)

5) 27 předních členů se označuje za „strážce“. Partnerství s Vatikánem staví skupinu „pod morální vedení“ papeže Františka a kardinála Turksona.

6) Lynn Forester De Rothschildová v rozhovoru o koronaviru prohlásila, že si myslí, že to „změní kapitalismus navždy … musíme kapitalismus reformovat“. Na začátku rozhovoru zmiňuje, že dobré korporátní společnosti pečují o „planetu“. Vysoce podezřelá „pandemie“, která vyžaduje komunismus.

Zdroj: 1

loading...