„Tohle není cvičení. Zákon o povstání prý podepsal prezident Trump včera večer.“ Simon Parkes dostal zprávu od svých nejvyšších insiderů…

single-image

imon Parkes dostal zprávu od svých nejvyšších insiderů… (Foto: Youtube)

„Tohle není cvičení. Zákon o povstání podepsal prezident trump včera večer.“

https://www.youtube.com/watch?v=vzheebPuCGU

Bylo tam 12 000 komentářů k tomuto videu, když jsem ho viděla. Je zřejmé, že to mnoho světelných válečníků cítí stejně jako já – v jeho videu je velká míra důvěryhodnosti. Jeho informace na mě udělaly velký dojem.

Zde je shrnutí …

Simonův zasvěcenec (insider) zdůraznil, že to není cvičení. Prezident Trump v noci definitivně podepsal zákon o povstání. Na Simonovy zasvěcence se dá spolehnout, že řeknou pravdu.

Řekl, že pákistánský výpadek proudu – 40% země – je spojen s blokováním prodeje General Electric do Číny. Dohoda měla být podepsána v Pákistánu.

Řekl, že italský premiér už mohl být zatčen. Nemůže to potvrdit, ale říká, že italský soudce na něj určitě podepsal zatykač. Patrně Itálie v současné době dělá dohody s USA. USA požadují v rámci dohody zatčení.

Řekl, že prezident Trump nepojede do Kongresu, aby byl inaugurován – bude inaugurován v Bílém domě. Mnoho světelných válečníků vidí možnost, že nebude žádná inaugurace kvůli zcela novému systému vládnutí – prostřednictvím lidu. PRO lidi. Budeme muset sledovat vývoj aliančního plánu.

Řekl, že generál flynn bude v nadcházejících týdnech hrát velmi důležitou roli. Nemůže to potvrdit, ale řekl, že generál flynn může být dokonce navržen jako viceprezident v administrativě prezidenta Trumpa ve verzi 2.

Předpověděl, že tato situace v USA může trvat až do 19. ledna. Domnívá se, že Biden má být zatčen. Je tolik důkazů o pedofilii na H. Bidenově notebooku. (laptop z pekla)

Řekl, že i když dostává spolehlivé důvěrné informace, tohle je válka a je to velmi proměnlivá situace. Časování se může změnit v okamžiku. Nabádá nás, abychom se neupínali na minutové načasování. Je to skvělá rada. Zůstaňte v klidu, udělejte si průzkum.

Diskutoval o tom, že Vatikán bude ‚temný‘ (tj. že na exteriéru budovy vůbec poprvé zhasne veškeré osvětlení). Věří, že papež už může být mrtvý. Pokud ne, bude možná nutné, aby Aliance v této otázce postupovala opatrně. Katolicismus je největší náboženství v západním světě, praktikované mnoha miliony. Pedofilní Papež zničí katolicismus v jeho jádru a zdevastuje miliony věřících. Znám jich několik osobně. Souhlasím se Simonem.

Nakonec, naprosto souhlasím se Simonem. Toto jsou velmi vzrušující časy…! Čekali jsme na tento čas, Světoví patrioti. Prosím, neztrácejte ani chvilku pocitem strachu nebo pochybností. Nasaď si boží brnění.

MÁME TO…!

Where We Go One We Go All.

***** ****

Zdroj: 1

loading...