Tajemství levných letů po Evropě: Nízkonákladové společnosti si přivydělávají chemtrails

single-image

Zvláště v posledních letech zažívají obrovský boom nízkonákladové letecké společnosti. Ty jsou schopny nabízet lety po Evropě doslova za několik málo euro. Jak je to ale vůbec možné, když zavedené letecké společnosti létají za mnohonásobně více. (srovnání v obrázku). (Foto: Pxhere)

Oficiálně tkví tajemství levných letů v maximálním možné eliminaci nákladů. Nízkonákladovky tak létají na menší letiště dál od velkých měst, která jsou levnější a za služby, které jsou jinde standardem si nechávají připlácet.

Stále je zde ale spoustu nákladů, které ani ten nejvíce nízkonákladový dopravce neoseká. Letecká společnost musí vždy pořídit letadlo, které stojí v případě všech společností stejně. Podobně je to i s palivem nebo platy pilotů. Několikanásobná úspora celkových nákladů proto nepřichází v úvahu. Přesto není problém najít let za 20 euro a to ještě za zpáteční letenku! Jak je to vůbec možné?

Nízkonákladovky si totiž dokáži přivydělat takzvaně bokem. Právě jejich letadla jsou často těmi, za kterými na obloze vidíme podezřelé stopy, které na rozdíl od klasických kondenzačních čar nemizí, ale drží se hodiny na obloze. To není náhoda. Podstatným a zároveň utajovaným zdrojem příjmů pro takové společnosti jsou totiž odměny za rozprašování chemtrails. Potvrzuje to i bývalý zaměstnanec velké evropské letecké společnosti, která funguje právě jako nízkonákladová. Z pochopitelných důvodů si přeje zůstat v co největší anonymitě, proto své pra vé jméno ani název společnosti redakci nesdělil.

Řekl ale, že v hangárech dotyčných aerolinek se opravdu nachází obrovské barely tajemných látek polepené varovnými symboly. Tyto místnosti jsou ale v ukrytých prostorech za hangáry pro letadla a ani obyčejní mechanici zde přístup nemají. Nemají ho sem ani piloti. Ti totiž o rozprašování netuší. Vše je ovládáno dálkově z řídícího centra. A protože jsou rozprašovací trysky na křídlech, nemohou piloti proces spatřit ani za letu. Celá operace se tak stává maximálně utajenou. Její důsledek však v jednom pozitivním aspektu pociťují všichni Evropané. Díky ve dlejším příjmům z rozprašování chemtrails můžeme létat po Evropě za směšné ceny. Právě díky tomu zůstane toto tajemství před masami možná navždy skryto.

Zdroj: medium.com

loading...