Švédský profesor tvrdí, že bude možná potřeba pět dávek vakcíny proti Covid-19

single-image

Zatímco mnozí lidé se chlubí tím, že jsou po dvou injekcích proti COVID-19 „plně očkováni“, švédský profesor tvrdí, že v boji proti padající imunitě může být zapotřebí až pět injekcí. (Foto: Pixabay)

„Nevíme, jak dlouho vakcína chrání před vážnou nemocí a smrtí,“ řekl profesor Matti Sällberg z Karolinského institutu. „To znamená, že si vyberete bezpečí před nebezpečím.“

Četné evropské země plánují na září 3. kolo „posilovacích injekcí“ proti COVIDu a FDA také naznačila, že očkovaní jedinci dostanou na podzim další injekci.

Sällberg však naznačuje, že to pravděpodobně nebude stačit a že budou zapotřebí „opakovaná očkování“.

„Po podání druhé dávky imunitní reakce pomalu odezní. Během jednoho roku mnozí možná ztratí svou ochranu. To zatím nevíme, ale pokud dostanete třetí dávku, bude znovu aktivována,“ řekl. „Biologie říká, že slábnoucí imunitní reakce není nepravděpodobná. Pak je čas na třetí, čtvrtou, možná pátou dávku.“

Lze si klást otázku, zda Sällberg není ve střetu zájmů vzhledem k tomu, že je zároveň předsedou představenstva vakcinační společnosti SVF.

V Izraeli přitom lékař varoval, že „účinnost vakcíny slábne/slábne“ a že „85-90% hospitalizací je u plně očkovaných lidí“.

95% pacientů s stěžkým průběhěm je očkováno“.
„85-90% hospitalizací je u plně očkovaných lidí.“
„Otevíráme další a další oddělení COVID.“
„Účinnost vakcíny slábne/slábne“

Doktor Kobi Haviv také mrazivě poukázal na to, že 95% pacientů v nemocnici s nejzávažnějšími příznaky je očkováno.

Níže uvedený obrázek se již naplňuje a vzhledem k tomu, že očkovací pasy jsou zdánlivě na cestě, budou lidé muset stále podstupovat opakovaná očkování jen proto, aby si udrželi přístup k základním aktivitám v oblasti životního stylu.

Zda některé lidi odradí vedlejší účinky vakcíny nebo potíže s neustálým návratům kvůli další vakcíně, se teprve uvidí.

Zdroj: 1

loading...