Švédku vyslýchala policie, vzali jí DNA za „zločin“ sdílení vtipu o islámu na Facebooku

single-image

32letá žena z Geothenburgu přilákala pozornost úřadů poté, co vystavila níže uvedený obrázek zobrazující muslimizaci v podobě muže, kterému odeberou mozek, načež mu hlavu zabalí do islámského šátkového zábalu.

Ač šíření takovýchto memů může být považováno za urážlivé, tak to, co se dělo dál, bylo už plně orwellovské.

Jistý reportér kvůli tomuto příspěvku zalarmoval policii, kdy o ní tvrdil, že se vyjádřila „výhrůžným způsobem“ o chráněné skupině. Tento reportér rovněž předal údaje o její identitě a bydlišti.

Ženu pak předvolali k návštěvě policejní stanice v Gothenburgu, kde jí odebrali DNA a zanesli ji do databáze zločinců.

Žena se za tento příspěvek odmítla omluvit, když tvrdí, že to bylo zamýšleno proti členům ISIS, kdy tvrdila, že i její nejlepší přítel je muslim a že byla v době vystavení obrázku nemocná a měla horečku.

To úřady ale neuspokojilo, neboť se rozhodly dále postoupit s vyšetřováním jejího smýšlení o švédské „multikulturní společnosti“ a s tím, zda „má něco proti muslimům.“ Ta žena trvala na tom, že to bylo proti Islámskému státu, nikoliv proti jednotlivým muslimům.

Avšak Gothenburgská prokurátorka Sara Toreskog se rozhodla vést řízení s obviněním z nenávistné mluvy, načež této ženě hrozí dva roky vězení.

Jak už jsme poskytovali vyčerpávající dokumentaci, je Švédsko autoritářskou zemí, která stíhá lidi i za satiru a vyzrazování pravdy.

Loni byla např. stíhána 70letá Švédka za nenávistnou mluvu, když řekla, že viděla migranty zapalovat auta, což se ve Švédsku děje běžně.

Vyšetřován je také švédský policista Peter Springare za pouhé postřehy o skutečnosti, že za problém se skupinovými znásilněními převáženě odpovídají „v zahraničí narození pachatelé“.

Loni dalo Švédsko na černou listinu nenávisti jejich největší hvězdu YouTube PewDiePie, o které se říká, že je největším švédským exportem od dob Abby a nábytku Ikea.

Levicové skupiny v této zemi sbírají příspěvky ze sociálních médií a pokouší se vypátrat autory „zločinných názorů“ v nich. Těmto skupinám se nejvíce daří odhalovat jako pachatele „podněcování nenávisti“ na sociálních médiích starší lidi.

S tím, jak si v průzkumech před volbami v září 2018 vedou dobře proti imigraci zaměření Švédští demokraté, tak mnozí komentátoři naznačují, že Švédové v těchto volbách už mají asi poslední šanci zachránit tu politicky korektní pekelnou díru, na kterou se proměnila jejich země, než bude příliš pozdě.

Zdroj: 1


loading...