Stockholm: Postarší obyvatelé vykopnuti z bytů, aby uvolnili místo pro migranty

single-image

Obyvazelům v Dianagårdenu bylo řečeno, že budou muset odejít, protože toalety v zařízení byly o 5 cm menší, než aby vyhovovaly předpisům.

Brzy poté, co bylo vyprázdněno 48 bytů, byly naplněny nově příchozími migranty.

Později bylo odhaleno, že to byl plán politiků, nastěhovat místo nich do areálu přistěhovalce, informoval deník Fria Tider.

V roce 2015 Švédsko přijalo více uprchlíků na jednoho obyvatele než kterákoli jiná země a navzdory zhoršujícím se problémům se sexuálními útoky, granátovými útoky a násilnými trestnými činy, země nevykazuje ž&aacut e;dn&eac ute; známky nějakého omezení.

Nedávný průzkum veřejného mínění zjistil, že Švédští demokraté bojující proti masové migraci jsou dnes nejoblíbenější stranou ve Švédsku.

Švédští demokraté by získali 24,2% hlasů, pokud by se dnes konaly volby, a porazili by tak vládnoucí Sociální demokracii.

Bývalý generální ředitel nákladní společnosti Scania Leif Östling v říjnu varoval, že Švédsko míří k občanské v&a acute;lc e kvůli nekontrolovanému masovému přistěhovalectví.

„Teď je to jednoduchá otázka, a to proto, že jsme vzali příliš mnoho lidí zvenčí. A udělali jsme to. Ti, kteří pocházejí ze Středního východu a Afriky, žijí ve společnosti, kterou jsme opustili téměř před sto lety, “řekl Östling.

Zdroj: 1

loading...