Slovenská fitness trenérka touto fotografií varuje před plastickými operacemi

single-image

Říká se, že méně je někdy více. A proto může být touha po dokonalosti a kráse někdy spíše na škodu. Své o tom ví i slavné a okouzlující ženy, které si zasloužily profesní uznání a mohou se pochlubit velkým množstvím fanoušků.

K takovým ženám patří i jedna z nejoblíbenějších slovenských fitness trenérek, Nikola Klimová. Ta ve svém příspěvku na Instagramu varuje před nebezpečím plastických operací prsou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vela X som mala k tejto fotke rozpísaný koment, no nikdy som ju nepridala … 🤷🏻‍♀️ Logicky, kedze je tu dokonale vidieť moju SPACKANÚ operáciu pŕs a ja som sa hanbila 🤯 __________________________________________________ ___________________________ Dnes je mi to uplne fuk, pretoze kto chce vediet a chápať ten chápe…no a “hluchemu-slepcovi” vysvetlovat vlastne nic nebudem ❗️ Pripomínam ✊🏼 pre tých, ktorí si nevšimli #MyINSTASTORIES – zoberie Vam to kusok z Vasho casu, ale tieto veci treba zastavit ❗️😏 P.S : Dakujem kazdemu jednemu ktory si dal tu námahu a prezdielal moje #stories a tym to siri dalej ___________________________________________________ Naozaj mi to NIEJE jedno a NECHCEM aby podobnym sposobom ublizili jednej z Vas 🙏🏽 _______________________________________________ Najviac ma dorazilo, ze sa zahrávaju aj s umelym oplodnením 😓 _____________________________ #FUCKED#plastic#surgery#by#Vctoria#Regia#Bratislava#STOP#it

Příspěvek sdílený klimova.nikol (@nia_nitya),
Slovenská kráska neváhala a zcela odhalila své poprsí. Zveřejnila fotku, která má varovat před nebezpečím nekvalitních operací jedné z nejhezčích partií ženského těla. Nikola má na Instagramu asi 32,5 tisíc fanoušků, které se tímto odvážným krokem odhodlala oslovit. Jde jí o to, aby se ženy vyhnuly trendu plastických zákroků.

Ve fitness je plastika zcela běžným zákrokem a jedná se skoro o profesionální samozřejmost. Nicméně, i když jste v rukou těch nejlepších lékařů, může konečný výsledek dopadnout opravdu děsivě. Zpackaná operace dokáže podstatně změnit tvar prsou, a to i na tu nejméně přirozenou podobu.

Na rozdíl od dalších hvězdných kolegyň, které snaživě popírají plastické operace či jiné zásahy do své přirozené krásy, se Nikol Klimová rozhodla pro zcela nečekaný a odvážný krok. O nepovedený výsledek operace se totiž podělila na sociálních sítích se svými fanoušky. Od svých sledujících obdržela asi 3 200 lajků. Fitness trenérka zároveň přiznala, že její současný vzhled a ženské partie jsou pro ni bohužel hanbou. Uvedla však, že o tom nebude mlčet a svou nepovedenou proměnu ukáže světu.

Toto její rozhodnutí vyvolalo na Instagramu velkou odezvu. Jedna z uživatelek Instragramu Nikole doporučila, aby okamžitě kontaktovala média, aby byl případ vyřešen. Jiní ji povzbuzovali, aby se i navzdory takové otřesné situaci nevzdávala. „Vše se dá dnes spravit. Sice to stoji peníze a možná, že bude následná operace o dost složitější, ale dnes je medicína a plastická chirurgie na takové úrovni (pokud nejdeš k řezníkovi), že tam ta krásná prsa budou zpět,“ zní slova jedné ze sledujících. Další z uživatelek, czechgirlmimi, napsala: „Musím říct, že jsem nečekala, že by se v ČR nebo SK mohlo něco takového dít! Je mi moc líto, co ti provedli! Ale podle tvých stories působíš jako silná osoba! Nevzdávej se a bojuj!“
Nikol Klimová pochází z Košic a profesionálně se věnuje bikini fitness. Její zájem o společenské tance se brzy změnil na zájem o sport a od roku 2016 se v Popradě věnuje fitness soutěžím. Více se můžete o Nikole dočíst na jejím Instagramu nebo na stránkách bikini fitness.
loading...