Ruská technologická firma odhaluje technologii klonů: Je Joe Biden klon?

single-image

Zatímco konvenční klonování popisuje vytvoření jednoho nebo více geneticky identických jedinců ze živých bytostí, ruská technologická společnost Robo-C se specializuje na výrobu robotických klonů. Zakladatel firmy vysvětluje a ukazuje v úžasném vystoupení na CTV, jak jeho společnost dokáže duplikovat kohokoli s pomocí pouhých 12 fotografií. Nejedná se zde o geneticky generovaného klona, ale o skutečně vypadající panenku, která se nejen jako člověk pohybuje, ale také tak mluví.

Poznámka: Tato technologie není ve skutečnosti nová a když vezmete v úvahu, že podle Wikipedie utratí USA odhadem 50 miliard ročně na takzvaný „black budget“ (černý rozpočet) na výzkum tajných technologií, můžeme předpokládat, že hračky, které byly předvedeny na CTV, zdaleka nepředstavují to, co má ve skutečnosti k dispozici vojensko-průmyslový komplex.

Dr. Raik Garve, můj poslední host na YouTube , 19. ledna překvapil některé diváky tím, když vysvětlil, že papež, královna, Joe Biden a další mocné kreatury z bažiny byli vojenskou aliancí, která podle známých zasvěcených a osvícenců stojí za trumpem, odstraněni a nahrazeni bio-roboty. Ačkoli mnohým může tato teorie znít absurdně, rozhovor byl velmi dobře přijat.

To, že byl pontifex v loňském roce tajně zbaven moci, lze odvodit z následujícího záznamu. 13. dubna 2020 hlava katolické církve během televizního vysílání náhle zmizela.

(Poté následuje úžasná ukázka, která ukazuje, že technologie hologramu je naprosto skutečná a může kohokoli jednoduše uvést v omyl.)

Kolují také fotografie Joea Bidena, které naznačují, že nám již neukazují ani jeho originál:

Je také zajímavé, že trump nedávno řekl, že Joe Biden je figurína a že to je jiný chlap: „Vypadá jinak, než vypadal tehdy, chová se jinak než tehdy, a dokonce je ještě pomalejší než tehdy. (…)“

Poznámka: Autor videa sestříhal trumpovy výroky a podkreslil je záhadnou melodií, která dokonale zapadá do jeho teorie. Možná, že však chtěl trump jen poukázat na to, že Joe Biden je senilní.

Přes veškerou skepsi, která je u takových teorií na místě, je přesto nutné připustit, že tvář Joea Bidena se výrazně změnila; dokonce ani vrásky a mateřská znaménka už zjevně nejsou na stejném místě. K tomu všemu se často chová jako přetížený robot a téměř nikdy se neukazuje na veřejnosti. Dokonce i jeho bizarní inaugurace se konala virtuálně a v neposlední řadě i jeho oči, které nota bene bývaly modré, působí jako bez života.

Také originál Hillary už evidentně nebývá vidět, což samozřejmě není důkazem toho, že již byla odstraněna a nahrazena, ale jistě to tak lze interpretovat. (Všimněte si rozdílu ve výšce.) ODKAZ

Na závěr bych chtěl zmínit mimořádně výbušnou událost z Pentagonu: Podle společnosti Politico byl skutečně zaměstnancům nové Bidenovy vlády odepřen přístup k armádním kritickým informacím o zahraničních misích. Mainstreamová média označují tento stav věcí jako ošklivý, šokující a bezprecedentní. (Pokud armáda nepřijme Joea Bidena jako svého legitimního nejvyššího velitele, mohlo by to brzy být pro něj i ostatní vlastizrádce velice nepříjemné.)

Závěr: Není snadné informovat o aktuálních událostech kolem amerických voleb na základě faktů. Na jedné straně nám je v masmédiích prezentována velmi ponurá a prakticky beznadějná realita a na druhé straně stále existuje mnoho zpráv, které vytvářejí úplně jiný obraz. V nejlepším případě je Deep State již historií a to, co svět aktuálně vidí, je jakýmsi filmem, který inscenuje oslabení bažinných tvorů tak, aby to široké masy mohly lépe pochopit a přijmout.

Závěrečná poznámka: Podle oficiálního příběhu Biden údajně vyhrál s historickými 81 miliony hlasů a za svou inauguraci na oficiálním kanálu v Bílém domě dosáhl pouze 7 000 lajků oproti 33 000 dislajků.

Zdroj: 1

loading...