Rothschildové byli vykopnuti z Ruska a Japonska. Ruská a Japonská centrální banka byla znárodněna. Světová revoluce pokračuje

single-image

Světová revoluce pokračuje s historickými událostmi, které se odehrávají v Africe, Číně, Francii, Japonsku, Rusku a na dalších místech, protože staré struktury planetární kontroly se stále více rozpadají, souhlasí více zdrojů.

Začněme revolucí vyhlášenou minulý týden v Rusku. V podstatě byl David Rothschild vyhozen a ruská centrální banka byla znárodněna, což je důvod, proč došlo k obměně poloviny ruské vlády, říkají zdroje FSB. Zde je uvedeno, co k tomuto tématu mají naše zdroje FSB:

„Předpoklad byl, že se to mělo začít už v listopadu 2019, kdy měl být v ústředí FSB zabit premiér Dmitrij Medveděv, ale kvůli přítomnosti velkého počtu nejbohatších Židů (Rothschildové, Sheldon Adelson a jiní), byla tato operace odložena.

„Na konci prosince byla polovina našich peněz věnována jedné struktuře, která zorganizovala tento náhlý „odchod“ židovského premiéra Medveděva. Tato struktura bude dohlížet na různá ministerstva a všichni noví ministři budou jmenováni pod jejím dohledem.

„Dne 16. ledna byl šéf centrály banky Sberbank, Herman Gref, tak opilý, že byl převezen do nemocnice Odintsovo z důvodu akutní otravy alkoholem.“ Proto najednou zrušil svůj projev na Gaidarově fóru.“

Dne 18. ledna řekl Gref agentuře Tass News: „Měli bychom se připravit na rozpad existujícího světového řádu. Bude to velmi bolestivé.“

Zdroje FSB také uvádějí, že když byla minulý týden propuštěna Elvira Nabiullina, hlava ruské centrální banky, byly zabaveny mobilní telefony všech zaměstnanců centrální banky a bylo zajištěno obrovské množství dokumentů.

Další věc, kterou nám nahlásili, bylo to, že Jevgenij Ziničev, „šéf ministerstva pro mimořádné situace, se stane hlavou FSB.“

Svobodní zednáři z lóže P3, kteří hlásí spoustu velmi podivných věcí, říkají, že Medveděv, který byl odstraněn, byl ve skutečnosti „mimozemšťan.“

Také francouzský prezident – Rothschildův otrok, Emmanuel Macron je pod dohledem. Byl nucen minulý týden ustoupit z toho svého životního divadla uprostřed nepokojů, které trvají déle než rok. Přichází nová francouzská revoluce, slíbily zdroje francouzského hnutí odporu.

Stejně dramatické, i když méně veřejně známé, se odehrály události minulý týden v Japonsku. První bratranec bývalého císaře Hirohita nám sdělil, že Bank of Japan (centrální banka Japonska) byla znárodněna a Rothschildové i Rockefellerové byli odstřiženi od kontroly této země.

Zdroje britské královské rodiny to potvrzují a říkají, že císař Naruhito a císařovna Masako jsou pozváni do Velké Británie letos na jaře, kde budou mimo jiné diskutovat o vytvoření světové budoucí agentury pro plánování.

Zástupci zednářské lóže P3, Britského společenství a Asijských tajných společností se plánují setkání v Londýně, možná v únoru, aby diskutovali o vytvoření této agentury. Budou také diskutovat o přípravách na kolonizaci vesmíru lidmi, říkají zdroje P3.

Počáteční dohoda spočívá v tom, že v čele plánovací agentury bude sedmičlenný výbor s rozhodnutími přijatými většinou hlasů, uvedl zdroj zapojený do jednání. Výbor bude zahrnovat jednoho zástupce z Afriky, Ameriky (Severní a Jižní), Asie mimo Čínu, Čínu, Evropu včetně Ruska, Indie a muslimského světa. Veto by bylo omezeno na region, který veto vznese. Například, pokud by se svět rozhodl zakázat vepřové maso, Číňané by to mohli vetovat a tak se nadále bude jíst vepřové maso v Číně.
Pokud jde o vepřové maso a Čínu, zdroje CIA v Asii říkají, že proti této zemi probíhá velká ofenzíva. „Západní média neinformují o porážce několika stovek milionů prasat v důsledku vypuknutí nového kmene afrického viru prasečí chřipky (samozřejmě vytvořeného uměle ve zkumavce),“ říká jeden zdroj a poznamenává:

„Vepřové maso je hlavní jídlo Číňanů.“ Konzumuje se každý den. Amerika nemůže nahradit výpadek vepřového masa. Dokážete si představit, co se stane Číňanům bez vepřového masa, které je jejich hlavním zdrojem bílkovin? O tom se ze zřejmých důvodů nemluví. Čína měla polovinu světové nabídky prasat s počtem více než 700 milionů prasat. To poskytuje hlavní zdroj bílkovin pro 1,3 miliardy lidí.“

Zdroje nám také řekly následující:

„Xi Jinping a jeho přátelé stojí za protesty v Hongkongu.“ Jeho plánem je způsobit pád Hongkongu a proměnit Macau a Šanghaj v nová finanční centra. Čína od začátku financuje protestující.

„HSBC právě přemísťuje své regionální sídlo do Singapuru.“

„Čínská vláda plánuje zrušení všech pronájmů, které byly uzavřeny s Velkou Británií, což znamená, že převezmou pozemky a budovy v Hongkongu (HK).“ Plánují také zrušení HK dolaru a umožní výměnu všech HK dolarů za Yuan po dobu až šesti měsíců. Jak vidíte, Čína se chystá zničit Hongkong. Ovšem střelí se sami do vlastní nohy, jak se říká, protože HK je jejich spojení s penězi Západu. Čína se tak může zhroutit zevnitř.“

Zdroj dále říká:

„Čína byla vyhozena z Laosu, Myanmaru a Vietnamu. Už ji nechtějí ani nepotřebují.“

USA podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů také provedly sofistikovaný útok na Čínu skrze Japonsko. To bylo ve zprávách viděno jako boj mezi Jižní Koreou a Japonskem o historické záležitosti. Ve skutečnosti to však byla záminka k zastavení japonského exportu klíčových polovodičových zařízení do Jižní Koreje. To mělo mít zase za následek zastavení čínského polovodičového průmyslu, tvrdí zdroje.

Nový boj o moc nad Afrikou se také odehrává s Číňany. Příkladem je, že tato dezinformace byla zaslána (pravděpodobně Číňany) o Brity vedeném summitu o Africe. Podle této dezinformace:

„Summit, organizovaný Borisem Johnsonem, bude hostit mnoho hlav států a vládních představitelů, společností, mezinárodních institucí, mezinárodních špionážních agentur a kontrarozvědek, aby představily investiční příležitosti v Africe a diskutovaly o implementaci NWO. Bude představovat diskusi nejvyššího výboru na téma „melanin a kontrola černých lidí.“

Ovšem aktuální shrnutí summitu zveřejněné britskou vládou zní takto:

„Summit bude pořádat předseda vlády a spojí podniky, vlády a mezinárodní instituce, aby ukázaly a propagovaly šíři a kvalitu investičních příležitostí v celé Africe. Summit posílí partnerství Spojeného království s africkými zeměmi s cílem vybudovat bezpečnou a prosperující budoucnost pro všechny naše občany. Uvede do pohybu nové a významné investice s cílem vytvořit pracovní místa a posílit vzájemnou prosperitu.“

Jinými slovy, konečně vidíme západní odpověď na čínskou iniciativu novodobé hedvábné stezky.

V každém případě čínští zednáři prohlašují, že řeči o zhroucení Číny trvají už celá desetiletí a vždy se ukázaly jako mylné. Říkají, že čas je na jejich straně, protože mají nadřazený systém vládnutí a ekonomického řízení, takže budou i nadále růst rychleji než Západ.

Číňané nyní také převzali vedoucí postavení v oblasti ochrany životního prostředí. Nejnovější zprávy, které to podporují, zahrnují čínské plány na zakáz plastů na jednorázové použití a desetileté rybářské moratorium na Yangtze.

K útoku na Čínu dochází v souvislosti se stále roztoucím kolapsem vlády Korporace USA ve Washingtonu D.C. Režim je ochromen vnitřími rozbroji a inscenovanými událostmi. Nejnovějším je shromáždění ve Virginii, jehož součástí jsou krizoví aktéři, zbrojní lobbisté, najatí ranaři, tajní policajti, občanští novináři atd. Probíhá také falešná obžaloba (impeachment) proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Falešná show odvádí pozornost od skutečných zločinců ke konci časů, kteří nyní obklopují prezidenta Trumpa. Mluvíme například o nedávném pokusu o zahájení třetí světové války v Íránu zavražděním íránského generála Kasema Solejmaniho a sestřelením ukrajinského civilního letadla.

Skutečnost, že letadlo bylo vzdáleně uneseno a nasměrováno k íránské vojenské základně – jasný válečný zločin – je nyní publikováno ve zprávách hlavního proudu.

Kanadský premiér Justin Trudeau, ve znamení skutečného zlomu v anglonském světě, obviňuje USA ze sestřelení ukrajinského dopravního letadla. To se děje v době, kdy britský ministr obrany Ben Wallace oznámil, že jeho země ukončuje svou vojenskou alianci s Trumpovým režimem.

Také zdroje Pentagonu dávají jasně najevo, že jsou unaveni politickými hrátkami a patolízalstvím ve Washingtonu DC. Pentagon je také znechucen z bojů Izraele jako zástupce na Blízkém východě, říkají zdroje.

Jasným znakem toho, jak se americký režim stal ničemným, bylo, když ministr zahraničí Mike Pompeo řekl: „Zničení Solejmáního je příkladem nové americké strategie zaměřené na odrazování jeho odpůrců. To platí stejně pro Írán, Čínu a Rusko.“ Někdo by měl Pompea upozornit, že atentát je obousměrná ulice.

Trumpův režim také pokračuje ve výhrůžkách Evropě a stažením se z vojenských cvičení NATO.

Nakonec slyšíme stále důvěryhodnější informace z více zdrojů o bitvách probíhajících v hlubinných podzemních základnách. Podívejme na seismografy z indického podzemního jaderného testu oproti těm z přírodního zemětřesení.

Nedávná zemětřesení v Portoriku, kolem podzemních základen u China Lake v Nevadě a Kalifornii, v Kumamoto, Japonsku atd., všechna nesou známky uměle vyvolaných zemětřesení.

Více zdrojů nám říká, že našli děti v klecích a jiné hrůzy na některých z těchto základen, které jsou nyní obsazeny nebo zničeny Bílými klobouky. Japonské zdroje nám říkají, že 14 000 japonských dětí bylo každý rok prodáno chazarské mafii. Statistiky FBI ukazují, že v USA každý rok zmizí 40 000 dětí. Mnoho z nich je nyní zachráněno z klecí v podzemních základnách, tvrdí zdroje Pentagonu.

Nakonec nám naše antarktické zdroje řekly, že to, co se nyní děje na povrchu planety, je mnohem důležitější. Bylo nám slíbeno více informací o tomto tématu někdy v budoucnu.

Zdroj: 1

loading...