Prožíváme nejnebezpečnější období svého života. Trump označil, odkud pochází zlověstné síly…

single-image

„Máme prezidenta, který nemá ponětí, co se děje. Nemá ponětí, co dělá, nemá ponětí, co říká a kde se nachází,“ upozornil bývalý prezident USA Donald Trump. (Foto: Youtube)

Největší hrozbou pro USA není Rusko, Čína ani žádný jiný cizí stát, ale „radikální levicoví“ politici, kteří nyní řídí Ameriku, prohlásil bývalý americký prezident Donald Trump na nedělním republikánském shromáždění v michiganském městě Washington.

Kvůli politice Joea Bidena, která zahrnovala vzdání se ruské energetiky, se Amerika nyní „potácí na pokraji ekonomické noční můry známé jako stagflace… to je současná inflace a recese“, řekl 45. prezident USA.

„Prožíváme nejnebezpečnější období svého života. A máme prezidenta, který nemá ponětí, co se děje. Nemá ponětí, co dělá. Nemá ponětí, co říká a kde se nachází. Kromě toho odvádí fantastickou práci,“ zdůraznil před mohutným davem, který držel transparenty „Zachraňte Ameriku“ a skandoval „USA! USA!“.

„Navzdory všemu, co slyšíte a vidíte o Číně, Rusku, Íránu a dalších, naše největší nebezpečí nehrozí zvenčí, ale od nemocných a radikálních politiků, kteří vědomě či nevědomě chtějí naši zemi zničit,“ řekl za jásotu publika.

„Vše, čeho se radikální levice dotkne, se změní v katastrofální průšvih,“ zdůraznil Trump a obvinil Bidena a demokraty v Kongresu, že vedou „válku proti americké energetice“ a vytvářejí situaci, kdy je střední třída „drcena nejvyššími cenami benzínu a potravin v dějinách naší země“.

Podle pětasedmdesátiletého Bidena bude inflace letos stát průměrnou rodinu v USA odhadem 5 200 dolarů. „Bidenova slabost nám způsobila katastrofu na Ukrajině,“ dodal s odkazem na probíhající vojenskou operaci Ruska v této zemi a zároveň obvinil prezidenta z nárůstu kriminality a přílivu migrantů z Mexika.

Vyzval své příznivce, aby v listopadových volbách volili republikány. „Znovu získáme Kongres,“ prohlásil Trump.

Zdroj: 1

loading...