Probudí se lidé konečně? EU představila vakcinační pas. Bez vakcíny, testu nebude možné cestovat…

single-image

Evropská komise ve středu oficiálně představila [1] chystaný program Digital Green Certificate (DGC) inspirovaný podobným projektem v Izraeli. (Foto: EU Commision, Twitter)

Bude se jednat o elektronickou databázi všech obyvatel členských zemí EU, kteří budou chtít cestovat z jednoho členského státu EU do druhého. Tento covidový pas bude mít papírovou i elektronickou podobu, lidé si do svých mobilů nahrají aplikaci a dostanou do ní jeden ze tří certifikátů. Prvním certifikátem bude potvrzení o očkování proti Covid-19, které do mobilu nahraje organizace provádějící očkování dotyčné osoby.

Druhým certifikátem bude potvrzení o testu PCR anebo o antigenním testu, certifikát do aplikace nahraje opět organizace, která toto testování bude provádět. Třetím certifikátem bude potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 a tento certifikát do aplikace pacienta nahraje obvodní lékař. Aplikace bude propojena na společnou evropskou centrální databázi držitelů těchto certifikátů, do které se budou nahrávat data z jednotlivých nižších národních databází jednotlivých států.

Oficiální představení EU covidového pasu

Bez této aplikace v mobilu, resp. bez alespoň jednoho certifikátu v této aplikaci nebude možné v rámci Schengenu cestovat. V důsledku to znamená, že volný pohyb osob v Schengenu tímto okamžikem definitivně skončil. Rovněž to bude znamenat trvalé hraniční kontroly na hranicích zemí EU, takže se vrátí dlouhé kolony a mnohahodinová čekání na hranicích. Na německé televizi ARD již byla odvysílána reportáž rozebírající důsledky zavedení DGC v Evropské unii s konstatováním, že je to de facto počátek konce Evropské unie.

Daleko horší zprávou je, že toto opatření de facto způsobí flagrantní porušení článku 13 Charty lidských práv, kde se v odstavci č. 2 hovoří o tom, že každý má právo opustit kteroukoli zemi, i svou vlastní, a vrátit se do své země [2]. Po zavedení DGC pasů to však již platit nebude. Lidé budou podobně jako v dobách komunismu vězni ve svých vlastních zemích. A to si musíme vysvětlit, aby to pochopili i mladší čtenáři Aeronetu, kteří cestování před rokem 1989 nezažili.

Evropská unie se rozhodla, že zavede novodobé výjezdní doložky pro účely cestování mezi zeměmi EU v rámci Schengenu

Když jste chtěli za dob komunismu vycestovat do západních zemí, potřebovali jste tzv. výjezdní doložku, tedy komunistickou obdobu dnešních chystaných covidových certifikátů. Československo bylo signatářem Charty lidských práv OSN a rovněž bylo signatářem Helsinského protokolu. Oba tyto dokumenty garantovaly občanům signatářských zemí svobodu cestování, ale socialistické země našli v protokolech díru a kličku. Socialistické státy totiž nezakazovaly svým občanům vycestování, ale “pouze” kompulzivně podmiňovaly vycestování splněním formálních podmínek.

A formální podmínkou byl souhlas zaměstnavatele s vycestováním v důsledku centrálně plánované ekonomiky. Bylo argumentováno tím, že kdyby mohli lidé cestovat kdykoliv a jakkoliv, narušilo by to pracovní plán a plnění norem podniků. Proto si socialistické státy v rámci Helsinského protokolu vymohly, že mohou svým občanům regulovat výjezdy do ciziny s ohledem na národohospodářské plánování. Ve výsledku se tak mnoho nepohodlných osob na západ nikdy nedostalo.

Zabezpečení certifikátů

Uplynulo 32 let a do Evropy se znovu vrátí výjezdní doložky, které tentokrát už nebudou vázány na souhlasy podniků s výjezdem pracovníka do ciziny, ale budou vázány na podstoupené očkování, testování anebo zdravotní záznam o prodělání nemoci. V ničem jiném se to neliší, dámy a pánové. Covidové pasy jakým bude DGC jsou v podstatě staré a známé výjezdní doložky před rokem 1989. Samotný výjezd vám de jure stát zakazovat nebude, ale de facto budete vězni ve své zemi, pokud odmítnete očkování, anebo testování, anebo máte to štěstí, resp. smůlu, že jste covidem neonemocněli a tudíž jste nemoc ani prodělat nemohli.

Jedná se znovu jako před rokem 1989 o trik a díru v ochraně lidských práv, kdy de jure vám nikdo cestování nezakazuje, ale de facto musíte projít procesem získání výjezdní doložky, v tomto případě procesem obstarání DGC aplikace do mobilu a dostavení se na příslušné oddělení, kde vám stříknou do žíly vakcínu, anebo strčí do nosu špejli tak hluboko, až se z toho pozvracíte. Bez jednoho či druhého certifikát nedostanete, a tím pádem nevycestujete. To samé jako před rokem 1989, když jste neprošli procesem a nedostali jste doložku.

Evropská komise si plete svobodu s privilegiem, v celém Schengenu se už nebude cestovat svobodně, ale pouze privilegovaně a pouze pro ty, kteří budou mít vakcínu nebo test

A představte si, že po 32 letech Evropská unie zkouší na občany stejné chucpe a báchorky o svobodě cestování, že nikdo nic omezovat nebude, že svobodné cestování je právo. Ale k tomuto právu potřebujete vakcínu anebo test, panečku! Komisař Didier Reynders uvedl, že “… očkování nebude podmínkou cestování. Všichni občané EU mají základní právo na volný pohyb v EU, a to platí bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou očkováni. Digitální zelený certifikát usnadní uplatňování tohoto práva, a to i prostřednictvím testovacích a obnovovacích certifikátů,“ uvedl Didier Reynders pro média. To je úplně stejné, jako kdyby někdo řekl. že svoboda slova je zaručena, ale nejprve musíte dostat papír a povolení, že vůbec můžete něco psát.

Tvrdit potom, že je to svoboda, by asi nikoho nenapadlo, protože svoboda čehokoliv nesmí být ničím podmíněna, jinak to není svoboda, ale privilegium. A právě tyto pojmy a dojmy politici nejen v Bruselu už více jak rok zaměňují. Jestliže je cestování mezi členskými státy čímkoliv podmíněno, a je úplně jedno čím, s výjimkou toho, co nelze podmínit z principu podstaty, jak je např. narození v členské zemi EU, čímž se nabývají práva ve vztahu k Schengenu, tak to potom znamená, že už nejde o svobodu a lidské právo občana EU ke svobodnému cestování, ale stává se z toho privilegium a de facto kastovní systém.

Lidé budou předkládat mobil na kontrolních bodech

Podle průzkumů evropských agentur má třetina obyvatel EU ostrý a nesouhlasný postoj k vakcínám a testování, takže zhruba 130 milionů obyvatel členských zemí EU se stane vězni ve svých vlastních zemích, kteří nikdy nebudou moci v EU cestovat, protože bez DGC pasu je nikdo nikam nepustí. Jak tedy říká Evropská komise, očkování nebude podmínkou pro cestování v EU, ale podmínkou bude vlastnictví DGC pasu a v něm jeden ze tří certifikátů. Když tedy člověk nebude očkovaný, tak bude muset být alespoň testovaný. A když odmítne strkat si do nosu špejle, po kterých dokonce mnoho lidí do několika dnů záhadně onemocní Covidem-19, až to začíná být podezřelé, tak prostě člověk nikam nevyjede. Jeho lidské právo za článku 13 Charty bude pošlapáno.

Čím více se lidé testují, tím více nemocných lidí se objevuje a čtenáři začínají hlásit podivné incidenty z podnikových celoplošných testování

Do redakce dostáváme už nezvykle velké množství emailů od lidí, kteří nám píší, že byli zdraví, ale když šli na své první testování na C-19 v životě, tak druhý den ráno, někdy až po 48 po hodinách, je začalo bolet v krku, brní je ruce, mají horečku a po dalším testu mají potvrzeno, že mají Covid-19. Teď budu doslova citovat paní Lenku z Liberce, která nám napsala včera email se svojí zkušeností a vytáhnu z něj jen toto:

Cítím se jako blbá husa, že jsem na ten test v podniku šla, měla jsem zůstat radši na home ofisu. Po výtěru z nosu mi řekli, že jsem negativní. Ale druhý den ráno jsem měla oteklý krk, kašel, horečku a brněla mně levá ruka, potom i pravá. Objednala jsem se na PCR test a mám už potvrzeno, že jsem pozitivní. Než mi strčili v práci do nosu tu špejli, byla jsme zdravá. Manžel mi vynadal, že jsem kráva, že na těch špejlích jsou viry přímo z továrny, jeho kolega zažil stejnou věc, byl zdravý, druhý den ráno po testu ve firmě měl taky oteklý krk jako já. Pane VK, oni opravdu asi na těch špejlích mají viry a tím se šíří nemoc a zvyšují ta čísla nakažených. Nemohl byste o tom zjistit víc? Čím víc se testuje, tím víc lidí onemocní. To je šílený, jak se to dá zastavit?”

Podobných svědectví jsme do redakce Aeronetu za posledních 10 dní dostali už přes tři desítky a dříve to nebylo, děje se to teprve až teď. Jedná se přitom o čtenáře ze všech koutů republiky, není to problém jednoho regionu, že by někde v nějakém podniku nebo místě měli vadné či přímo škodlivé testy, ale zdá se, že buď se lidé nakazí ve frontě v práci při čekání na test, anebo opravdu na těch špejlích něco je, protože není normální, když druhý den ráno po výtěru z nosu má člověk oteklý krk a typické příznaky něčeho, co připomíná chřipku, ale člověku třeští hlava, zvrací a brní mu ruce, v některých případech i nohy.

A sami se dívejte na statistiky, jak v ČR celkem 3 týdny po zahájení plošného testování prudce stoupají čísla nakažených. Jen shoda náhod? To těžko. Začalo to na Slovensku minulý rok, kde vláda Igora Matoviče jako první země na světě spustila celoplošné testování a od té doby rostou čísla nakažených na Slovensku do astronomických výšin. Všechno to zapadá do sebe jako skládačka. EU znovu po vzoru někdejšího Východního bloku zavádí výjezdní doložky a Slovensko jde znovu příkladem.

Slováci nesmí na dovolenou do ciziny, mohou jenom za prací! A v Izraeli schválili covidové sledovací náramky jako pro vězně, zatím pouze pro lidi vracející se z ciziny

Právě včera slovenská vláda oznámila, že zakazuje slovenským občanům opuštění území státu za účelem dovolené [3], aby to prý nebyla diskriminace těch okresů Slovenska, které nesousedí se státní hranicí, takže lidé sice nemohou překračovat hranice okresů, ale dosud mohli cestovat do ciziny a překračovat státní hranici. To nyní bylo ukončeno a Slovensko znovu jako první země EU zakázala svým občanům opustit území státu, v rozporu s článkem 13 Charty lidských práv OSN.

Slováci mohou do ciziny jen za prací jako pendleři, takže lidé přechází hranice na nákupy do Polska načerno v noci, máme v redakci informace o organizovaných přechodech zelené hranice v lesích, doslova jako za války. Ze Slováků se tak stávají vězni ve své vlastní zemi. A to je teprve začátek, protože dalším příkladem jde Izrael. Jejich Knesset totiž schválil [4] covidové náramky na sledování těch Izraelců, kteří se vrátí z ciziny a nechtějí do karantény.

Dostanou na zápěstí náramek jako vězni, náramek bude monitorovat jejich pohyb a sledovat, jestli nechodí do míst, kam chodit nesmějí. V první fázi se to bude týkat jen lidí vracejících se z ciziny do Izraele, ale izraelská média už varují, že náramky se mohou dostat i na ruce odmítačů očkování či testování, panečku! A kde jste o tom četli poprvé? Už skoro před rokem na Aeronetu! Pamatujete na má slova?

Nejprve vám dají papírové covidové pasy, potom vám je dají do mobilu. Ale protože mobil můžete zapomenout doma, dají vám na ruku náramek, nebo na krk obojek, anebo čip pod kůži, protože ani jedno z toho už nikde nezapomenete. A vidíte, v březnu 2021 už to není konspirace pana VK, ale je to realita v Izraeli. Je to covidový teror bez hranic. Lidé jako nevolníci ve vlastní zemi, kteří mohou vycestovat jen tehdy, pokud se nechají sledovat a šmírovat, nejprve pomocí mobilů, později náramků a nakonec i pomocí čipů. Brave New World dorazil a lidé se nebudou stačit divit, co se to děje s jejich svobodami a právy.

Zdroj: 1

loading...