Prezident Trump zveřejnil prohlášení poté, co byl zproštěn obvinění

single-image

Nejprve chci poděkovat svému týmu oddaných právníků a dalším spolupracovníkům za jejich neúnavnou práci při prosazování spravedlnosti a bránění pravdy. (Foto: Flickr)

Mé nejhlubší díky patří také všem senátorům Spojených států a poslancům Kongresu, kteří hrdě stáli za ústavou, kterou všichni ctíme a jejíž právní principy považujeme v srdci naší země za posvátné.

Naše opatrovaná ústavní republika byla založena na nestranném právním státě, nepostradatelné ochraně našich svobod, našich práv a našich svobod.

Je smutným komentářem k naší době, že jedna politická strana v Americe dostává volnou ruku k očerňování právního státu, hanobení donucovacích orgánů, povzbuzování davů, omlouvání výtržníků a přeměně spravedlnosti v nástroj politické pomsty a pronásledování, zápisům na černou listinu, odstraňování a potlačování všech lidí a názorů, s nimiž nesouhlasí. Vždy jsem byl a vždy budu zastáncem neochvějného právního státu, hrdinů vymáhání práva a práva Američanů pokojně a čestně diskutovat o dnešních otázkách bez zášti a bez nenávisti.

Toto byla další fáze největšího honu na čarodějnice v historii naší země. Žádný prezident nikdy ničím takovým neprošel, a tato situace pokračuje, protože naši protivníci nemohou opomenout téměř 75 milionů lidí, což je nejvyšší počet všech dob pro kdy úřadujícího prezidenta, který nás ještě před několika málo měsíci volil.

Chci také vyjádřit svůj vděk milionům slušným, pracovitým a zákon dodržujícím, Boha a zemi milujícím občanům, kteří statečně podporovali tyto důležité zásady v těchto velmi těžkých a náročných časech.

Naše historické, vlastenecké a krásné hnutí Make America Great Again (Udělejme Ameriku znovu velkou) teprve začalo. V následujících měsících se s vámi budu mít o co podělit a těším se, že budeme pokračovat v naší neuvěřitelné společné cestě za dosažením americké velikosti pro všechny naše lidi. Nikdy dřív tu nic takového nebylo!

Máme před sebou hodně práce a brzy se objevíme s vizí jasné, zářivé a neomezené americké budoucnosti.

Neexistuje nic, čeho bychom společně nemohli dosáhnout.

Zůstáváme jedním lidem, jednou rodinou a jedním slavným národem pod Sluncem a je naší zodpovědností zachovat toto velkolepé dědictví pro naše děti a pro další generace Američanů.

Ať Bůh žehná vám všem a ať Bůh navždy žehná Spojeným státům americkým.

Zdroj: 1

loading...