Pravdivá reportáž pracovníka Americasvoice.news ze stanoviště pro novináře, která bylo speciálně vybudováno kvůli inauguraci…

single-image

„Je to ta nejbizarnějí věc, jakou kdy v životě uvidíte. Na Bidenově inaguraci je nějakých 100 lidí. Je to dystopické. Víc lidí je tady nahoře s tiskem sledujícím Kapitol… na trumpa na letišti ve West Palm Beach čeká víc lidí, než je tady na inauguraci. Vskutku neuvěřitelná doba v historii. Byl jsem na inaguracích od Bushe po trumpa, na všech bylo půl milionu až milion lidí. Je to strašidelné. (Foto: Anonup)

Je to poprvé, co Biden má na svojí akci tisíce lidí, ale všichni jsou to vojáci Národní gardy, které sem donutili přijít. Dole nejsou žádné bezpečnostní hrozby. Je to jenom lež. A myslím, že dovezli těch 25 vojáků, protože Biden by nedostal na inauguraci dost lidí, takže tohle byla zástěrka. Je to velice smutné.

Chtěl jsem přijít sem nahoru a žertovat, ale jsem vlastně smutný. Tohle místo je město duchů, celé D.C. je město duchů….. Pravda vyjde najevo…. Dělám, co můžu, abych nezvracel…

Je potvrzeno, že Steele si všechno vymyslel jako zástěrku a celá ta věc s Ruskem byla zinscenována. Hrajou hymnu, nikdo tu není. Je to ta nejujetější, nejpodivnější věc vůbec. A zajímalo by mě, jestli nám ještě někdy bude dovoleno shromáždit se před Kapitolem a na Mallu.

Video ZDE.

Zdroj: 1

loading...