Pozor: Uniformované mladé dívky s copánky procházejí Saskem!

single-image

„Zneklidňující pochod dívek v Sasku,“ píše Bild. Die Welt je velmi znepokojený a píše: „Etnické symboly na rukávech – uniformované mladé dívky putují přes Sasko!“. (Foto: Archyde.com)

A Focus uvádí paralely k nacionalistickým časům a Federaci německých dívek: „Dva případy za několik dní: Podivný dívčí pochod v Sasku způsobuje zmatek“.

Z čeho jsou německá mainstreamová média nadšená? Levicoví radikálové „Dresden Nazifrei“ vyvolali poplach tím, že zveřejnili fotografie dívek s copánky, uniformami a odznaky, které se pohybují stejným krokem mezi Saxonem Wehlenem a Rathenem.

Levicová radikální parta spolu s jejími sympatizanty šíří paniku na sociálních médiích více jak dva dny, kdy se chystá převzít Čtvrtou říši:

Fotografie ukazují skupinu mladých žen před starým stavebním pozadím na drážďanském Neumarktu. Kvalitní médium „Welt“ nezapomíná poukázat na to, že to je místo, kde se zlá Pegida schází na svých shromáždění.

Saská služba pro ústavní ochranu však říká, že nemá informace o letním táboře pravicových extremistů v drážďanské oblasti. Není dostatek důvodů k zastavení agitace ze strany levicové diktatury.

Zatím jsme toto seskupení nemohli zařadit. Může to být nová, ale je to zjevně pravicová mládežnická organizace, “ říká Kerstin Köditzová, členka státního parlamentu nástupnické strany SED.

Další skupina těchto holčiček se tento týden objevila v Drážďanech, asi 50 km od Wehlenu a Rathenu. „Tohle je skupina tzv. Freibundu,“ varuje levicová představitelka. Köditzová, která je obeznámena s extremistickými mládežnickými organizacemi a nepřátelstvím vůči ústavě, protože socialistka pracovala na plný úvazek v okresním vedení FDJ v Lipsku-West.
„Musíte cítit nenávist a nespokojenost, když uvidíte několika dívek se sukněmi a copánky, které putují přes Sasko a zpívají a hrají několik písní za pár haléřů a volají po policii?“  píše Felix Krautkrämer, redaktor JF, na Twitteru.

V mainstreamových médiích se však ukazuje  „pochod dívek“ jako nezajímavý a nebudící nebezpečí z copatých mladých dívek:

„Zvenčí jsou to hezké dívky s dobře upraveným vzhledem.“

„Vidím jen hezké dívky. 

Sukně blond, copánky a sukně. Trend nebo nový styl? Nový obrázek na našich ulicích. “

„Podezřelé – Pokud se mladí lidé přiznají ke své vlasti, je to v Německu velmi podezřelé. Přineste nacistickou sovu. “

Dívky nosí copánky jako Greta Thunbergová. Zjevně jsou v kontaktu s přírodou a migrují bez emisí CO2 přes německé země. Každá přírodní zelená musí být šťastná. “

„Nacisté … všude nacisté – … pomalu se stává čím dál bizarnější. Slova jako „Mohrenkopf“ jsou zakázána, vše, co není barevné a zbývá, je „nacistické“. Vědí ti co to prohlašují, co byl tehdy nacista, který schvaloval vraždu milionů lidí? Tento termín je zcela inflační a používá se pro všechno a pro každého, kdo nechce sdílet všechna přehnané šílenství.

Zdroj: 1

loading...