Potvrzeno! Vystoupení Donalda Trumpa v Bílém domě s projevem o přiznání porážky byl Deep Fake, jenže ve videu je zakódovaný děsivý vzkaz, který odkazuje na organizaci QAnon! Co se stalo s Donaldem Trumpem?

single-image

Informace okolo zmizení Donalda Trumpa začínají nabírat skutečně na neuvěřitelných obrátkách. Jsou to již 4 dny, kdy veřejnost mohla vidět Donalda Trumpa naživo, a to zcela prokazatelně, za přítomnosti novinářů, fanoušků, svědků, prostě skutečně na vlastní oči. Od 6. ledna, kdy Donald Trump vystoupil před Bílým domem na obrovské demonstraci svých fanoušků, ho nikdo už neviděl a naživo nespatřil, neposkytl žádný rozhovor, a to ani alternativním novinářům a televizím, kterých je opravdu dost, nevystoupil ani z nějakého nahraného videa, kde by fanouškům svým tradičním stylem vysvětlil, co se bude dít dál, a to poté, co jim 6. ledna před Bílým domem slíbil, že nikdy porážku neuzná, a že si to nikdo nenechá líbit, aby se Američanům takto ukradly volby. (Foto: Rumble)

Jak je možné, že o pouhý den později tak trapně a servilně uznal porážku, oznámil předání moci a pouze se omezil na ostrou kritiku svých vlastních fanoušků, kteří vtrhli do Kapitolu jen pár desítek minut po jeho vlastním emotivním projevu? Jak je to možné? Už před 2 dny jsme přinesli video a článek [1], který potvrzuje, že video Donalda Trumpa z Bílého domu je deep fake, tedy počítačový podvrh. Jenže, přes víkend se objevily na internetu další rozbory, které toto podezření o deep fake totálně potvrzují. V nahrávce z Bílého domu jsou totiž podivnosti a anomálie, které potvrzují počítačové zpracování obličeje Donalda Trumpa. Připravil jsem pro vás výše titulkované video, kde sami na vlastní oči jednotlivé důkazy máte předložené.

Přilepená hlava Donalda Trumpa na cizím těle na videu z Bílého domu

Kdokoliv video z Bílého domu zkonstruoval, použil k tomu databázi hlav a obličejů Donalda Trumpa, ale databáze asi nebyla příliš bohatá, protože lidem a grafikům se podařilo odhalit, že ve videu se nachází naprosto identické sekvence stejných obličejů Donalda Trumpa na různých místech videa. Z hlediska matematické statistiky je to prakticky vyloučené, že něco takového by se stalo přirozeně.

Tělo Donalda Trumpa se pohybuje, ale obličej zůstává naprosto a dokonale digitálně identický. Takové okamžiky jsou ve videu rovnou ve dvou případech. Další chyba je s krkem a límcem košile Donalda Trumpa. Hlava s krkem totiž často překrývá límec košile, je evidentní, že hlava je počítačově na hlavu figuranta přilepená počítačovým programem. Stejně tak se objevují divné stíny přímo pod krkem Donalda Trumpa. Níže máte zmíněné originální video z Bílého domu bez editací a úprav.

Dnešní technologie deep fake skutečně dokážou realisticky napodobovat obličeje lidi a vkládat jim do úst předem určená slova a věty, ale identické snímky, tzv. frejmy ve videu, jsou nejtvrdším důkazem o tom, že projev Donalda Trumpa je deep fake. Jenže, to hlavní odhalení je naprostá bomba. V tom videu jsou totiž použity dvě kamery ze dvou úhlů a v čase videa 1:28 dojde k přestřihu záběru z boku na prezidenta, a tento boční záběr trvá přesně a dokonale rovných 17 sekund, a poté se záběr kamery vrací na čelní pohled a už na něm zůstává až do konce projevu. Proč ve videu, kde Trump oznamuje přiznání porážky, dochází k tomuto propagačnímu střihu kamery z profilu, tedy z boku? Protože se jedná o vyslaný vzkaz!

Organizace Q-Anon zakódovala do videa z Bílého domu vzkaz

Číslo 17 totiž odkazuje na 17. písmeno anglické abecedy, což je písmeno “Q” a představuje symbol hnutí Q-Anon, které bojuje proti Deep State za použití okultních procesů řízení. Jenže, to není všechno. Když jsem se podíval na tento vzkaz, zarazil mně čas přestřihu kamery na profil, který nastává v čase 1:28 videa. Tenhle číselný zápis mi připomíná číslování veršů z Bible. Jenže, z jaké knihy? Takže jsem šel přes VPN na americký Google a zadal jsem prostě do Googel Search dotaz “Bible 1:28” a jako první na mně vyskočilo: “Isaiah 1:28” a to znamená Starý zákon a Kniha Izajášova. A tento verš uvádí naprosto brutální, ale přitom všeříkající vzkaz:

Isaiah 1:28 – But rebels and sinners will be completely destroyed, and those who desert the Lord will be consumed.

V překladu z anglo-saské Bible to znamená: “Ale rebelové a hříšníci budou úplně zničeni, a ti, kteří opustili Boha, budou pohlceni.”

Přestřih videa trvá 17 sekund a končí v čase videa 1:45. Tento číselný údaj jsem znovu použil na americkém Google ve spojení s Biblí a vyskočilo hádejte co? John 1:45 jako verš, tedy pro změnu Nový zákon. A tento verš uvádí:

John 1:45 – Philip went to look for Nathanael and told him, “We have found the very person Moses and the prophets wrote about! His name is Jesus, the son of Joseph from Nazareth.”

Filip šel hledat Nathanaela a řekl mu: „Našli jsem osobu, o které psal Mojžíš a proroci! Jmenuje se Ježíš, syn Josefa z Nazaretu.“

Tento verš je církví svatou považovaný za verš nehynoucí naděje zázraku. A aby to bylo úplně jasné, prostřední jméno Donalda J. Trumpa je “John”. Do videa z Bílého domu tak Q-Anon zakódoval vzkaz, který dokáží dešifrovat jen lidé obeznámení s procesy okultního řízení, což samozřejmě platí i o kádrech Deep State. Čas videa 1:28 je varováním a provoláním, že nepřátelé Boha, členové Satanovy synagogy, členové Deep State a jejich zločiny krevních rituálů na dětech a bezbranných budou potrestány.

Donald Trump se nemůže ukázat naživo, ani před Bílým domem, ani při inauguraci podvodníka Bidena

Jenže, tento vzkaz může být nejen povzbuzením, ale i strašlivou zprávou, že Donald Trump je buď po smrti, nebo byl odsunut do bezpečí, protože mu hrozí bezprostřední likvidace a smrt. Jediným důkazem, který by všechno vyvrátil, by bylo živé vystoupení, ale ne v televizi, ne v záznamu na YouTube, ale naživo před skutečnými lidmi, před davem lidí, případně před poctivými novináři a redaktory, kteří by natočili rozhovor. Mlčení Donalda Trumpa, které trvá už 4 dny, je děsivé, a přestože nechci věřit, že by byl Donald Trump po smrti, jednu věc si musíme zmínit. Úplně přesně jako Donald Trump zmizela před pár týdny i zdravotní sestřička Tiffany Dover z nemocnice ve městě Chattanooga, která zkolabovala po vakcíně od společnosti Pfizer. Psali jsme o tom v několika článcích zde.

Volební mítink v roce 2016 – My jsme Q

Když potom po několika dnech nemocnice chtěla vyvrátit spekulace, uspořádala focení zdravotního personálu na schodišti v nemocnici, ale lidé nakonec odhalili, že něco na té předváděčce nehraje, že Tiffany Dover má jiné vlasy, jinak česané, jiný obličej, sice podobný, ale přesto jiný, a zjistilo se, že jde o její kolegyni, která jí je podobná. Co se stalo s Tiffany Dover? Kam ta sympatická dívka zmizela? Co s ní udělali? A totéž potkalo Ghislaine Maxwell, bývalou pravou ruku a manažerku pedofilního businessu Jeffreyho Epsteina [2]. Její kauza zmizela, párkrát se objevila v tisku, ale lidé si všimli odlišností, že má jinak tvarované uši, jiné rty, chybějící pihu na tváři, jiné zabarvení očí, prostě další zmizení. A teď si řekneme teorii, kterou nikomu nenutím, je to jen na vás, ale poslouchejte dobře.

Pokud je projev Donalda Trumpa z Bílého domu deep fake podvrh, potom Donald Trump nikdy porážku neuznal. A demokraté to zřejmě ví, proto ta panika a snaha o rychlý impeachment. Vědí, že Trumpovo uznání porážky nemá jako deep fake právní platnost

Donald Trump oznámil, že se nezúčastní inaugurace Joe Bidena. Média to samozřejmě označila za skandál, že prostě Donald Trump se neumí chovat ani poté, co v nahrávce z Bílého domu oznámil poklidné předání moci 20. ledna a ostře odsoudil své fanoušky za vtrhnutí do Kapitolu. Jenže, co když to není tak, že Donald Trump by nechtěl jít na inauguraci, ale že prostě to není už možné? Kdo nemůže přijít na inauguraci? Buď ten, kdo je mrtvý, anebo ten, kde je uvězněný, anebo ten, kdo se skrývá, protože mu jde o holý život. A před námi jsou pouze tyto 3 možné varianty.

Donald Trump se sice jakoby ozývá na různých platformách, tady a támhle, ale to není důkaz, je dokonce známo, že mnoho tweetů za něj píše jeho syn Donald junior, podobně jako Andreji Babišovi mnoho, nebo skoro všechny tweety a statusy píše poradce Marek Prchal, takže to není důkaz, když Trump napíše na Parler nebo na Gab, případně skrze Twitter svého poradce nějaký vzkaz. Fanoušci to dlouho nevydrží, budou požadovat jeho živé vystoupení před Bílým domem, naživo, případně na nějaké demonstraci.

Architektura QAnon – Donald Trump jako svatý patron všech bídných a chudých

A pozor, co nám k tomu napsal náš právník. Pokud video z Bílého domu je deep fake, tedy podvrh, potom z právního hlediska Donald Trump nikdy neuznal volební porážku! Z právního hlediska může stále a legitimně uplatňovat nárok na prezidentské znovuzvolení a na usilování o přezkoumání volebních nesrovnalostí. K tomu přezkumu by ale už nikdy nedošlo, kdyby americký Kongres schválil impeachment Donalda Trumpa.

Potom by už přezkum voleb pozbyl smysl, protože prezident odvolaný v impeachmentu již nemůže usilovat o prezidentský post, ani o nové volby. Chápete? Právě toto může být důvod, proč Kongres a Nancy Pelosi, která má navíc nahnáno, že dojde k uveřejnění dat z jejího notebooku, tak usilovně tlačí na impeachment Donalda Trumpa, protože vědí, tuší a mají informace, že Trumpovo video z Bílého domu nemá právní platnost, protože je to podvrh. Kdyby to nebyl podvrh, Kongres by byl v klidu.

Nancy Pelosi možná není až tak šílená, protože Trump se zřejmě nachází na letecké vojenské základně v Texasu s jadernými leteckými pumami

Donald Trump podle mého názoru, z těch 3 variant, je u svých lidí a loajálních vojáků, hovoří se o letecké základně Dyess Air Force Base ve městě Abilene v Texasu. A hádejte, čím je ta základna zvláštní? Je to totiž strategická operační letecká základna a centrum vrchního velení leteckých bojových operací s jadernými leteckými pumami doručovanými strategickými bombardéry B-52 a B1-B, které jsou rozmístěny na základně. A potom by dávalo smysl, proč šílená Nancy běhá po Kongresu a bije na poplach, že by Donald Trump mohl použít jaderné zbraně. Jenže, zjevně se nejedná o rakety odpalované ze sil, ale o letecké jaderné pumy dopravované bombardéry.

Přítomnost Donalda Trumpa na základně s jadernými zbraněmi by potom mohla být pojistkou Donalda Trumpa před Deep State a před pokusem zabít jeho a jeho rodinu. Potom se nedivte, že Deep State zuří jako nepříčetný, že Big Tech jako nepříčetný banuje Trumpa a tisíce lidí z okruhu konzervativců, potom se nemůžete divit, že Apple a Google se snaží zlikvidovat Parler jako svobodnou alternativu ke Twitteru, potom se nedivte, že nosatý Jeff Bezos jako majitel Amazonu nařídil vypnout cloudové serveru Parleru dnes po půlnoci, ale není jasné, jestli evropského nebo amerického východního času. Toto je válka a vzkaz Q-Anon v Trumpově videu není podle mého názoru smuteční vzkaz a slib pomsty Deep State za smrt Trumpa, ale signál vlastencům, že Trump žije a spravedlnosti a zúčtování s Deep State se dočkají.

Zdroj: 1

loading...