Potvrzeno: Obama (Keňan) muslimského vyznání neměl v Bílém domě co dělat, jeho rodný list je padělek

single-image

Výrobci Obamova internetového rodného listu (podle šerifovy stíhací čety z Arizony) digitálně překopírovali devět bezpečně identifikovatelných rubrik z rodného listu s hawaiiským jménem Joanna Ah´Nee, včetně ručně razítkovaných a psaných dat, přesunutých ve stejném sklonu a úhlu. Dvacítka digitálních expertů, včetně 18 evropských, přidala svědectví, že Obamův certifikát je padělek! Důkazy s žádostí o zahájení trestního stíhání předal šerif Joe Arpaio Kongresu.

Kongres bude muset rozhodnout, zda z toho udělá jen arizonskou kovbojku, nebo zda podle ústavy vyzve ministerstvo spravedlnosti a FBI, aby zahájily trestní řízení. Nový prezident má navíc ústavní povinnost jim to přikázat. Spolupachatelů trestného činu by mohly být stovky.

Kdo padělek vyrobil a na čí rozkaz? Kdo ve vedení Demokratické strany schválil Obamovu kandidaturu bez přezkoumání diskrepancí v údajích jeho narození? Kdo na vysokých místech právních institucí zabraňoval vyšetřování? Kdo v médiích o tomto činu věděl, nebo měl na něj podezření, a nekonal investigativní povinnost?

Pár lidí si pamatuje, že dřívější Obamovy webstránky uváděly místo jeho narození Keňu. Jeho oficiální záznam absolventů Harvardu z roku 1991, (studium platila jeho movitá chazarská babička) uváděl „narozen v Keni, vyrůstal v Indonésii a na Hawaii“. Totéž tvrdila v jeho oficiálním životopisu jeho literární agentura a nakladatel jeho knížky. To by ho samozřejmě na prezidentství diskvalifikovalo, neboť podle ústavy musí prezident být rodilý Američan. Od jeho kandidatury se však náhle uvádí místo jeho narození jako Honolulu, Hawaii!
Jeho babička se v jednom interview ale prořekla, že se narodil v Keni a odjel na Hawaii jako nemluvně s rodiči. Našel se záznam ze školního rejstříku ze školy v Indonésii, kde byl Obama registrován pod jménem svého otčíma a adoptivního otce s příjmením Soetoro jako žák muslimského vyznání. A někdo někde vyhrabal údajný záznam jeho stipendia coby „zahraničního studenta“ indonéského občanství na americké univerzitě. Nemocnice v Honolulu neposkytly žádný papírový originál Obamova certifikátu, ani žádný jiný záznam jeho narození.

Nikdo s oficiálním pověřením se nad touto diskrepancí nepozastavil, tím méně že by se Obamy zeptal, která z těch dvou verzí je pravdivá. Neoficiálně, ale zato mediálně mu tu otázku položil mimo jiné tehdy ještě nepolitik a pouhý realitní byznysmen a televizní moderátor Donald Trump, informuje zpravodaj PL.

Jeho zvolení udělalo čáru přes rozpočet Demokratů, kteří pevně věřili ve vítězství své kandidátky Hillary Clinton, jež se nebude „šťourat v minulosti“ a chazarská média je v tom utvrzovala. O to větší panika nyní nastala, když spiknutí proti americkému lidu má být prošetřeno. Mezi znalci „hlubokého státu“ se už déle hovoří o vysoce pravděpodobném fyzickém atentátu na Trumpa, když ten mediální se nepovedl. A může to být i s kolaterálními škodami.

Zdroj: 1
loading...